Találatok száma: 340

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
  1. Mezeifutó diákolimpia: Gladinecz Milos aranyérmes a gödöllői országos döntőben!
    2024-04-10 18:56:11
    A Hajós iskola alsó tagozatos tanulója a Pest vármegyei győzelem után 237 vetélytársát utasította maga mögé a perőci repülőtéren
  2. Vármegye-bajnokként utazhatnak az országos műszaki mentő versenyre a gödöllői tűzoltók
    2024-03-28 16:50:53
    Március utolsó szerdáján városunk adott otthont a Pest vármegyei selejtezőnek, ahol teszt és gyakorlati feladat is várt a versengőkre
  3. Gödöllői sikerek a XI. Országos Maros Gábor Ütőhangszeres Szóló- és Duóversenyen
    2024-03-24 11:36:19
    A Talamba-tag Szitha Miklós tanítványai közül ketten első díjat vehettek át, egy növendék pedig a másodiknak járó elismerésben részesült
  4. Sportlövészet: Mészáros Eszter jóvoltából gödöllői bajnoka van a légpuskások 10 méteres számának!
    2024-03-16 15:24:19
    A MATE-GEAC versenyzői összesen 11 érmet (négy arany, három ezüst és négy bronz) szereztek a három korosztály számára kiírt országos bajnokságon
  5. Személyi változás a Gödöllői Rendőrkapitányság élén
    2024-03-01 08:37:06
    Az országos rendőrfőkapitány Keresztély Károly őrnagyra ruházta a Petőfi Sándor utcai egység szakmai munkájának irányítását
  6. Atlétika fedettpályás ob: Sulyán Alexa két korosztály országos csúcsát adta át a múltnak!
    2024-02-18 17:39:56
    A MATE-Gödöllői EAC különítménye négy érmet szerzett a nyíregyházi viadalon, a legfényesebbet a hölgyek 4x400 méteres váltója
  7. Elemér-nap országos plüssegér találkozóval a gödöllői kastélyban
    2024-02-08 09:57:48
    Február utolsó szombatján derül majd ki, hogy melyik a legkisebb és a legnagyobb figura, valamint a legnépesebb plüssegér-csapat
  8. Cselgáncs: ifik között lett bronzérmes a serdülőkorú Baráth Gergő
    2024-02-04 08:26:12
    A gödöllői klub fiatal versenyzői közül ketten értek el 7. helyezést a fővárosban lezajlott Ifjúsági Országos Rangsorversenyen
  9. Gödöllői érdeklődők is csatlakozhatnak az erdei vándorokhoz
    2024-01-30 10:07:09
    Nyolcadik éve zajlik az Országos Erdészeti Egyesület által szervezett program felső tagozatos és középiskolás diákok számára
  10. Meghibásodott a CT-készülék a gödöllői betegeket is ellátó kistarcsai kórházban
    2024-01-29 11:47:30
    Átmenetileg szünetel ez az ellátás, az országos tisztifőorvos fővárosi és Pest vármegyei intézményeket jelölt ki a feladat elvégzésére
  11. Elhunyt Csiszár Ferenc, a gödöllői atlétika egykori kiválósága
    2023-12-21 10:29:23
    A Szepi becenéven is ismert és tisztelt élsportoló kétszer nyert országos bajnoki címet diszkoszvetésben
  12. Kiss Gergely felfelé ívelő pályára állította a nulláról indult gödöllői vízilabdát
    2023-12-12 18:09:14
    Alig két év alatt OB 2-es csapata lett a MATE-GEAC-MSA-nak, amit a világklasszis és Gyuricza Csaba rektor maximalizmusa egyaránt elősegített
  13. Tájékozódási futás: több számban is dobogóra állhattak a gödöllőiek az országos bajnokságokon
    2023-10-31 17:50:39
    A Kirchhofer SE tehetségei közül Kiss Kamilla szerepelt a legjobban, több számban is ezüstérmet szerzett
  14. Sportlövészet: Mészáros Eszter megvédte juniorbajnoki címét
    2023-10-21 18:22:59
    A MATE-Gödöllői EAC légpuskásai összesen hét érmet (egy arany és hat ezüst) szereztek a három korosztály számára kiírt országos bajnokságon
  15. Gödöllői autósok is szembesülhetnek az országos rendőrségi razziával
    2023-10-08 10:34:24
    Főként a vezetés közbeni telefonálás, illetve bármilyen elektronikai eszköz működtetésének felderítése az egyhetes akció célja
