Találatok száma: 71

Oldalak: 1 2 3
  1. Vívás: kiélezett meccsen maradtak le a bronzéremről a budapesti világkupán Gémesi Csanádék
    2024-03-24 18:12:32
    Lezárult az olimpiai kvalifikációs időszak, a magyar válogatott hazai környezetben „engedte át” a második helyet az amerikaiaknak
  2. Sportlövészet, Európa-bajnokság: értékes helyezésekkel bújtak meg a mezőnyben a gödöllői juniorok
    2024-02-26 18:14:27
    A lányoknál Ferik Csilla a 35. helyen végzett, a fiúk mezőnyében Lévai Csongor a 20. míg Dénes András a 34. pozíciót szerezte meg a 10 méteres légpuska számban
  3. Kézilabda: szünet után összeomlott a gödöllői fiúk játéka a Salgótarján ellen
    2023-12-03 19:26:27
    Ígéretesen kezdte a találkozót Bartos Gábor együttese az esélyesebb rivális ellen, de a pihenő nem tett jót a házigazdáknak
  4. Vízilabda: nemzetközi tornát nyert a gödöllői gyerekcsapat!
    2023-04-25 10:12:05
    A szakosztály történetének első külhoni sikerét Révkomáromban veretlenül érte el a 2010-es születésű fiúkból álló együttes
  5. Egy gödöllői arany- és három bronzérem az ITF Taekwon-do Magyar Bajnokságról
    2023-03-22 11:30:07
    Varga Dávid a serdülő fiúknál közdelemben lett első, csapattársai a formagyakorlatok bemutatását követően állhattak fel a dobogóra
  6. Labdarúgás: két góllal jutott három ponthoz Pilisen a gödöllői legénység
    2022-09-17 18:21:27
    Győri Zoltán társulata teljesítette azt a célt, amiért pályára lépett: a fiúk gond nélkül diadalmaskodtak látogatóként
  7. Miből fakad a gyermekek járművek iránti szeretete?
    2022-08-14 13:19:05
    Bár, a játékvilág nemi megosztottsága továbbra is fennáll, nem csak a kisfiúkat vonzza minden, ami kerekeken gurul
  8. Atlétika EYOF: ezüst- és bronzérmes sprintváltók gödöllői befutókkal
    2022-07-30 11:36:38
    A fiúknál Fodor Péter, a lányoknál pedig Kriszt Sarolta, teljesítette a leghosszabb, 400 méteres távot a magyar stafétákban
  9. Labdarúgás: Pest megye bajnoka címmel büszkélkedhet a Gödöllői SK!
    2022-05-28 19:15:32
    Győri Zoltán csapata pazar bajnoki szezont tudhat a háta mögött, az utolsó fordulóban a nagy rivális otthonába is nyertek a fiúk
  10. Labdarúgás: Barabás Ádám mesterhármasával kiütötte a Nagykátát a Gödöllő
    2022-05-07 18:33:00
    Győri Zoltán csapata továbbra is ádáz harcot vív a bajnoki címért, a fiúk egyelőre lehengerlően teljesítenek. Videó!
  11. Atlétika mezeifutó ob: a gödöllői kastély parkjában nyert ezüstérmet Pápai Marci
    2022-03-20 10:20:05
    A MATE-GEAC versenyzői alaposan kiettek magukért a hazai rendezésű viadalon, csapatban az U20-as fiúk elsők lettek
  12. Vízilabda toborzó fiúknak a gödöllői uszodában
    2022-03-02 08:20:55
    Március 9-én és 16-án 16.15 órakor várják a 2011-2013-as születésű, mély vízben úszni már jól tudók jelentkezését. Előzetes regisztráció szükséges!
