Oldalak: 1 2 3
  1. Gödöllői városháza-projekt: elérkezett a kétes értékű 3000 napos jubileum
    2023-11-27 14:46:48
    Az ügyben az első érdemi döntés 2015 szeptemberében született meg. Akkor 1,5 milliárd forint volt a kalkulált költség, ma ennek több mint duplájánál tartunk
  2. Atlétika utánpótlás ügyességi csb: négy számban nyertek aranyérmet a gödöllői fiatalok
    2023-10-09 10:38:51
    A serdülőkorú fiú dobóatléták dupláztak: diszkoszvetésben és gerelyhajításban egyaránt aranyérmet akasztottak a nyakukba
  3. Labdarúgás: a gödöllői Koziorowski duplájára csak egyszer volt válasza a Veresegyháznak
    2023-09-02 19:18:53
    Molnár Zoltán együttese továbbra is őrzi veretlenségét a 2023/2024-es idényben, a Pest vármegyei I. osztályban és a MOL Magyar kupában egyaránt
  4. Dupla öröm érte a Gödöllői Királyi Kastélyt
    2023-06-28 12:42:39
    Az ötcsillagos besorolást jelentő minősítő védjegyben részesített műemlék-együttes kertje is bekerült az Európai Történeti Kertek útvonalába
  5. Labdarúgás: egy éven belül megyei bajnok és kupagyőztes is lett a Gödöllői SK!
    2023-05-21 18:52:56
    Győri Zoltán együttese már első húsz percben eldöntötte a díszes serleg sorsát a ceglédi aréna nyári melegében, majd megduplázta előnyét
  6. Labdarúgás: feszült meccsen gyűjtötte be a három bajnoki pontot a gödöllői tizenegy
    2023-05-13 19:21:20
    A vártnál nehezebben tudta megtörni a Budakalászt Győri Zoltán társulata, amely Koziorowski Richárd duplájával diadalmaskodott
  7. Labdarúgás: Veresegyházon talált vissza a győzelmi útra a gödöllői tizenegy
    2023-03-25 17:56:44
    Győri Zoltán csapatából Barabás Ádám duplázott, a házigazdák gólját az ősszel még a GSK színeiben futballozó Mudroch Mendel szerezte
  8. Labdarúgás Pest Vármegyei Kupa: simán jutott a negyeddöntőbe a gödöllői legénység
    2023-02-11 16:20:21
    Győri Zoltán csapatának tagjai közül Pomázon duplázni tudott a friss szerzemény, Mertse Ábel és megszerezte első tétmeccses találatát Gólya Ádám
  9. Labdarúgás: gólfesztivált rendezett a gödöllői legénység Biatorbágyon
    2022-11-26 15:06:57
    Győri Zoltán csapatának tagjai már az első félidőben eldöntötték a három bajnoki pont sorsát. Koziorowski duplázni tudott
  10. Labdarúgás: ötössel küldte haza az egy félidőn át emberhátrányban játszó Tökölt a Gödöllő
    2022-09-10 19:29:06
    A gólözönt Reznek találata nyitotta meg, majd Barabás Ádám és Koziorowski Richárd dupláztak
  11. Gödöllőn is megeshet, hogy duplájára nő az iskolakezdés költsége
    2022-08-12 10:37:27
    A Regio Játék nem reprezentatív felmérése szerint akár 20-30 ezer forint is elmegy tanszerekre, pláne, ha iskolatáskát is vásárolni kell
  12. Labdarúgás: Tóth-Ilkó és Koziorowski duplájával fölényes lett a gödöllői siker
    2022-04-23 18:57:03
    Győri Zoltán társulata újra hátrányból fordított, és öt góllal terhelte meg a Gyömrőt a Táncsics Mihály úti Szűcs Lajos Sportcentrumban
  13. Atlétika: 6 junior- és 2 ifjúsági Szuper Liga aranyéremmel büszkélkedhet Gödöllő
    2021-09-27 10:34:03
    Az U20-as korosztályban Dobránszky Laura és Soos Levente dupláztak, az U18-asoknál Sulyán Alexa és Lesták Ármin nyertek medáliákat
  14. Atlétika: három érmet nyertek a gödöllőiek az országos ifibajnokságon
    2021-08-09 10:15:44
    Sulyán Alexa duplázott, 100 és 200 méteren egyaránt második lett. Lesták Ármin 200 méter akadályon nyert bronzot
