Találatok száma: 117

Oldalak: 1 2 3 4
  1. Atlétika fedett ob: hat gödöllői éremből három csillog a legfényesebben
    2019-02-17 17:32:11
    Nádházy Evelin kétszer állhatott fel a dobogó legmagasabb fokára és Simonváros Csanád is a csúcsra ért
  2. Tartja csúcsformáját a gödöllői sprinterlány
    2019-02-13 17:20:11
    Nádházy Evelin országos rekordot futott a váltóval, majd 300 méteren a legjobb magyar fedettpályás eredménnyel ért célba
  3. Fedett pályás egyéni csúcsot repesztett Nádházy Evelin
    2019-01-26 11:47:39
    A Gödöllői EAC sprintere Norvégiában nyert rangos viadalt, és idejével közel került az Eb kiküldetési szinthez
  4. Egyéni csúcsig emelkedett Simonváros Csanád
    2018-08-12 08:29:20
    A Gödöllői EAC rúdugrója betartotta a szavát, és 523 centiméteres eredménnyel nyerte a bonyhádi versenyt
  5. Atlétikai Eb: nem jutott a középfutamba a gödöllői sprinterlány
    2018-08-08 13:41:18
    Nádházy Evelinnek egyéni csúcsot kellett volna futnia 400 méteren a berlini kontinensviadalon
  6. Atlétika ifi ob: gödöllői csúcsok arany nélkül
    2018-06-18 09:52:19
    A GEAC rúdugró- és dobó-szekciójának köszönhetően, három ezüst-, valamint egy bronzérem született Győrben
  7. Halmozták a remek eredményeket a gödöllői diákatléták
    2018-06-10 11:15:32
    Többen teljesítettek Eb-kiküldetési szintet, kaptak meghívást a válogatottba, vagy értek el egyéni csúcsot
  8. Nagy dobással és nagy ugrásokkal rukkoltak elő a gödöllői atléták
    2018-05-06 17:19:49
    Megsüvegelendő Soos Levente 2 méteres teljesítménye és Canea Zoltán egyéni gerelyhajító csúcsa a fehérvári ÜCSB-n
  9. Gödöllői srác lett az ország legjobb serdülő ötpróbázója
    2018-03-05 10:23:05
    Soos Levente egyéni csúcsokkal nyert aranyérmet fedett pályán. Diszkoszbronz Szombathelyről, hazai siker a kastélyparkban
  10. EYOF: Mihály Ádám holtversenyben hetedik lett rúdugrásban
    2017-07-27 11:25:07
    A Gödöllői EAC tehetséges sportolója ugyan elmaradt egyéni csúcsától, tisztes helytállásáért azonban dicsérhető
  11. Kriszt Sarolta aranya is segítette a gyermek atlétika válogatott sikerét Lengyelországban
    2017-06-28 08:29:08
    A Gödöllői EAC tehetséges futója 300 méteres síkfutásban egyéni csúcsot repesztve utasította maga mögé riválisait
  12. Gödöllői Liga-sikerek a pünkösdi Budapest Open Nemzetközi versenyen
    2017-06-05 11:24:42
    A GEAC atlétái ezúttal a mátyásföldi Ikarus-pályán igazolták jó formájukat. Egyéni csúcsok is születtek
  13. Nem fukarkodtak az egyéni csúcsokkal a gödöllői atléták
    2017-05-01 10:28:14
    Győrben és Tiszaújvárosban hangoltak a szabadtéri szezonra a GEAC fiataljai. Főleg a gerelyhajítók voltak formában
  14. Gödöllői pontszerzés a megyei elitbajnokság csúcsrangadóján
    2017-04-08 17:54:55
    Városunk focistái inkább az első félidőben domináltak, de vezetésüket nem tudták megőrizni az éllovas Vecsés ellen
  15. Felsrófolták a gödöllői csúcsgórék havi bérét
    2017-01-27 08:31:33