  13. Két gödöllői sportlövő utazhat a norvégiai Európa-bajnokságra
    2022-02-18 09:56:15
    A felnőtt légpuskás hölgyek mezőnyében Mészáros Eszter, a junior fiúknál Klenczner Márton adhat számot tudásáról
  14. Elérte első győzelmét hazai pályán a MATE-Gödöllői EAC férfi vízilabda-csapata
    2021-12-21 11:52:29
    Az ellenfél az Ybl színeiben játszott öregfiúk-formáció volt, amely 14-9 arányban maradt alul Vankó Gábor gárdája ellen
  15. Toborzót hirdetettek a Gödöllői Muskétások
    2021-10-11 11:20:37
    Egyelőre Budapestre kell utazni a jeges felületért. Főként 4 és 8 év közötti gyerkőcöket, fiúkat és lányokat egyaránt várnak
  16. Kézilabda: küzdelmes meccset nyertek a gödöllői fiúk
    2021-09-18 19:08:18
    A Pilisvörösvár ellen mutatkozott be az új bajnoki idényben Bartos Gábor együttese, amely végül x góllal bizonyult jobbnak riválisánál
  17. Az ovis benti cipők legfőbb ismérve
    2021-09-15 14:48:12
    A kisfiúknak inkább sötétebbet válasszunk, a kislányoknak pedig biztosan tetszeni fog a rózsaszín bármely árnyalata
  18. Atlétika: megvédte ötpróba bajnoki címét serdülőknél a gödöllői Kriszt Sarolta!
    2021-07-05 13:01:28
    Az újonc fiúk aranyérmesek lettek a csapatversenyben, a serdülők pedig a harmadik helyen végeztek
  19. Próbálnak felülkerekedni a gödöllői labdás sportcsapatok a koronavírus okozta káoszon
    2021-01-09 11:22:51
    Legkorábban a női röplabdások léphetnek pályára. A kézis fiúknak egy, a focistáknak négy elhalasztott meccset kell pótolniuk
  20. A koronavírus áldozata lett a Budaörs-Gödöllő női röplabdameccs
    2020-11-08 19:00:14
    A másodosztályban a lányok nyertek a Nyíregyháza ellen, a fiúk azonban elvéreztek a PTE-PEAC formációjával szemben
  21. Hétgólos különbséggel nyertek a gödöllői kézis fiúk
    2020-09-27 21:56:20
    Zártkapus meccsen a TFSE együttese hajtott fejet Bartos Gábor alakulatának, amely 36 esetben volt eredményes
  22. Műkorcsolya-szakosztály indul Gödöllőn
    2020-06-22 13:48:52
    Nyolc éves kornál fiatalabb kislányokat és kisfiúkat várnak, akik művészi módon szeretnének megtanulni korizni
  23. Két ezüstérmet nyertek a gödöllői gerelyhajítók a korosztályos téli ob-n
    2020-03-15 10:59:42
    A junior fiúknál Mihaljovic Alex, a lányoknál pedig Eszenyi Napsugár állhatott fel a dobogó második fokára
  24. A kardválogatott tagjaként lett Fair Play-díjas Gémesi Csanád
    2019-12-02 10:06:01
    A világbajnoki döntőben elszenvedett egytusos vereség után tett nyilatkozattal érdemelték a fiúk a nemzetközi szövetség elismerését
  25. Bearanyozták a hétvégét a gödöllői gerelyhajító ifi atléták
    2019-07-01 10:41:35
    Mind a fiúknál, mind a lányoknál Máté Alpár tanítványa nyerte az országos bajnoki címet. Ezen felül 3 bronzérem is jutott a GEAC-nak
  26. Helytálltak a gödöllői fiúk a robotolimpia világdöntőjében
    2018-11-18 19:53:31
    A Református Líceum Gimnázium csapata a nyílt kategóriában, a szenior korcsoportban indult a thaiföldi versenyen
  27. Röplabda NB II.: vendégként nyertek a gödöllői társulatok
    2018-09-29 18:44:13
    A bajnoki osztályban debütáló fiúk Sümegen, a juniorkorú lányok pedig Pécsen győztek szettveszteség nélkül
  28. Hazai siker is született a gödöllői serdülő liga rúdugró viadalon
    2018-06-29 14:59:10
    Bánovics József 4 méteres eredménnyel nyert a fiúk mezőnyében, a lányoknál Simonváros Zille 4. lett
  29. Két hazai siker a gödöllői ugrógálán
    2018-06-14 10:54:45
    Renner Luca a hölgyek mezőnyében nyert, Soos Levente a fiúk között bizonyult a legjobb magasugrónak
  30. Futsal: eltékozolt gödöllői előny
    2018-04-28 02:34:18
    Szűk két perccel a lefújás előtt 6-4-re vezetett Baranyai Pál csapata a Gyömrő ellen, mégsem nyertek a fiúk