  15. Labdarúgás: egy félidő alatt bebiztosította a gödöllői tizenegy az 5. helyét a megyei elitbajnokságban
    2021-05-29 22:14:31
    A 24 találatával gólkirályi cím társtulajdonosa, Koziorowski Richárd, és csapattárasa, Mudroch Mendel dupláztak a Pilis ellen
  16. Labdarúgás: Koziorowski duplájával öt perc alatt fordított a gödöllői tizenegy
    2021-05-01 19:21:01
    Hiába jutott előnyhöz a bajnoki dobogóra vágyó Nagykáta, Hevesi Tamás együttese pazar játékkal rukkolt elő a térfélcsere után
  17. Labdarúgás: nehézkesen indult, de sima lett a gödöllőiek győzelme a Budakalász ellen
    2021-04-17 18:36:56
    Koziorowski Richárd duplázott, Mudroch Mendel pedig látványos gól lőtt a küzdelmes összecsapáson
  18. Dupla baleset az autópályán, két kilométeren belül
    2020-10-06 16:12:38
    A gödöllői hivatásos tűzoltóknak mindkét közlekedési szerencsétlenségnél akadt dolguk, hiszen a járművek jócskán összetörtek
  19. Egy arany- és hat ezüstérem a gödöllői atléták Szuper Liga-termése
    2020-09-14 10:07:50
    Tóth Zsombor egyéni csúccsal nyerte a hárompróbát, Nádházy Evelin és Pápai Márton duplán állhattak fel a dobogó második fokára
  20. Légfegyveres sportlövő ob: hét gödöllői éremből kettő aranyszínű
    2020-02-09 17:32:15
    Klenczner Márton duplázott a bajnoki címek számát tekintve, Mészáros Eszter összesen öt medáliával gazdagodott
  21. Atlétika: két korosztályban is duplán állhattak dobogóra a gödöllői fiatalok
    2019-12-09 08:23:37
    December második vasárnapján a Szent István Egyetem sportcsarnoka adott otthont a regionális megmérettetésnek
  22. Duplán ünnepteltek a gödöllői atlétapalánták Salgótarjánban
    2019-11-18 08:32:36
    Az U11-es és az U13-as korosztály egyaránt aranyéremmel gazdagodott az Észak-Magyarországi Régió mezei futó versenyén
  23. Három Szuper Liga-győztes atlétával büszkélkedhet a Gödöllői EAC
    2019-09-02 10:19:43
    Nádházy Evelin duplázni tudott, Simonváros Csanád idei legjobbját ugrotta, míg Pápai Márton egyéni csúccsal nyert
  24. Duplán büszkélkedhet a Szent István Egyetem
    2019-06-14 16:34:02
    A gödöllői központú felsőoktatási intézményé lett a legjobb nemzetközi kreditmobilitási pályázat az országban
  25. Atlétika diákolimpiai döntő: Kriszt Sarolta dupla aranya
    2019-05-29 08:19:33
    A Török Ignác Gimnázium tanulója és a Gödöllői EAC tehetséges versenyzője távolugrásban és összetettben lett bajnok
  26. Kézilabda NB II.: dupla gödöllői mámor Móron
    2019-05-19 18:45:00
    Győzelemmel és a 6. helyen zárta a bajnoki idényt Bartos Gábor csapata. Minden percre jutott GKC-gól az ifisták ütközetén
  27. Büntetőből sem tudott gólt lőni a gödöllői focicsapat
    2018-10-27 15:57:09
    A vendég biatorbágyiak már a 2. percben vezetést szereztek, amit egy kontratámadás végén a második félidőben megdupláztak
  28. Mudroch Mendel duplájával verte a Vecsést a Gödöllő
    2018-09-29 18:19:56
    Nyolcvan percig kellett várni, hogy a városunk futballcsapata feltörje a tavaly még NB III-as vendégalakulat reteszét
  29. Jó csere is kellett a gödöllői tizenegy első tavaszi győzelméhez
    2018-05-05 19:02:54
    Nem sokkal beállása után Mudroch Mendel duplázott az első félidőt követően még vezető Dunavarsány ellen
  30. Futsal: későn jött a gödöllői eredménykozmetikázás
    2018-02-03 01:23:54
    Hatgólos előnyt halmozott fel a Csenger, amikor Gruber Bálint duplázni tudott a mérkőzés utolsó percében