Találatok száma: 57

Oldalak: 1 2
  1. Az Év férfi sportolójának választották a gödöllői motorversenyzőt, Surányi Balázst
    2023-11-27 11:34:29
    Az alig 18 éves versenyző idén megnyerte a cseh és az osztrák Supermoto juniorbajnokságot, és indult a világbajnokságon is
  2. A gödöllői atlétika idén kilépett a nemzetközi porondra, és nem is akárhogyan
    2023-11-07 17:49:13
    Dr. Kriszt Balázs ügyvezető elnök derűlátó a jövő évi terveket illetően, de babonából nem mondja ki, hogy lesz-e MATE-GEAC-os induló a párizsi olimpián
  3. Surányi Balázs, a gödöllői motoros-tehetség jó úton halad álma, a világbajnoki cím felé
    2023-09-26 10:32:44
    Az alig 18 éves versenyző ebben az évben megnyerte a cseh és az osztrák Supermoto juniorbajnokságot, és indult a világbajnokságon is
  4. Atlétikai világbajnokság: 43 éves országos csúcs megdöntésében vállalt szerepet a gödöllői sprinter, Nádházy Evelin
    2023-08-26 20:54:50
    A 4x400 méteres női síkfutás új magyar rekordja 3:27,79 perc, ami hét századmásodperccel múlja felül a moszkvai olimpián elért csúcsot
  5. Atlétika: világbajnoki 35. lett 200 méteren a gödöllői sprinter, Sulyán Alexa
    2023-08-23 12:04:28
    A MATE-GEAC 18 éves tehetsége mindössze 35 századmásodperccel maradt el élete legjobbjától a rekkenő hőségben
  6. Világhírű norvég atléták edzőtáboroztak Gödöllőn
    2023-08-18 11:28:45
    A középtávfutó legendák közül ketten indulnak az augusztus 19-én kezdődő budapesti világbajnokságon. Egyikük aranyeséllyel
  7. Tájfutó masters világbajnokság: ezüstérmet nyert Kármán Katalin
    2023-08-16 19:00:39
    A Gödöllői Kirchhofer SE kötelékében edzőként dolgozó sportolónő a 65 évesek középtávú versenyében ért másodikként célba a kassai megmérettetésen
  8. Négy gödöllői atlétalány indulhat a budapesti világbajnokságon
    2023-08-08 10:52:09
    Körmendy Katalin tanítványai közül hárman a 4x400 méteres, egy sprinter pedig egyéniben és a 4x100 méteres váltó tagjaként léphet rekortánra
  9. Vívás: a 36. hely volt a végállomás Gémesi Csanád számára a milánói világbajnokságon
    2023-07-25 12:25:48
    A MATE-Gödöllői EAC kardozóját a román Matei Cidu állította meg a legjobb 64 között. Folytatás a csapatversenyen
  10. Atlétika országos bajnokság: a gödöllői arany elmaradt, de az egyéni- és szezoncsúcsok nem
    2023-07-08 21:27:44
    Négy versenyszámban ért el dobogós helyezést a MATE-GEAC számos fiatalt felvonultató különítménye a világbajnokság hivatalos tesztversenyén
  11. Tájékozódási futás: országos váltóbajnoki címet szerzett a gödöllői U20-as női staféta
    2023-06-15 18:11:08
    Kiss Kamilla bekerült a nemzeti válogatottba, és utazhat a sportág július elején esedékes junior világbajnokságára
  12. Strandröplabda iskolai világbajnokság: ezüstéremmel térhet haza Izraelből a gödöllői Szabó Anna
    2023-05-22 15:08:21
    A négy évvel ezelőtt aranyérmet szerzett lány Kun Stefániával az oldalán lett második. A döntőben a brazilok állították meg a magyar kettőst
  13. Mezeifutó diákolimpia: TIG-csapatbronz a gödöllői repülőtéren
    2023-04-19 18:09:27
    A fiatal versenyzők kedvezményes belépővel tekinthetik meg az augusztusi Budapesti Atlétikai Világbajnokság eseményeit
  14. Atlétika: a gödöllői Kiss György 7. lett a szenior világbajnokságban
    2023-04-01 15:55:43
    A GEAC egykori versenyzője a 75-79 éves korosztály 10 kilométeres gyaloglásában ért el komoly nemzetközi sportsikert
