Találatok száma: 402

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
  1. Pazar támadójátékkal rukkoltak elő a gödöllői kézis fiúk Solymáron
    2017-12-03 20:07:09
    Idegenbeli diadalával újra a tabella második helyére ugrott előre Bartos Gábor együttese, amely rangadóval fejezi be az őszi idényt
  2. Egy felejthetetlen este Londonban
    2017-11-22 11:13:06
    Sztárokkal bulizhatott a Gödöllőn is szolgáltató Invitel MTV EMA nyereményjátékának győztese
  3. Esetenként fricskázták a bajnokot a mosolygós gödöllői lányok
    2017-11-19 19:32:43
    Papírforma vereséget szenvedett Grózer György röplabda-csapata a játék minden elemében jobb Békéscsaba ellen
  4. Kiállításokkal és közjátékkal zárult a gödöllői futsalosok meccse
    2017-11-17 23:34:19
    Későn ébredt a hazai gárda a Kincsem Lovaspark elleni ütközeten, emiatt újabb vereséggel szembesült a Baranyai-csapat
  5. Gödöllői kézilabda-bravúr Pilisvörösváron
    2017-11-05 16:43:35
    Bartos Gábor együttesének tagjai főként az első játékrészben brillíroztak, amivel megalapozták végső sikerüket
  6. A Szigetszentmiklóson verte le a gödöllői tizenegy, amit az Újpesttől kapott
    2017-10-28 16:08:00
    Második félidei játéka alapján akár kétszámjegyű győzelmet is arathatott volna Szász Ferenc különítménye
  7. Röplabda: tapasztalatszerző gödöllői fiaskó a lilák ellen
    2017-10-21 20:02:45
    A hazai közönség előtt bemutatkozó Grózer György rezzenéstelen arccal dobta a mélyvízbe a klub saját nevelésű fiatal játékosait
  8. Feszültségmentes gödöllői játék az Elektromos ellen
    2017-10-21 19:27:11
    Pazar támadójátékuknak köszönhetően tizenegy góllal verték fővárosii riválisukat városunk férfi kézilabdázói
  9. Kézilabda: meggyőző gödöllői diadal a Strandépítők ellen
    2017-10-01 17:52:11
    Már az első játékrészben bebiztosította győzelmét Bartos Gábor együttese az új bajnoki idény első hazai bajnoki derbijén
  10. Futsal: végjátékban kiharcolt ördögi siker
    2017-09-29 23:17:36
    Az utolsó bő négy percben „fogyott el” a gödöllői csapat a Kazincbarcika ellen az egyetemi sportcsarnokban
  11. Az Újpestet fogta ki a GSK a Magyar Kupában
    2017-09-22 14:58:16
    A gödöllői focicsapat hazai pályán fogadja egykoron a helyi Góliát FC-ben nevelkedett játékosokat is soraiban tudó NB I-es riválisát
  12. Gyermekatlétákat toboroz a GEAC
    2017-08-30 10:19:11
    Aki szeretné, hogy lurkója játékosan sokoldalú fejlesztést kapjon, várják a sportok királynője csapatába
  13. Kettős emberelőnyben virított a gödöllői tizenegy
    2017-08-26 18:54:23
    Jó szolgálatot tettek a tápiószecsői játékosok Szász Ferenc csapatának azzal, hogy elvesztették a fejüket
  14. Ellenszélben, de saját erőből
    2017-08-21 01:32:51
    Gémesi szerint az országépítés bástyái helyben vannak. Gödöllő jó példát mutat a közösségépítésben
  15. Gödöllői nevelésű játékosok lepték el az NB I. nyitófordulóját
    2017-07-16 18:59:39
    Hárman a Ferencvárosban, ketten az Újpestben, egy-egy Góliátos pedig a Diósgyőr és a Honvéd meccsén volt érdekelt
  16. Ne hagyja ki! Ingyen jeggyel a Mézesvölgyi Nyárestékre!
    2017-06-16 18:13:39
    A Veres 1 Színház és a Gödöllői Hírek online közös kvízjátékának második része. Válaszoljon, hogy ott lehessen az előadáson
  17. Ingyen jeggyel a Mézesvölgyi Nyárestékre!
    2017-06-04 11:17:26
    Közös kvízjátékot indít a Veres 1 Színház és a Gödöllői Hírek online. Válaszoljon, hogy ott lehessen az előadáson!
  18. Ötgólos csapással szembesültek a gödöllői futsalosok
    2017-05-01 23:46:39
    Az első játékrész alapján nem volt benne a meccsben a MAG-LOG második félidei zuhanórepülése. Egyre távolabb a dobogó
  19. Kevésbé éles támadójátékkal is nyert a gödöllői tizenegy
    2017-04-29 18:37:14
    Szász Ferenc együttese már az első félidőben eldöntötte a három pont sorsát a küzdelmes halásztelki meccsen
  20. Foci: játék nélkül lett továbbjutó a Gödöllői SK a Pest megyei Kupában
    2017-04-27 01:23:19
    A GEAC számára a két bajnoki osztállyal feljebb szereplő Taksony jelentette a végállomást a kiírásban
  21. Csömör-verő gödöllői kézilabdás legények
    2017-04-23 17:34:29
    Főként hatékony védőjátéknak köszönhette Bartos Gábor társulata a hazai sikert, amivel közelebb került az ezüstéremhez
  22. Egyelőre pályára léphet a gödöllői focistának súlyos sérülést okozó játékos
    2017-04-06 18:30:27
    Volt ugyan büntetés, ám annak végrehajtását felfüggesztették. Pap Tamás már lábadozik, de ősznél előbb nem térhet vissza
  23. Magabiztos gödöllői kézilabdás-diadal a TF ellen
    2017-04-02 18:45:09
    Esélyeshez méltó játékkal nyert Bartos Gábor együttese idegenben, és őrzi 2. helyét a tabellán. Menetelnek a juniorok is
  24. A hajrára bízta a döntést a Dány ellen a GSK II. tizenegye
    2017-04-01 17:31:26
    Kifejezetten alacsony színvonalú derbit játszott a két csapat egymással, ám a végjátékra előkerültek a góllövő-cipők
  25. Az első félidőben alapozták meg sikerüket a gödöllői kézilabdázók
    2017-03-25 17:50:03
    Bartos Gábor együttese öt góllal volt jobb a térfélcseréig, majd három találattal elbukta a második játékrészt
  26. Súlyos sérülés a gödöllői focisták dabasi vendégjátékán
    2017-03-25 17:23:37
    Gól nélküli döntetlennel zárult a két csapat ütközete. Pap Tamást mentővel szállították kórházba
  27. Nézd, ki van itt!
    2017-03-20 16:53:14
    Kalandjátékot hirdetett a gödöllői könyvtár az Erzsébet királyné emlékév kapcsán 3-5 fős közösségeknek
  28. Kézilabda: vereséghez vezetett a lanyhuló gödöllői támadójáték
    2017-03-19 18:18:27
    Az első félidő után még vezetett Bartos Gábor együttese Pestszentlőrincen, a második félidei 10 gól azonban kevés volt az üdvösséghez
  29. Gödöllőn lebontották a Strandépítőket
    2017-03-11 14:01:08
    Kimagasló színvonalú védekezésével már az első játékrészben állva hagyta riválisát Bartos Gábor remekül teljesítő csapata
  30. Idegenbeli diadallal zárta az alapszakaszt a gödöllői hatos
    2017-03-04 17:33:16
    Esélyeshez méltó játékkal, három szettben nyert Rákospalotán, a sereghajtó otthonában a Penta röplabda-csapata