2020-09-19 11:22:27
    Egyre többen gondolják úgy, hogy jobb ezt is hazavinni, és a kanapén kényelmesen összebújva szórakozni egyet
  2. Az U20-as strandröpis lányok mezőnyében is a Vasvári-nővéreken akadt fenn a Vecsey-Gubik kettős
    2020-08-27 18:52:27
    A gödöllői szakosztály versenyzői közül Kristóf Dóra is éremért játszott, de a bronzderbin elvérzett párjával, Kun Stefániával
  3. Gödöllői arany- és bronzérem a strandröplabázó lányok U18-as bajnokságán
    2020-07-31 15:27:15
    Vecsey Fanni Gubik Hannával az oldalán lett bajnok, a Bútor-Szabó kettős pedig a dobogó alsó fokára állhatott fel
  4. Gödöllőiek is versenyre kelhetnek az ország legszebb lánya címért
    2020-07-11 17:39:26
    Elindult a jelentkezés a rangos hazai megmérettetésre, ahol kiderül, hogy ki lesz 2020-ban Magyarország Szépe
  5. Műkorcsolya-szakosztály indul Gödöllőn
    2020-06-22 13:48:52
    Nyolc éves kornál fiatalabb kislányokat és kisfiúkat várnak, akik művészi módon szeretnének megtanulni korizni
  6. Emlékezetes pillanat egy gyönyörű helyen
    2020-06-16 08:30:31
    A lánykérés rengeteg ember számára okoz fejtörést: nem elég az eljegyzési gyűrű, az egész ceremóniát meg kell koreografálni
  7. Két ezüstérmet nyertek a gödöllői gerelyhajítók a korosztályos téli ob-n
    2020-03-15 10:59:42
    A junior fiúknál Mihaljovic Alex, a lányoknál pedig Eszenyi Napsugár állhatott fel a dobogó második fokára
  8. Gödöllői diáklány lett az európai uniós fordítási verseny magyarországi győztese
    2020-01-31 10:53:13
    Oláh Réka a Török Ignác Gimnázium 17 éves tanulója Brüsszelben veheti majd át a nyertesnek járó emléktárgyat és oklevelet
  9. Nem akadt pontosabban célzó a gödöllői sportlövő lányoknál
    2020-01-06 11:22:30
    Lovász Dorina arany-, Mészáros Eszter ezüstérmes lett a százhalombattai Shooting Open Eb-válogató viadalon
  10. Érem nélkül zárták a vívók országos bajnokságát a gödöllőiek
    2019-12-22 16:38:33
    Ötödik helyével a férfi kardcsapat került a legközelebb a dobogós pozícióhoz, míg lányok triumvirátusa hatodik lett
  11. Gödöllői lányokat is díjaztak a honi röplabdások év végi gáláján
    2019-12-21 10:40:55
    A Karádi Zoltán által vezetett szakosztály tagjai közül Vecsey Fanni, Bútor Anna, Szabó Anna, és Kristóf Dóra teljesítményét jutalmazták
  12. Röplabda: statisztaszerep jutott a gödöllői lányoknak Balatonfüreden
    2019-10-26 19:37:48
    Hiába került többször is részelőnybe Szabados István fiatal csapata, a lányok nem tudták elérni, hogy szettet nyerjenek
  13. Ötszettes ütközeten maradtak alul a TF ellen a gödöllői röplabdás lányok
    2019-10-20 20:14:21
    Hazai környezetben megszerezte az első pontját a bajnoki szezonban Szabados István elszántan küzdő alakulata
  14. Kézilabdás elégtétel a gödöllői röpis lányok fehérvári vereségéért
    2019-10-13 18:57:39
    Bartos Gábor együttese kiélezett küzdelemben, jól összpontosítva nyerte meg a MÁV Előre elleni rangadót
