Találatok száma: 237

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8
  1. Mindenhol sport, de a legjobb otthon?
    2016-10-21 10:25:21
    Mondjon el mindent a témakörrel kapcsolatban a Gödöllőn is szolgáltató Invitel online kutatásában
  2. Fekvenyomó világbajnoki címet szerzett a gödöllői tűzoltó
    2016-10-12 15:15:45
    Kovács Krisztián nyolc éve teljesít szolgálatot a helyi parancsnokságon, a 110 kilogrammosok között lett aranyérmes
  3. Indul az Invitel Mifelénk-kampánya
    2016-08-17 14:19:50
    Új reklámfilmekkel és megújult márkastratégiával folytatja a nyarat a Gödöllőn is szolgáltató telekommunikációs társaság
  4. Gödöllői tűzoltók fékezték meg a lángokat a veresegyházi medveotthonban
    2016-05-25 08:22:41
    Egy 150 négyzetméteres szolgálati lakás tetőzete gyulladt ki. Sem az emberek, sem az állatok nem voltak veszélyben
  5. Egyenlőség hete Gödöllőn
    2016-05-06 11:06:08
    Május 23-27. között várják az érdeklődőket a Fővárosi Önkormányzat Idősek Otthona által szervezett rendezvénysorozatra
  6. Felemás eredményességgel zárták a csapatbajnokságot a gödöllői sakkozók
    2016-04-18 07:27:26
    A GSBE első számú társulata Jászberényben vereséget szenvedett, míg a második számú egység nyert a Szentendre otthonában
  7. Hazai mezőn nyert érmet az Erkel iskola csapata
    2016-04-06 09:02:12
    Tizenkilencedszer adott otthont a diákolimpia országos döntőjének a Gödöllő nyugati határában található repülőtér
  8. Czeglédi Ingrid folytathatja
    2016-02-11 16:39:48
    A szakember öt évre szóló kinevezést kapott a gödöllői szociális otthon vezetésére. Az egyetemi bölcsőde irányítására kiírt pályázat eredménytelen volt
  9. Pontot rabolt a TEVA-hatos Szabolcsban
    2016-01-29 20:09:56
    Ötjátszmás derbit játszott az idegenlégiósokkal felálló nyírségiek otthonában városunk röplabda-csapata
  10. Becsületgólra sem futotta a FISE erejéből
    2016-01-26 07:40:30
    A bajnokaspiráns Csenger otthonában nullázták le a gödöllői egyetem csapatát, amely a csoport sereghajtója
  11. Csúnya verésbe szaladt bele a TEVA-hatos a Viharsarokban
    2015-11-19 19:26:56
    Három szett alatt összesen 39 pontot volt képesek gyűjteni a gödöllői röplabdások a bajnoki címvédő otthonában
  12. Még többet szurkolhatunk a kanapénkon ülve
    2015-11-16 16:14:39
    A DIGI Sport 3 csatornával erősítette tovább sportkínálatát a Gödöllőn is szolgáltató Invitel. Januártól újabb bővülés várható
  13. Bravúros gödöllői futsal-diadal az éllovas otthonában
    2015-11-02 21:26:10
    A végelszámolásnál nagyon sokat érhet a MAG-LOG sikere a Kincsem Lovaspark ellen. Ismét kikapott a FISE
  14. Egyik alsóbb osztályú gödöllői focicsapat sem járt szerencsével
    2015-11-01 15:43:37
    A GEAC-SZIE gólképtelen egysége a listavezető otthonában kapott ki, a GSK II. pedig Üllőn maradt alul
  15. Gyengécske gödöllői nyitójáték a bajnoki nyitányon
    2015-10-17 19:58:11
    Szettet sem tudott nyerni az MTK otthonában városunk röplabda-csapata, amely sok hibával segítette riválisát
  16. Kommunális adóval terhelnék a gödöllői lakosságot
    2015-10-15 10:17:57
    A képviselőtestület tagjai megvitatták a szabályozási koncepciót: éves szinten – a lakás alapterületétől függően – 15 és 25 ezer forintot szednének be
  17. Nyerhető meccset buktak el a gödöllői kézilabdázók
    2015-10-11 19:06:55
    Szünet után mondott csődöt a GKC védő- és támadójátéka a Salgótarjáni Strandépítők otthonában
  18. Labdarúgás: GEAC-pontmentés a ráadásban
    2015-10-04 17:13:25
    A Gödöllői SK II. a második félidőben nyújtott hatékony teljesítményével nyert a Mende otthonában
  19. Állás: online marketing szakembert keresnek a Curves-klubok
    2015-08-27 18:19:51
    A feladatok otthoni, kötetlen munkaidőben végezhetők. Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet
  20. Az MTK otthonában kezdi a bajnokságot a TEVA-GRC csapata
    2015-08-27 15:59:41
    A válogatott Eb-szereplése miatt csak október második felében lépnek először pályára városunk női röplabdázói a pontvadászatban
  21. Gödöllői aranyakról is szól az atléták országos bajnoksága
    2015-08-07 18:51:04
    Augusztus második hétvégéjén Székesfehérvár ad otthont a sportág legjelentősebb hazai megmérettetésének
  22. A legszebb nyaralás is rémálommá válhat
    2015-07-02 18:35:16
    Érdemes megszívlelni a rendőrség tanácsait a vakáció miatt otthonukat hosszabb időre elhagyó gödöllőieknek is
  23. Idegenben voltak otthon a gödöllői labdarúgók
    2015-05-24 20:05:04
    Fontos meccset nyert a GSK Pilisszentivánon, papírforma GEAC-siker Galgahévízen. Kétgólos előnyből bukott a GSK II.
  24. Életben tartották bronzálmukat a gödöllői röpis lányok
    2015-05-10 19:34:21
    A párharc harmadik meccsén sikerült a szépítés az UTE ellen. Folytatás a lilák otthonában
  25. Röplabda: elúszni látszik a gödöllői bronz
    2015-05-06 19:12:41
    Nagyon simán nyert az otthonában magabiztos UTE városunk hatosa ellen a helyosztó második ütközetén
  26. Nem lesz ott a Magyar Kupa főtábláján a gödöllői tizenegy
    2015-05-06 19:04:07
    Döntetlent ért el a Nagykáta otthonában városunk csapata, ami az alsóbb osztályú hazaiak továbbjutását jelentette
  27. Hogyan állítsuk be otthoni WiFi hálózatunkat?
    2015-04-16 12:41:44
    A Gödöllőn is szolgáltató Invitel hasznos tanácsokkal szolgál, hogy optimálisan működjön a vezeték nélküli internet
  28. Gólzáporos meccsen maradt alul a GEAC a bajnokjelölt otthonában
    2015-04-11 19:24:31
    Menyhárt Péter mesterhármasa is kevés volt a második félidőre alaposan lábra kapott Kisnémedi ellen
  29. Tucatnyi gólos focikomédia a gödöllői sportcentrumban
    2015-03-08 17:05:17
    Otthon játszott vendégként a GSK II. a folyamatosan fogyatkozó Kerepes ellen, és ontotta a találatokat
  30. Megtört az átok: először nyert otthonában a gödöllői tizenegy
    2015-03-07 17:00:11
    Hiába támadott többet a Taksony, városunk fegyelmezetten játszó csapata háromszor is betalált