Találatok száma: 47

Oldalak: 1 2
  1. Sportlövészet, Európa-bajnokság: értékes helyezésekkel bújtak meg a mezőnyben a gödöllői juniorok
    2024-02-26 18:14:27
    A lányoknál Ferik Csilla a 35. helyen végzett, a fiúk mezőnyében Lévai Csongor a 20. míg Dénes András a 34. pozíciót szerezte meg a 10 méteres légpuska számban
  2. Atlétika: Sulyán Alexa verhetetlen volt a legrövidebb sprintszámokban az ifjúsági Liga-döntőn
    2022-09-05 10:02:16
    Rajta kívül a junioroknál három gödöllői aranyérem született a szeptember első hétvégéjén lezajlott győri viadalon
  3. Atlétika: 12 éremig jutottak a gödöllői ifik és juniorok a fedettpályás országos bajnokságon
    2022-02-14 10:27:38
    Kriszt Sarolta lett a kétnapos viadal legeredményesebb versenyzője, három számban is bajnoki címet szerzett
  4. Sportlövészet: két számot nyert a Hungarian Openen Mészáros Eszter
    2021-11-22 11:49:48
    A gödöllői légpuskás lány a juniorok egyéni viadala mellett, Péni Istvánnal a felnőtt vegyescsapat-versenyben is aranyérmet szerzett
  5. Sportlövészet: bronzszínű Mészáros Eszter negyedik eszéki Eb-érme
    2021-05-27 14:53:08
    A Gödöllői EAC olimpiai kvótás versenyzője Kiss Viktorral a juniorok vegyes csapatversenyének összetett számában lett harmadik
  6. Röplabda: a juniorok után a gödöllői ifik is helyet követeltek maguknak az országos döntőben
    2021-05-02 10:52:31
    Wirnhardt Oszkár és fia, Bence csapata június első hétvégéjén, Békéscsabán küzdhet majd a minél értékesebb helyezésért
  7. Röplabda: bejutottak a hatos döntőbe a gödöllői juniorok
    2021-03-27 16:04:35
    Wirnhardt Oszkár és Szalay Attila tanítványai pontveszteség nélkül nyerték meg az U21-es rájátszás A jelű csoportját
  8. Fedettpályás gödöllői ezüst a juniorok rúdugró számában
    2021-03-01 10:24:22
    Szörényi István tanítványa, Bánovics József 492 centiméteres egyéni csúccsal állhatott fel a dobogó második fokára
  9. Sportlövészet: két gödöllői szerzett Budapest-bajnoki címet
    2021-02-22 10:40:24
    Az olimpiai kvótás Mészáros Eszter és klubtársa, Klenczner Márton a juniorok mezőnyében diadalmaskodtak
  10. A juniorok között indulnak a gödöllői sportlövők az Európa-bajnokságon
    2021-01-27 10:41:00
    Mészáros Eszter és Klenczner Márton egyaránt éremeséllyel állhat lőállásba a május végén-június elején, Eszéken esedékes kontinensviadalon
  11. Európa-bajnoki arannyal fejelte meg bronzérmét Mészáros Eszter
    2020-02-26 13:06:41
    A juniorok vegyescsapat-versenyében – Pekler Zalánnal az oldalán – állhatott dobogó felső fokára a Gödöllői EAC sportlövője
  12. Három bajnoki érmet nyertek fedél alatt a Gödöllői EAC többpróbázói
    2020-02-17 10:27:07
    Mihály Ádám aranyérmes lett a juniorok között, Tóth Zsombor ezüst-, Kriszt Botond bronzmedáliáig jutott a felnőttek mezőnyében
  13. Két gödöllői légpuskás utazhat a sportlövő Európa-bajnokságra
    2020-01-20 11:22:17
    A már olimpiai kvótával rendelkező Mészáros Eszter a juniorok között indul, Klenczner Márton viszont ötkarikás kvótáért lőhet
  14. Döntőjátszmás gödöllői siker a tét nélküli röplabda-meccsen
    2019-04-07 22:04:28
    Több fiatal játékos is pihenőnapot kapott a Diósgyőr ellen, miután a juniorok bejutottak a két hét múlva esedékes bajnoki döntőbe
