Kézilabda: meggyőző gödöllői diadal a Strandépítők ellen

2017-10-01 17:52:11

NB II. Északi-csoport, 2. forduló:
Gödöllői KSE – Salgótarjáni Strandépítők 33-19
(16-7)

Mindkét csapat elvérzett az első fordulóban, így felértékelődött a pont vagy pontok megszerzése. Bartos Gábor egysége első hazai meccsét vívta az új bajnoki évadban, a nyár folyamán részben felújított Hajós-tornacsarnokban.
Oda is tette magát a gödöllői legénység, amely mind támadásban, mind védekezésben riválisa fölé nőtt az igencsak egyoldalúra sikeredett összecsapáson. A hazai siker már az első félidőben biztossá vált, a házigazdák azonban a szünet után sem álltak le, ezáltal kis híján kétszer annyi gólt lőttek, mint a salgótarjániak.
A Gödöllői KSE csapata 2 ponttal, 60-47-es gólkülönbséggel a 4. helyen áll a csoport tabelláján.

Ifjúságiak:
Gödöllői KSE – Salgótarján 31-37 (15-21)
Serdülők:
Gödöllői KSE – Váci KSE 26-19 (12-8) • Budapest Honvéd SE – Főnix ISE 27-5 (12-2)