    A törvény adta lehetőséget használták ki. Pelyhe József két év után vett részt újra testületi ülésen
  16. Atlétika: fagyosan indult a fedett pályás gyermekverseny
    2017-01-09 10:51:36
    Hat érmet nyertek a Gödöllői EAC fiataljai Dunakeszin. Szamos András egyéni csúcsot ért el rúdugrásban
  17. Csúcsra juttathatják a szavazatok Gödöllő első emberét
    2016-07-27 10:42:36
    Augusztus 19-én zárul az internetes szavazás az Év polgármestere, alpolgármestere és jegyzője címre
  18. Atlétika: gödöllői sprinter a csúcsbeállító női váltóban
    2016-07-09 20:59:10
    Kaptur Éva másodikként teljesítette a maga távját a 34 évvel ezelőtti rekorddal azonos időt futott stafétában az amszterdami kontinensviadalon
  19. Nagyon intelligens önjáró gokart épült Gödöllőn
    2016-04-25 10:50:34
    Az ebbe a csoportba tartozó járművek kategóriájában a harmadik helyet szerezte meg a SZIe-Kart szenior csapata
  20. Márciusban sem lankad a sebességmérési kedv a gödöllői utakon
    2016-02-29 10:46:26
    A nemzeti ünnep napján is dolgoztatni tervezik a helyi kapitányság tavaly februárban érkezett csúcs-traffipaxot
  21. Négy gólt vágott az Ecser a GEAC-nak
    2015-09-13 18:05:20
    Messze van még a csúcsformától bajnokságba később bekapcsolódott gödöllői egyetemi focicsapat
  22. Formula 1: csúcstechnológia a pályán innen és túl
    2015-08-06 16:27:10
    A Magyar Nagydíjon is bizonyított a Gödöllőn is szolgáltató Invitel infokommunikációs hálózata
  23. Helytálltak az ifi vb-n a gödöllői hétpróbázó lányok
    2015-07-19 08:54:06
    Renner Luca négy, Kovács Emma egy versenyszámban javította meg egyéni csúcsát Caliban
  24. Répási Petra országos csúcsot futott a junior ob-n
    2015-06-29 18:50:42
    Rajta kívül Ajkler Eszter is aranyat nyert a Gödöllői EAC színeiben a vadonatúj miskolci atlétikai küzdőtéren
  25. Erre ne száguldozzon májusban, Gödöllőn!
    2015-04-30 17:27:06
    Megtudhatja, hol és melyik napokon vetik be a rendőrök az új csúcs-traffipaxot a város útjain. 11 kritikus helyszín
  26. Remekeltek a szabadtéri idénynyitón a fiatal gödöllői ugró- és dobóatléták
    2015-04-27 11:09:48
    Egyéni csúcsokkal debütáltak Szörényi István és Máté Alpár tanítványai a vidéki versenyeken
  27. Gödöllői gerelyhajító arany az újoncoknál
    2015-03-09 09:21:39
    Juhász Nándor kezéből kis híján 50 méterre szállt a sportszer. Dobása nem hivatalos országos csúcsnak számít
  28. Megérkezett Gödöllőre a renitens autósokat fenyegető csúcs-traffipax
    2015-02-06 15:06:06
    Februárban még csak tesztüzem lesz, márciustól azonban már élesben is bevethetik az új készüléket
  29. Dupla szettelőnyből bukta el a Gödöllő a Vasas elleni csúcsrangadót
    2015-02-05 20:10:14
    A vereséggel elúszhat a TEVA-hatos alapszakasz-elsősége. A kupadöntőn elégtételt lehet(ne) venni
  30. Éves szinten súrolja az 5 milliót a gödöllői csúcsvezetők illetmény-növekménye
    2014-11-12 09:26:01
    Gémesi a törvényi maximumot szavaztatta meg nem képviselő, főállású helyettesének. Pecze kevesebbet kap, mint ami járna neki