Találatok száma: 59

Oldalak: 1 2
  1. Atlétika: gödöllői U23-as és juniorbajnoki címek a kánikulában
    2019-06-17 10:05:50
    Az egyetemi klub versenyzői összesen tíz érmet szereztek a mátyásföldi Ikarus-pályán, amiből négy volt a legfényesebb
  2. Gödöllői atléta-sikerek Budapesten és Bécsben
    2019-02-04 10:30:32
    A serdülők fedettpályás országos bajnokságán két bronzérem jutott a GEAC-nak. Nádházy Evelin az osztrák fővárosban nyert
  3. Gödöllői újoncatléták csodanapja a BOK-csarnokban
    2019-01-27 23:52:38
    Négy arany-, egy ezüst- és három bronzéremmel zárták a korosztályos fedett ob-t a 2006-os születésű tehetségek
  4. Atlétika: szuper liga döntő szuper gödöllői eredményekkel
    2018-08-27 08:10:42
    Két korosztályban összesen négy arany-, három ezüst- és hat bronzérem volt a termés a pénzdíjas viadalon
  5. Atlétika ifi ob: gödöllői csúcsok arany nélkül
    2018-06-18 09:52:19
    A GEAC rúdugró- és dobó-szekciójának köszönhetően, három ezüst-, valamint egy bronzérem született Győrben
  6. Három bajnokot adott az országnak a Gödöllői EAC
    2018-06-11 08:33:57
    Tíz érmet nyertek az egyetemi szakosztály atlétái az U23-as és junior (U20) országos bajnokságon, Miskolcon
  7. A gödöllői serdülő röplabdás lányok sem adták alább a bronzéremnél
    2018-05-27 14:33:33
    Horváth Kristóf edző két héten belül a második korosztályos csapatot vezette a dobogó harmadik fokáig
  8. A Gödöllői EAC lett a fedett pályás ob éremtáblázatának éllovasa
    2018-02-19 10:23:22
    Parádés szereplés: 5 arany- és 2 bronzérem az atléták hétvégi seregszemléjén. Nádházy Evelin triplázott
  9. Taroltak a gödöllőiek a Csomádi Kempo Kupán
    2017-06-26 11:37:22
    A versenyre négy sportolóval elutazott Crow Gym-csapat tagjai három arany- és egy bronzéremmel gazdagodtak
  10. Szenzációs gödöllői bronzérem a veterán atléták fedett pályás világbajnokságán
    2017-04-14 10:16:06
    A GEAC versenyzője, Bucherna Nándor gerelyhajításban állhatott fel a dobogó harmadik fokára
  11. Röplabda: gödöllői bronzérem a diákolimpián
    2017-02-05 15:49:17
    Az ország harmadik legjobb középiskolás csapatának mondhatja magát a Török Ignác Gimnázium leány formációja
  12. Arany- és bronzéremmel zárták a strandröpi ob boglári fordulóját a gödöllői párosok
    2016-07-31 18:46:01
    Végre összejött a győzelem a bajnoki címvédő Lutter Eszter, Lakatos kettősnek. A nagydöntőben nyolc női és egy férfi duó képviseli a GRC-t
  13. Foci: összejött a bronzérem Gödöllői SK II-nek
    2016-06-04 19:03:38
    A második számú Táncsics Mihály úti alakulat Tóth Bence mesterhármasával nyert Kerepesen, miközben besegített a Mogyoród
  14. Alaposan elbánt a Gyömrővel a gödöllői kézilabda-csapat
    2016-04-30 17:49:15
    Bartos Gábor társulata elsősorban parádés védekezésének köszönhette a bronzérem megszerzése miatt fontos diadalt
  15. Fejbetérdeléssel lett aranyérmes a gödöllői bunyós
    2015-10-20 16:08:09
    Tapsvihart aratott a tököli nemzetközi versenyen a Muay Thai és Boksz Egyesület sportolóinak teljesítménye
  16. Szuper liga döntő szuper gödöllői atlétákkal
    2015-09-07 08:11:04
    Öt arany-, 1 ezüst- és 1 bronzéremmel tértek haza a pénzdíjas debreceni viadalról városunk sportolói
  17. Bronzéremmel zárták a bajnoki idényt a Gödöllői SK II. focistái
    2015-05-31 20:21:21
    Négyet vágott látogatóként a Bag városunk egyetemi tizenegyének, amely gólképtelen maradt a három kiállítással terhelt meccsen
  18. Triplán ünnepeltek a gödöllői atléták a többpróba bajnokságon
    2014-09-22 12:13:50
    Kovács Emma az ifi lányoknál, Kriszt Botond a junior fiúknál lett első, és a hétpróbás lánycsapat sem talált legyőzőre
  19. Atlétikai ob: gyűlnek a gödöllői aranyak
    2014-08-02 11:08:05
    Az öt GEAC-elsőségből a sprinter Kaptur Éva háromban benne volt. Összejött még öt ezüst- és egy bronzérem is
  20. Ügyességi- és dobószámokban vitézkedtek a gödöllői atléták
    2014-07-14 10:27:44
    Öt arany-, két ezüst- és három bronzérem volt a GEAC-termés a serdülő- és újonc egyéni országos bajnokságon
  21. Európa-bajnoki bronzérmes Gémesi Csanád
    2014-06-10 19:07:24
    Pályafutása eddigi legnagyobb egyéni sikerét érte el a Gödöllői EAC 27 éves kardvívója. A regnáló világbajnok állította meg
  22. Közelebb ütötte magát a bronzéremhez a gödöllői röplabda-csapat
    2014-03-26 20:24:26
    Nehezen lendült játékba Horváth András társulata a TF otthonában, amire ráment az első szett. Utána viszont három jött
  23. Csak a bronzéremért mérkőzhet a TEVA-GRC csapata
    2014-03-12 19:57:38
    Az elődöntő harmadik ütközetén könnyedén nullázta le a Békéscsaba városunk küszködő formációját
  24. Bronzéremig jutott Gémesi Csanád a kardvívók országos bajnokságán
    2013-12-14 16:07:39
    A Gödöllői EAC pengeforgatója az elődöntőig gond nélkül menetelt, ott azonban viszonylag simán elvérzett
  25. Férfi és női vonalon is dobogóra álltak a gödöllőiek a leggyilkosabb sprintszámban
    2013-07-28 09:28:55
    Kovács Zoltán ezüst-, Kálmán Csenge bronzéremmel gyarapította a GEAC-medáliák számát az atléták országos bajnokságán
  26. Le a kalappal a gödöllői serdülőatléták előtt
    2013-07-08 14:27:50
    Tizenhárom éremmel (6 arany, 3 ezüst, 4 bronz) tértek haza a tatabányai egyéni országos bajnokságról a GEAC tehetségei
  27. Bravúros bronzérem Békéscsabáról
    2013-05-27 12:29:42
    Páratlan sikert ért egy az országos gyermekbajnokság döntőjében a TEVA-Gödöllői RC leány röplabda-csapata
  28. Néggyel küldték haza a tinnyei tizenegyet
    2013-05-26 19:24:18
    Városunk második számú focicsapata egy mérkőzésre került a bronzérem megkaparintásától
  29. A ZTE nyerte a veterán focisták fesztiválját
    2012-11-24 16:52:21
    Egyetlen gól döntött a Siófok elleni gödöllői fináléban, a bronzérem Debrecenbe került