Találatok száma: 58

Oldalak: 1 2
  1. Fekvenyomó világbajnoki címet szerzett a gödöllői tűzoltó
    2016-10-12 15:15:45
    Kovács Krisztián nyolc éve teljesít szolgálatot a helyi parancsnokságon, a 110 kilogrammosok között lett aranyérmes
  2. Keszthelyen is letették névjegyüket a gödöllői bunyósok
    2016-05-12 18:41:31
    Öt érmet, közte két aranyat nyertek a Gödöllői Muay Thai és Boksz Egyesület versenyzői a küzdősport világbajnokságon
  3. Gödöllői aranyakról is szól az atléták országos bajnoksága
    2015-08-07 18:51:04
    Augusztus második hétvégéjén Székesfehérvár ad otthont a sportág legjelentősebb hazai megmérettetésének
  4. Lázár Zoltán világbajnoki bronzérmes lett a csapattal
    2014-09-07 13:51:18
    Egyéniben a 12. helyen végzett a normandiai négyesfogat-hajtó világbajnokságon a Gödöllőn élő sportoló
  5. Az utolsó gát lett a gödöllői futólány veszte a junior világbajnokságon
    2014-07-26 09:13:11
    Répási Petra a második helyen állt futamában, amikor elesett. Végül célba ért, de ideje kevés volt az elődöntőhöz
  6. Világbajnoki bronzérmes csapat tagja Gémesi Csanád!
    2014-07-21 17:01:18
    Az olaszokat is verve, öt év után vívhatott éremért a magyar kardválogatott. A kisdöntőben drámai csatában nyertünk a házigazda oroszok ellen
  7. Oh, de korán búcsúzott Gémesi Csanád
    2014-07-18 13:38:16
    Eb-bronza után a világbajnokságon első körös vereséget szenvedett a Gödöllői EAC kardozója az egyéni versenyben
  8. Gödöllői futólány a junior világbajnokságon
    2014-07-09 14:31:13
    Répási Petra 100 méteres gátfutásban áll rajthoz a tengerentúlon július végén lezajló rangos megmérettetésen
  9. Ruttkay Péter nyerte a IX. Tímár Zsolt sakk emlékversenyt
    2014-01-27 08:58:18
    Hat riválisát mattolta a gödöllői Lauber Kolos az ifjúsági sakk világbajnokságon, a nyolc év alattiak korcsoportjában
  10. Gaál Istvánt indítják a Szocdemek a gödöllői választókörzetben
    2014-01-03 17:26:52
    Kábítószer kereső kutyás rendőrként világbajnokságra járt a 42 éves jelölt, akinek lánya városunkban kézilabdázott
  11. Megvalósult a Lázár-testvérek álma: tíz év után ismét együtt lettek világbajnokok
    2013-09-01 16:22:17
    Vilmos egyéniben és csapatban is első lett a kettesfogathajtók kistapolcsányi viadalán, Zoli egyéni bronzot nyert a csapatarany mellé
  12. Két szám után Lázár Vilmos és magyar csapat vezet
    2013-08-31 18:02:36
    Ha minden jól alakul, vasárnap kettős aranyünnep is lehet a kistapolcsányi kettesfogathajtó világbajnokságon
  13. Lázár Zoli a 3., a csapat a 2. helyről várja a maratonhajtást
    2013-08-30 17:41:04
    Jól teljesítettek a magyar indulók a szlovákiai kettesfogathajtó világbajnokság első számában, a díjhajtásban
  14. Világszámra készülnek Kistapolcsányban a Lázár-testvérek
    2013-08-25 13:11:51
    Legutóbb tíz évvel ezelőtt állhattak fel együtt a kettesfogathajtás világbajnoki dobogójának legmagasabb fokára a Gödöllőn élő lovasok
  15. Kiütéses vereséggel búcsúzott a női kardcsapat a világbajnokságtól
    2013-08-12 15:16:43
    Csak a gödöllői Benkó Réka tudott asszót nyerni a franciák elleni helyosztón, így a tizedikek lettek a magyar lányok
  16. Benkó Réka első fordulós búcsúja
    2013-08-09 15:20:00
    A gödöllői kardvívó három tussal maradt alul argentin riválisával szemben, és nem jutott be a legjobb 32 közé a világbajnokság egyéni versengésében
  17. Világbajnokságon indulhat a 8 éves gödöllői sakkpalánta
    2013-08-09 10:35:54
    Lauber Kolos, a Hajós iskola tanulója decemberben az Egyesült Arab Emirátusokban ülhet asztalhoz a földkerekség legjobbjai ellen
  18. Az olimpiai bajnok honfitárs vetett véget Gémesi Csanád pazar világbajnoki menetelésének
    2013-08-07 17:26:44
    A Gödöllői EAC kardozója a legjobb nyolcig ellenállhatatlan volt, itt Szilágyi Áront kapta, aki nem kegyelmezett
  19. Csak a brit Mézescsont fogott ki Gémesi Csanádon
    2013-08-05 10:31:08
    A Gödöllői EAC kardozója a 64-es főtáblán folytathatja a budapesti vívó világbajnokság egyéni versenyét
  20. Közbeszólt az ötödik gát
    2013-07-11 18:54:29
    Répási Petra, a Gödöllői EAC üdvössége technikai hiba miatt csúszott le a döntőről az ifjúsági atlétikai világbajnokságon
  21. Döntő játszmában vérzett el a Tóth, Póta páros
    2013-05-17 12:25:25
    Nem jutott a legjobb nyolcba, így városunk díszpolgára befejezte szereplését az asztalitenisz világbajnokságon
  22. Párosban még él a remény
    2013-05-16 17:12:30
    Nyolcaddöntős a párizsi asztalitenisz világbajnokságon a Tóth Krisztina, Póta Georgina kettős, japán duóval meccselnek
  23. Párizsban búcsúzik a címeres meztől Tóth Krisztina
    2013-05-15 14:44:58
    Városunk díszpolgára egyesben és párosban rivalizál az asztaliteniszezők világbajnokságán. Az első meccsét simán nyerte
  24. Törökös diákok a szinkronkorcsolya világbajnokságon
    2013-03-06 09:09:56
    A gödöllői gimnáziumban tanuló Erdős Janka és Fanni Helsinkiben léphetnek jégre a juniorok versenyén
  25. Lázár Zoltán jelentősen visszaesett
    2012-08-19 14:43:21
    Egyéniben 12., csapatban 5. lett a Gödöllőn élő, hatszoros fogathajtó világbajnok
  26. Gödöllői ezüstérem a testfestő világbajnokságon
    2012-07-12 13:17:04
    Molnár Éva az amatőrök versengésében lett második az ausztriai Pörtschach-ban
  27. Valkai Ferenc junior világbajnok!
    2012-04-09 20:39:06
    A Gödöllői EAC kardozója Moszkvában nyert csapataranyat
  28. Tóth Krisztina: irány a londoni olimpia!
    2011-05-17 07:54:05
    Ötödik ötkarikás szereplésére készülhet a hétszeres Európa-bajnok asztaliteniszező