Labdarúgás: a gödöllői Koziorowski duplájára csak egyszer volt válasza a Veresegyháznak

2023-09-02 19:18:53

A riválisok legutóbbi, idén március összecsapásán a gödöllőiek – Barabás Ádám duplájával – 2-1 arányban nyertek Veresegyházon.  Az eredmény ezúttal a 2-1 volt a vendégek javára, annyi különbséggel, hogy most Koziorowski Richárd vette be többször s házigazdák kapuját (34. perc és 75. perce).
A két vendégtalálat között, a 72. percben Ondrik Balázs értékesítette a csapat számára megítélt büntetőt, a mindet egybevetve küzdelmes és a látottak alapján megérdemelt GSK-sikerrel zárult ütközeten.

Pest vármegyei I. osztályú bajnokság, 4. forduló:
Veresegyház VSK – Gödöllői SK 1-0 (0-1)
Gólszerzők: Ondrik Balázs (11-sből), illetve Koziorowski Richárd (2).
A Gödöllői SK csapata 10 ponttal, 6-3-as gólkülönbséggel a tabella 2. helyén áll a Pest vármegyei I. osztályú bajnokságban.
Következik: Gödöllői SK – Vecsési FC szeptember 9., szombat 16.30 óra, Szűcs Lajos sportcentrum.