  15. A gödöllői magasugró, Guth Mátyás lett az év legjobb juniorkorú férfiatlétája
    2022-11-27 10:41:45
    Lőrincz Milán tanítványa a korosztályos világbajnokságon 5. lett, júniusban pedig 219 centiméterre javította az egyesületi rekordot
  16. Atlétika U20-as világbajnokság: értékes helyezésekkel rukkoltak elő a gödöllői legények
    2022-08-06 02:13:38
    Guth Mátyás 5. lett magasugrásban, Bánovics József 11. rúdugrásban, míg Soos Levente 34. 400 méteres gátfutásban
  17. Vívás: a 25. helyig menetelt Gémesi Csanád az egyiptomi világbajnokságon
    2022-07-18 14:53:37
    A MATE-Gödöllői EAC kardozóját a grúz Sandro Bazadze állította meg a legjobb 32 között. Folytatás a csapatversenyen
  18. Tájfutó masters világbajnokság: gödöllői indulók értékes helyezései
    2022-07-16 16:29:00
    A sprinttávon érték el a legjobb eredményeket a városunkhoz kötődő versenyzők: Kármán Katalin és Dékány Andrea egyaránt 8. helyen végeztek
  19. Véget nem érő labdamenetet nyert Gödöllő díszpolgára
    2022-07-15 10:17:45
    Tóth Krisztina elképesztő körülmények között szerzett pontot tíz évvel ezelőtt a dortmundi világbajnokság csapatversenyében
  20. Atlétika U23-as és junior ob: érmekkel hangoltak a világbajnokságon induló gödöllőiek
    2022-07-11 09:55:20
    A MATE-GEAC versenyzői a két korcsoportban összesen 13 medáliát szereztek a Miskolcon lezajlott kétnapos versenyen
  21. Atlétika: a Honvéd Kupán sem maradtak érem nélkül a gödöllőiek
    2022-06-19 10:23:55
    Guth Mátyás 219 centiméteres egyéni csúcsával teljesítette az U20-as világbajnokságra történő kijutás szintjét, utazhat Caliba
  22. Gödöllői atléták is bekerültek a hazai rendezésű 2023-as világbajnokságra felkészítő programba
    2021-01-15 14:02:53
    Két sprinter és egy magasugró kap kiemelt szövetségi támogatást, ezen felül két GEAC-os rúdugró fejlődéséhez is hozzájárul a MASZ
  23. Bronzérmet nyert a Gémesi Csanáddal felálló kardcsapat a világbajnokságon
    2018-07-25 14:24:57
    Az elődöntőben az olaszok állították meg a magyarokat, hogy döntőbe jussanak. Grúzia ellen sikerült javítani
  24. Újabb gödöllői dobogós hely Dániában
    2018-07-13 17:35:51
    Kármán Katalin a sprint után a hosszú távú viadalon is harmadik lett a tájékozódási futók masters világbajnokságán
  25. A kezdőmagasságon ragadt Simonváros Csanád a junior világbajnokságon
    2018-07-11 19:46:51
    A Gödöllői EAC országos bajnok rúdugrója 480 centimétert teljesített, amivel nem jutott be a tizenkettes döntőbe
  26. Világversenyek gödöllői atlétákkal
    2018-06-28 19:05:12
    Július első felében ifjúsági Európa-bajnokságon és junior világbajnokságon állnak rajthoz a GEAC fiatal kiválóságai
  27. Lázár Vilmos nyílt levélben aggódik a fogathajtás jövőjéért
    2017-11-07 19:14:01
    A sportág Gödöllőn élő, tizenkétszeres világbajnoka a Magyar Lovassport Szövetség elnökeként fogalmazta meg gondolatait
  28. Lázár Zoltán kizárása sem törte meg a magyar fogathajtókat!
    2017-09-24 16:31:37
    Újabb csapatvilágbajnoki arannyal bővült a Gödöllőn élő testvérpár amúgy is gazdag éremkollekciója
  29. Szenzációs gödöllői bronzérem a veterán atléták fedett pályás világbajnokságán
    2017-04-14 10:16:06
    A GEAC versenyzője, Bucherna Nándor gerelyhajításban állhatott fel a dobogó harmadik fokára
  30. Fekvenyomó világbajnoki címet szerzett a gödöllői tűzoltó
    2016-10-12 15:15:45
    Kovács Krisztián nyolc éve teljesít szolgálatot a helyi parancsnokságon, a 110 kilogrammosok között lett aranyérmes