Találatok száma: 37

Oldalak: 1 2
  1. Cselgáncs: hat aranyérmet nyertek a gödöllői dzsúdósok a 13. Budaörs Kupán
    2024-03-17 11:26:42
    A viadalon részt vett 50 egyesület rangsorában a második legjobb lett a Futó Gábor és Szádvári Zoltán által vezetett helyi klub
  2. Röplabda NB I. Liga: négy játszmában múlta felül a Budaörsöt a gödöllői hatos
    2024-01-20 18:42:50
    Kétszettes vezetés után némileg megtorpant Szalay Attila csapata, amely a záró felvonásban visszatalált a helyes útra
  3. Röplabda NB I. Liga: drámai, ötszettes csatát nyert Budaörsön a gödöllői hatos
    2023-10-21 21:51:47
    A második és a harmadik szett alapján nem sok esélye látszott a Szalay-csapat győzelmének a Pest vármegyei rivális otthonában
  4. Három korosztályban is remekeltek a gödöllői dzsúdósok a Budaörs Kupán
    2023-03-05 15:54:29
    Egy első helyezés mellett, négy ezüst-, valamint két bronzérem jutott Futó Gábor és Szádvári Zoltán tanítványainak
  5. Röplabda NB I. Liga: négy szett kellett a gödöllői sikerhez a Budaörs ellen
    2023-02-18 18:58:18
    Szalay Attila csapata ezúttal a második játszmában maradt el valós tudásától, ám a többi etapot magabiztosan hozták a lányok
  6. Röplabda NB I. Liga: három szettben maradtak alul a gödöllői lányok Budaörsön
    2022-11-26 16:34:20
    Városunk csapata egyelőre nem találja a győzelem felé vezető utat, sorrendben negyedszer bukott el Szalay Attila együttese
  7. Röplabda NB I. Liga: a Budaörs elleni sikerükkel ezüstérem közelbe kerültek a gödöllői lányok
    2022-05-01 18:26:43
    Ehhez az utolsó fordulóban 3-0 vagy 3-1 arányban kell nyernie a TFSE otthonában Szalay Attila társulatának
  8. Röplabda NB I. Liga: Budaörsön visszatért a győzelmi ösvényre a gödöllői hatos
    2022-03-27 21:45:00
    Szalay Attila sérülésekkel sújtott együttese öt elvesztett mérkőzés után tudott diadalmaskodni, immár soraiban a kubai légióssal
  9. Három érmet nyertek a gödöllői dzsúdósok a Budaörs Kupán
    2022-03-14 13:24:13
    A helyi klub fiatal versenyzői betegségek miatt megtizedelt csapattal utaztak a viadalra, ahol remekül helytálltak
  10. Röplabda NB I. Liga: eltékozolt meccslabdáival a felsőházba emelte a Budaörsöt a Gödöllő
    2022-03-06 22:43:28
    Szalay Attila együttese kifejezetten jól kezdett, majd kétszettes előnyről veszítette el az alapszakasz utolsó ütközetét