  16. Cselgáncs: Hevesi Csoma országos bajnoki címet szerzett a Gödöllői Judo Klubnak!
    2023-10-02 10:37:00
    Szeptember utolsó és október első napján Pakson jeleskedtek a helyi egyesület tehetségei, akik számos érmet nyertek
  17. Tájékozódási futás: Kiss Kamilla országos bajnoki címet szerzett az U20-as korosztályban
    2023-09-27 09:48:16
    Pécs volt a házigazdája a rövidtávú megmérettetésnek szeptember közepén. Jól szerepeltek a Gödöllői Kirchhofer SE versenyzői
  18. Sportlövészet: pazarul céloztak a gödöllőiek az 50 méteres légpuska-számokban
    2023-09-25 10:00:35
    A MATE-GEAC versenyzői 5 aranyérmet nyertek az országos bajnokságon. A juniorkorú Ferik Csillát két vetélkedésben sem tudták legyőzni
  19. Atlétika: minden színű éremből követeltek maguknak a gödöllőiek Szuper Liga döntőben
    2023-09-04 07:45:57
    Mind a két MATE-GEAC női váltó magabiztosan nyerte az egyesületi staféták országos bajnokságát a kecskeméti viadalon
  20. Atlétikai világbajnokság: 43 éves országos csúcs megdöntésében vállalt szerepet a gödöllői sprinter, Nádházy Evelin
    2023-08-26 20:54:50
    A 4x400 méteres női síkfutás új magyar rekordja 3:27,79 perc, ami hét századmásodperccel múlja felül a moszkvai olimpián elért csúcsot
  21. Strandröplabda: gödöllői bronz „felesben” az országos bajnokság viharos abádszalóki fordulóján
    2023-08-06 14:21:42
    A főtáblára jutott öt női- és kettő férfi páros közül csupán a Windisch, Kun kettős játszhatott éremért az augusztus első hétvégéjén lezajlott megmérettetésen
  22. Strandröplabda: gödöllőiek nélküli végjáték az országos bajnokság csepeli fordulóján
    2023-07-16 10:12:02
    A főtáblára jutott hat női- és egy férfi páros közül senki nem játszhatott éremért a július harmadik hétvégéjén lezajlott megmérettetésen
  23. Atlétika országos bajnokság: a gödöllői arany elmaradt, de az egyéni- és szezoncsúcsok nem
    2023-07-08 21:27:44
    Négy versenyszámban ért el dobogós helyezést a MATE-GEAC számos fiatalt felvonultató különítménye a világbajnokság hivatalos tesztversenyén
  24. Európa Játékok: Sulyán Alexa befutó tagja volt az országos csúccsal győztes 4x100 méteres váltónak
    2023-06-21 22:17:05
    A MATE-Gödöllői EAC sprintere Kerekes Gréta, Csóti Jusztina és Takács Boglárka társaságában érte el a 43,49 másodperces rekordot a lengyelországi viadalon
  25. Strandröplabda: arany nélküli elődöntős gödöllői túlerő az országos bajnokság tatai fordulóján
    2023-06-18 16:13:18
    A főtáblára jutott öt női- és egy férfi páros közül kettő érmet nyert a Tóparti sétányon június harmadik hétvégéjén lezajlott megmérettetésen
  26. Tájékozódási futás: országos váltóbajnoki címet szerzett a gödöllői U20-as női staféta
    2023-06-15 18:11:08
    Kiss Kamilla bekerült a nemzeti válogatottba, és utazhat a sportág július elején esedékes junior világbajnokságára
  27. Atlétika: a MATE-Gödöllői EAC sprintere, Sulyán Alexa két korosztály országos csúcsát adta át a múltnak
    2023-06-08 20:02:44
    A helyi szakosztály maroknyi csapatának tagjai több értékes helyezést is szereztek a Magyar Nagydíj Sorozat budapesti állomásán
  28. Éremben bővelkedő országos bajnokságot zártak a gödöllői akrobatikus tornászok
    2023-06-04 10:50:56
    Június 3-án a fővárosban randevúztak a sportág legjobbjai, köztük a Grassalkovich SE tehetségei is
  29. Atlétika: csúcsra járatták futásukat a gödöllői lányok
    2023-06-01 10:37:02
    Körmendy Katalin tanítványainak remek utánpótlás-eredményei május utolsó napján, a Győrben zajló országos diákolimpián születtek
  30. Mit válaszolt Vécsey László Gémesi Györgynek?