Találatok száma: 17

1. Atlétikai világbajnokság: 43 éves országos csúcs megdöntésében vállalt szerepet a gödöllői sprinter, Nádházy Evelin
    2023-08-26 20:54:50
    A 4x400 méteres női síkfutás új magyar rekordja 3:27,79 perc, ami hét századmásodperccel múlja felül a moszkvai olimpián elért csúcsot
  2. Atlétika: Sulyán Alexa révén gödöllői ezüstérem született a junior Európa-bajnokságon!
    2023-08-09 19:16:31
    A MATE-GEAC felnőtt válogatott kerettag sprintere 200 méteres síkfutásban mindössze 8 ezredmásodperccel szorult a dobogó második fokára
  3. Atlétika: világelithez tartozó vetélytársakkal versenyeztek a gödöllői tinédzserek
    2023-07-18 19:10:26
    Kriszt Sarolta távolugrásban, Sulyán Alexa 200 méteres síkfutásban állt rajthoz Székesfehérváron, a 13. Gyulai István Memorialon
  4. Atlétika U23 és U18 ob: gödöllői különszám lett a lányok 400 méteres síkfutása
    2023-06-26 16:23:32
    Dobránszky Laura az idősebbeknél, Kriszt Sarolta a fiatalabbaknál nyert aranyérmet az egykörös versengésben
  5. Atlétika EYOF: Kriszt Sarolta negyedik lett 200 méteren
    2022-07-28 19:24:01
    A besztercebányai megmérettetés másik gödöllői résztvevője, Fodor Péter a 12. helyen végzett a 400 méteres síkfutásban
  6. A Gödöllői EAC sprintere, Nádházy Evelin ott lesz a fedettpályás Európa-bajnokságon
    2021-02-17 17:27:07
    Az atlétalány egy bécsi meghívásos versenyen – egyéni legjobbját beállítva – teljesítette a 400 méteres síkfutás kiküldetési szintjét
  7. Idei legjobbját futotta Nádházy Evelin Bécsben
    2021-01-30 18:18:27
    A Gödöllői EAC sprintere a 400 méteres síkfutásban 54,16 másodperce idővel ért célba, és lett 10. a rangos mezőnyben
  8. Atlétika: Európa-bajnoki ezüstérmet nyert a GEAC szenior sprintere
    2019-09-12 08:45:57
    Takács Ákos 400 méteres síkfutásban lett második az M35-ös kategóriában az olaszországi Jesoloban
  9. Takács Ákos világbajnoki hatodik helyezett Torunban
    2019-03-28 07:34:59
    A Gödöllői EAC atlétája a szeniorok M35-ös kategóriájában érte el a kiváló sikert 400 méteres síkfutásban
  10. Két éremmel zárta a GEAC a fedett ob első napját
    2019-02-16 17:39:25
    Mindkét medáliát 400 méteres síkfutásban nyerték a helyi klub versenyzői, Nádházy Evelin és Deák Nagy Marcell
  11. Tizedikként zárt Répási Petra az U23-as kontinensviadalon
    2017-07-15 17:20:13
    A Gödöllői EAC atlétája 100 méteres síkfutásban az elődöntőig jutott a lengyelországi Európa-bajnokságon
  12. Kriszt Sarolta aranya is segítette a gyermek atlétika válogatott sikerét Lengyelországban
    2017-06-28 08:29:08
    A Gödöllői EAC tehetséges futója 300 méteres síkfutásban egyéni csúcsot repesztve utasította maga mögé riválisait
  13. Kaptur Éva futammásodikként elődöntős a kvangdzsui universiadén
    2015-07-09 11:18:06
    A másik gödöllői atléta, Kovács Zoltán nem tudta kiharcolni a fináléba jutást 400 méteres síkfutásban. Idei legjobbjával a 16. lett
  14. Kovács Zoltán elődöntős az universiadén
    2015-07-08 07:24:40
    A Gödöllői EAC sprintere a 400 méteres síkfutásban idénybeli legjobbjával repesztett a top 24 atléta közé
  15. Atlétikai Eb: egyet futhatott a gödöllői sprinter
    2014-08-14 12:01:10
    Kaptur Éva futamában 6. lett, és nem jutott az elődöntőbe 200 méteres síkfutásban