  15. Hangoltak a gödöllői atléták az utánpótlás kontinensviadalokra
    2017-07-09 10:25:58
    Renner Luca és Simonváros Csanád a juniorok-, Répási Petra pedig az U23-as korosztály Európa-bajnokságára készül
  16. Két korosztályban is bajnok lett a gödöllői hétpróbázó lány
    2017-05-22 08:35:37
    Renner Luca nyakába került a felnőtteknek és a junioroknak járó aranyérem. Tóth Zsombor is diadalmaskodott
  17. Magabiztos gödöllői kézilabdás-diadal a TF ellen
    2017-04-02 18:45:09
    Esélyeshez méltó játékkal nyert Bartos Gábor együttese idegenben, és őrzi 2. helyét a tabellán. Menetelnek a juniorok is
  18. Egy félidőn át tartotta a tempót az éllovassal a gödöllői kézilabda-csapat
    2017-03-05 15:43:00
    A második félidőre kiégett Bartos Gábor formációja. A juniorok magabiztosan nyertek a „kis” Tatabánya ellen
  19. Arany- és ezüstérmes többpróbázó gödöllői juniorok
    2017-02-12 17:32:20
    Tóth Zsombor fölényesen lett bajnok a fiúknál, Kriszt Katalin másodikként zárt a fedett pályás atlétikai ob-n
  20. Döntetlennel zárta az őszt a Gödöllői KC férficsapata
    2016-12-11 20:06:32
    Bartos Gábor együttese Hatvanban ikszelt, a juniorok az ősz bajnoka címért játszottak a Heves megyei városban
  21. Kézilabda: bosszút álltak a gödöllői juniorok a felnőttek fiaskójáért
    2016-12-04 18:55:38
    Bartos Gábor együttese fontos rangadót bukott el a Rév ellen, miközben a fiatalok helybenhagyták riválisukat
  22. Kézilabda: pontos gödöllői vizit Csömörön
    2016-11-27 20:23:47
    Városunk csapata őrzi 3. helyét a tabellán. A juniorok továbbra is száz százalékos mutatóval állnak
  23. Vendégként nyertek a gödöllői kézis fiúk
    2016-09-25 18:35:28
    A második félidei teljesítményére lehet büszkébb Bartos Gábor csapata. A juniorok kilenc góllal verték a XVI. kerületieket
  24. Éremtaszító végjátékba bonyolódtak a gödöllői juniorok a kézilabda bajnokok tornáján
    2016-06-13 17:37:29
    Városunk csapata öt nappal az esemény előtt kapott meghívást a csömöri eseményre, ahol simán nyerték csoportmeccseiket
  25. Kézilabda: megyebajnoki címet szereztek a gödöllői juniorok
    2016-06-04 22:11:57
    Mácsár Gyula aranyérmes tanítványai nagy fölénnyel nyerték a budaörsi döntőt a solymári fiatalok ellen
  26. Rossz üzletbe bonyolódott a Gödöllői KC Hevesen
    2016-05-07 20:17:49
    Városunk kézilabdázói hétgólos előnyt adtak el, és veszítettek. Fiaskójuk akár a dobogóba is kerülhet. A juniorok biztos ezüstérmesek
  27. Kézilabda: gödöllői pontba került a tarjáni vizit
    2016-03-10 23:12:48
    Hazai pályán játszott döntetlent a Bartos-csapat a hétközi meccsen. A juniorok 26 góllal múlták felül a strandépítőket
  28. Kézilabda: felemás Gödöllő-Heves párharc
    2015-11-28 21:54:54
    A felnőttek elvéreztek, ám a száz százalékos mutatóval őszi bajnok juniorok alaposan kitömték a riválist
  29. Kettős gödöllői kézilabda-siker Dunaharasztiban
    2015-10-24 14:20:00
    Városunk felnőtt csapat kilenc góllal verte a házigazdákat. A juniorok húsz találattal bizonyultak jobbnak
  30. Remekeltek a gödöllői utánpótlás-atléták a Magyar Ligában
    2015-10-19 13:26:50
    A GEAC serdülő- és ifjúsági korú versenyzői elsők lettek az országos összesítésben, a juniorok pedig a harmadik helyen zártak