2015-01-30 13:16:35

Pest megyei téli műfüves bajnokság, C csoport, 3. forduló:
Gödöllői SK – Bagi TC ’96 4-1
(1-0)

A megyei másodosztályban szereplő Bag csapata jelentette a következő akadályt a téli pontvadászatban a megyei első osztályú tagsággal rendelkező Gödöllői SK együttese számára. Az ütközetet a vendégek hétvégi elfoglaltsága miatt három nappal korábban játszották le.

Az első játékrészben még jól tartották magukat a bő félóra leteltével emberhátrányba került Galga-mentiek. A térfélcserét követően a házigazdák Nagy Tamás révén – negyedórán belül – háromszor is betaláltak, s mivel a találkozó első gólját is a gödöllői támadó szerezte, mesternégyest jegyzett a mérkőzésen. A bagiak 0-4 után szépítettek.

Három forduló után a gödöllői együttes 9 ponttal, 13-2-es gólkülönbséggel vezeti a csoport tabelláját. A negyedik fordulóban, február 8-án, vasárnap 15 órától az Aszód FC társulata lesz a GSK ellenfele a Táncsics Mihály úti sportcentrumban.