  15. Világbajnok gödöllői strandröplabdás lányok!
    2019-10-10 08:29:18
    A Török Ignác Gimnázium három diáklánya, Kristóf Dóra, Szabó Abba és Bútor Anna Szicíliában érte el a kimagasló sikert
  16. Atlétika: Renner Luca a Balaton bajnoka
    2019-07-08 10:26:15
    Magasugrásban nyert az U23-as Európa-bajnokságra készülő lány. Két gödöllői srác kapott helyet az U20-as válogatottban
  17. Bearanyozták a hétvégét a gödöllői gerelyhajító ifi atléták
    2019-07-01 10:41:35
    Mind a fiúknál, mind a lányoknál Máté Alpár tanítványa nyerte az országos bajnoki címet. Ezen felül 3 bronzérem is jutott a GEAC-nak
  18. Vecsey Fanni, a történelemíró gödöllői tinilány
    2019-06-16 11:29:58
    A GRC játékosa az első magyar hölgy, aki teremben és homokon is Eb-n szerepelt. Vasvári Zsófiával a 8. helyen végeztek a strandröplabda kontinensviadalon
  19. Villanyoszlopot öklelt fel egy autó az Isaszegi úton
    2019-05-18 10:32:53
    A Gödöllő déli bevezetőjén történt ütközés következtében a járművet vezető személy könnyebb sérüléseket szenvedett
  20. Juniorbajnoki ezüstérmet nyertek a gödöllői röplabdás lányok
    2019-04-20 16:42:16
    Szabados István és Czímer Attila együttese csak a fináléban szenvedett vereséget a kaposvári hatos döntő küzdelmei során
  21. Lekonyult a beton villanyoszlop az ütközéstől
    2019-04-06 10:38:07
    A gödöllői tűzoltóknak is jutott feladata a könnyű sérüléssel járó balesetnél, az egyetem területén
  22. A fentről le, majd onnan fel módit követték a gödöllői röplabdás lányok
    2019-03-17 19:06:44
    Az első két szettet simán nyerte a GRC hatosa az egyenlítő DVTK ellen. A döntő játszma ismét a 11. helyen végzett Szabados-csapaté lett
  23. Egy villanyoszlop is bánta az Isaszegi úti ütközést
    2019-03-12 10:20:11
    Személyi sérülés nélkül zárult a közlekedési baleset, ami munkát adott a gödöllői tűzoltóknak is
  24. Nyertek, majd izgulhattak a gödöllői röplabdás lányok
    2019-02-24 19:32:15
    Egy légies és két szoros játszmában hozta a kötelező diadalt Grózer György társulata a Palota otthonában
  25. Tartja csúcsformáját a gödöllői sprinterlány
    2019-02-13 17:20:11
    Nádházy Evelin országos rekordot futott a váltóval, majd 300 méteren a legjobb magyar fedettpályás eredménnyel ért célba
  26. Vágyott pozícióba repítette a gödöllőieket a TF elleni diadal
    2019-02-09 19:42:53
    A röplabdás lányok idegenbeli sikerükkel előreléptek a tabellán, és közelebb kerültek a kvalifikációs körhöz
  27. Újpesten nyerték meg a Budaörs elleni röplabda-rangadót a gödöllői lányok
    2019-01-31 20:56:11
    Az első szett elvesztése után sikerült talpra állnia Grózer György küzdenitudásból jelesre vizsgázó együttesének
  28. Nem idegenkedtek a D teremben a gödöllői röpis lányok
    2019-01-23 19:29:31
    Harmadszorra sikerült lejátszani a TFSE elleni bajnoki találkozót, igaz, nem hazai pályán, hanem a fővárosban
  29. Dobogós focisták, profi kick box világbajnok lány és a gödöllői uszodaépítés 1,7 milliárdos injekciója a TÉRFÉL-ben
    2018-12-01 10:18:02
    Páratlan tartalommal szolgál a Régió Plusz Televízió és a Gödöllői Hírek sportmagazin műsorának 32. adása
  30. Jogerőssé vált a Zsófi halálát okozó férfi büntetése
    2018-11-27 16:54:24
    A törvényszék másodfokon helybenhagyta a Gödöllői Járásbíróság ítéletét, Sz. Lajost 11 év 8 hónapra bebörtönzik