Találatok száma: 37

Oldalak: 1 2
  1. Atlétika: világelithez tartozó vetélytársakkal versenyeztek a gödöllői tinédzserek
    2023-07-18 19:10:26
    Kriszt Sarolta távolugrásban, Sulyán Alexa 200 méteres síkfutásban állt rajthoz Székesfehérváron, a 13. Gyulai István Memorialon
  2. Atlétika U23-as Európa-bajnokság: nemzetközi porondon edződtek a gödöllői indulók
    2023-07-15 18:28:02
    Guth Mátyás 13. lett magasugrásban, Simon Virág 19. 400 méteren, míg Dobránszky Laura 32. 400 méteres gátfutásban
  3. Atlétika: két gödöllői ugró-érem a Honvéd Kupán
    2023-07-02 10:00:51
    Bánovics József 460 centiméterig jutott rúdugrásban, Guth Mátyás pedig 212 centiméteres szezoncsúcsot ért el magasugrásban
  4. Atlétika: egy-egy arany- és ezüst-, valamint hat bronzérem jutott a gödöllőieknek Szuper Liga döntőben
    2022-09-12 10:12:25
    Bánovics József rúdugrásban lett első, Eszenyi Napsugár pedig gerelyhajításban végzett a második helyen a győri viadalon
  5. Atlétika: a gödöllői Soos Levente egyéni csúcsot futott a Magyar Nagydíjsorozat pápai állomásán
    2022-09-06 18:49:58
    Szabó Diana az 5. pozíciót szerezte meg rúdugrásban, míg a sprinter lányok, Dobránszky Laura és Nádházy Evelin a 7. helyen végeztek
  6. Atlétika U20-as világbajnokság: értékes helyezésekkel rukkoltak elő a gödöllői legények
    2022-08-06 02:13:38
    Guth Mátyás 5. lett magasugrásban, Bánovics József 11. rúdugrásban, míg Soos Levente 34. 400 méteres gátfutásban
  7. Atlétika Szuper Liga döntő: hat gödöllői állhatott dobogóra, egy a felső fokára
    2021-09-06 10:17:18
    Tóth Zsombor hárompróbában megvédte tavalyi elsőségét, Bánovics József áttörte az 5 méteres álomhatárt rúdugrásban
  8. Atlétika: megvédte ötpróba bajnoki címét serdülőknél a gödöllői Kriszt Sarolta!
    2021-07-05 13:01:28
    Az újonc fiúk aranyérmesek lettek a csapatversenyben, a serdülők pedig a harmadik helyen végeztek
  9. Atlétika: 15 gödöllői érem az U23-as és U20-as országos bajnokságon
    2021-06-14 08:26:30
    Zöldbe borult a dobogó rúdugrásban. Szörényi István minden bizonnyal büszke lenne egykori tanítványaira
  10. Minden éremből jutott a gödöllői atlétáknak a Budapest Openen
    2021-02-01 10:13:15
    Pápai Marci 1500 méteren egyéni csúccsal nyert, Mihály Ádám 2., klubtársa, Bánovics József 3. lett rúdugrásban
  11. Bánovics József egyéni csúccsal nyerte a junior Magyar Ligát rúdugrásban
    2020-08-31 11:30:24
    A Gödöllői EAC fiatal atlétái összesen hat éremmel gazdagították az egyetemi klub dicsőséglistáját a fővárosi viadalon
  12. Vasárnapra időzítették a bajnoki érmeket a gödöllői ifiatléták
    2020-08-24 08:24:51
    Soos Levente 400 méteres gátfutásban, Bánovics József rúdugrásban diadalmaskodott új egyéni csúccsal
  13. Atlétika: Renner Luca a Balaton bajnoka
    2019-07-08 10:26:15
    Magasugrásban nyert az U23-as Európa-bajnokságra készülő lány. Két gödöllői srác kapott helyet az U20-as válogatottban
  14. Három gödöllői atléta segítette Lengyelországban a gyermek válogatottat
    2019-06-24 16:49:35
    Nemzeti csapatunk a második helyen végzett. Kriszt Sarolta hatalmas egyéni csúccsal lett ezüstérmes távolugrásban
  15. Atlétika diákolimpiai döntő: Kriszt Sarolta dupla aranya