  11. Röplabda: hét meccs után nincs jobb csapat a Gödöllőnél az NB I. Ligában!
    2021-11-27 18:17:53
    A Budaörs elleni diadalával megőrizte makulátlan mutatóját Szalay Attila együttese, amely januárban folytatja a bajnoki idényt
  12. Röplabda: jó kezdés után drámai csatában vesztett a gödöllői csapat Budaörsön
    2021-02-13 18:18:48
    A négyszettes csata során két játszmában is túlóráztak a riválisok. A GRC fiaskója egyelőre nem tragédia, de jó lesz vigyázni
  13. Gödöllő elvesztette agglomerációs vezető pozícióját az élhetőségi rangsorban
    2021-01-08 10:46:23
    2018-ban még Budaörssel együtt az élen állt városunk az Otthon Centrum által készített elemzésben. Budaörs ott is maradt
  14. A koronavírus áldozata lett a Budaörs-Gödöllő női röplabdameccs
    2020-11-08 19:00:14
    A másodosztályban a lányok nyertek a Nyíregyháza ellen, a fiúk azonban elvéreztek a PTE-PEAC formációjával szemben
  15. Nem tűnik idegölőnek a gödöllői röplabdások következő bajnoki szezonja
    2020-06-16 11:06:26
    Az NB I. Ligából nem lesz automatikus kieső. A lebonyolítási rendszer sajátossága az ellenfél-választás a rájátszásban
  16. Parádés játékkal múlta felül a Budaörsöt a gödöllői hatos
    2020-02-29 19:26:53
    Hiába volt papíron esélyesebb a vendégtársulat, Szalay Attila tanítványai szettveszteség nélkül nyerték a találkozót
  17. Döntőjátszmás meccset vesztett Budaörsön a gödöllői hatos
    2020-01-25 20:30:02
    Városunk röplabda-csapata 8 ponttal az 5. helyről kezdheti majd meg az NB I-ben maradásról határozó kvalifikáló kör 10 mérkőzését
  18. Újpesti kényszerotthonában vesztett a gödöllői röplabda-csapat
    2019-11-16 19:38:34
    Szabados István hölgykoszorúja egyetlen szett erejéig játszotta azt, ami elvárható lett volna a Budaörs ellen
  19. Magyar Kupa: nélkülöznie kell a legjobb nyolc mezőnyének a gödöllői röplabda-csapatot
    2019-10-29 19:14:04
    Az első mérkőzésen 30, a budaörsi visszavágón 50 pontot engedélyezett az MTK városunk fiatal együttesének
  20. Újpesten nyerték meg a Budaörs elleni röplabda-rangadót a gödöllői lányok
    2019-01-31 20:56:11
    Az első szett elvesztése után sikerült talpra állnia Grózer György küzdenitudásból jelesre vizsgázó együttesének
  21. Egy játszma után elfogyott a gödöllői röplabda-csapat Budaörsön
    2018-12-01 19:03:07
    A végelszámolásnál még sokba kerülhet az alapjátékban összeomlott Penta-hatos négyszettes veresége
  22. Gödöllő adja az ország 9. legjobb női röplabda-csapatát
    2018-05-08 20:35:09
    Fordulatos mérkőzést nyert Budaörsön Grózer György együttese, amely számára véget ért a bajnoki idény
  23. Négy játszmában adta meg magát a Budaörs a gödöllői röplabda-csapatnak
    2018-05-01 19:47:22
    Egy mérkőzéssel közelebb került az NB I. Liga 3. helyét jelentő 9. helyhez a Penta-GRC fiatalokkal teletűzdelt formációja
  24. 19 éve nem volt ilyen mélyponton a gödöllői röplabda-csapat
    2018-04-07 20:00:36
    Városunk hölgykoszorúja három meccsen bukta el az NB I. Liga elődöntőjének párharcát, így a 9. helyért mérkőzhet a Budaörssel
  25. Szerváival sokkolta a Gödöllő a Budaörsöt
    2018-02-24 20:11:02
    Grózer György röplabdás lányai nem vesztettek pontot a Pest megyei csapatok derbijén, így nagy lépést tettek az elődöntő felé
  26. Háromszettes gödöllői siker a Pest megyei röplabda derbin
    2018-01-27 18:26:31
    Grózer György csapata a vártnál könnyebben múlta felül a hazai pálya előnyét élvező budaörsi alakulatot
  27. Győzelemmel reagált a Budaörs papírforma-romboló sikerére a Gödöllő
    2017-12-16 21:10:25
    Grózer György röplabda-csapata számára csak a Jászberény elleni idegenbeli diadal jelentette a tabella 4. helyének megőrzését
  28. Röplabda: pozíciójavító gödöllői siker a Budaörs ellen
    2017-12-09 22:28:30
    Az első, maratoni hosszúságú játszma megnyerése után nem engedték ki a győzelmet a kezükből Grózer György tanítványai
  29. Röplabda: elbukta a Gödöllő a Pest megyei rangadót
    2017-11-04 18:54:26
    Az első játszma alapján jó esély volt arra, hogy városunk hatosa diadalittasan távozzon Budaörsről. Nem így lett…
  30. Kézilabda: megyebajnoki címet szereztek a gödöllői juniorok
    2016-06-04 22:11:57
    Mácsár Gyula aranyérmes tanítványai nagy fölénnyel nyerték a budaörsi döntőt a solymári fiatalok ellen