    2019-05-29 08:19:33
    A Török Ignác Gimnázium tanulója és a Gödöllői EAC tehetséges versenyzője távolugrásban és összetettben lett bajnok
  16. Öt medállal zárták utolsó korosztályos országos versenyüket a gödöllői gyermekatléták
    2018-10-11 17:28:15
    A legeredményesebb Kriszt Sarolta volt, aki a magas- és a távolugrás mellett a váltóval is aranyérmes lett
  17. Atlétika: gödöllői első és második hely a serdülő válogatott viadalon
    2018-09-30 10:25:30
    Bánovics József rúdugrásban diadalmaskodott, Soos Leventét csak szlovén riválisa tudta megelőzni magasugrásban
  18. Atlétikai ob: minden színű éremből jutott egy a gödöllőieknek
    2018-06-24 20:07:15
    Simonváros Csanád megvédte címét rúdugrásban, ahol Mihály Ádám harmadik lett. Renner Luca ezüstéremig jutott magasugrásban
  19. Nagy dobással és nagy ugrásokkal rukkoltak elő a gödöllői atléták
    2018-05-06 17:19:49
    Megsüvegelendő Soos Levente 2 méteres teljesítménye és Canea Zoltán egyéni gerelyhajító csúcsa a fehérvári ÜCSB-n
  20. Gödöllői érmekben bővelkedő atlétika-versenyek
    2018-03-19 10:37:53
    Csapatezüstöt nyertek a mezeifutó lányok, Soos Levente remekelt Dortmundba, Szörényi István szenior bajnok lett rúdugrásban
  21. Gödöllői atlétafiúk aranyat érő ugrásai
    2018-02-05 10:26:34
    Bánovics József egyéni csúccsal, Soos Levente egyetlen hibás kísérlettel lett serdülő országos bajnok fedett pályán
  22. EYOF: Mihály Ádám holtversenyben hetedik lett rúdugrásban
    2017-07-27 11:25:07
    A Gödöllői EAC tehetséges sportolója ugyan elmaradt egyéni csúcsától, tisztes helytállásáért azonban dicsérhető
  23. Gödöllői fiatalokért is szoríthatunk a győri EYOF-on
    2017-07-23 12:35:39
    Hazánk leány röplabda-csapatában Tettamanti Virágért és Kalmár Viktóriáért, míg rúdugrásban Mihály Ádámért szoríthatunk
  24. Nem élték túl a selejtezőt a gödöllői atléták a junior Eb-n
    2017-07-21 18:29:31
    Renner Luca magasugrásban, Simonváros Csanád rúdugrásban maradt el a legjobb 12 közé jutást érő eredménytől
  25. Renner Luca nagy ugrása
    2017-06-19 08:42:03
    Kilenc érem jutott a gödöllői atlétáknak a mátyásföldi Ikarus-pályán lezajlott U23-as és junior ob-n
  26. A Gödöllői EAC négy atlétája segítette az ifjúsági válogatottat
    2017-06-17 10:51:04
    Mihály Ádám négy és fél méter fölé került rúdugrásban, amivel második lett a négy nemzet miskolci viadalán
  27. Bécsben és Nyíregyházán jeleskedtek a gödöllői atléták
    2017-01-16 16:29:00
    Ajide Dániel 60 méteres gátfutásban volt a legjobb. Soos Levente és Dobrányszky Laura magasugrásban diadalmaskodott
  28. Atlétika: fagyosan indult a fedett pályás gyermekverseny
    2017-01-09 10:51:36
    Hat érmet nyertek a Gödöllői EAC fiataljai Dunakeszin. Szamos András egyéni csúcsot ért el rúdugrásban
  29. Elvéreztek a selejtezőben a gödöllői ifi-atléták
    2016-07-15 14:13:24
    Simonváros Csanád rúdugrásban, Kriszt Katalin magasugrásban szorult ki a döntőt jelentő legjobb 12 közül a kontinensviadalon
  30. Ugrásban nyertek fedett pályás bajnoki címeket a GEAC ifi- és juniorkorú atlétái
    2016-02-28 19:22:44
    Kondrák Réka és Simonváros Csanád teljesítményét rúd is segítette, Renner Lucának minden színű éremből jutott