Találatok száma: 38

Oldalak: 1 2
  1. Labdarúgás, Pest vármegyei Kupa: simán jutott a negyeddöntőbe a Gödöllő
    2024-02-17 16:21:57
    Sipeki István együttese fokozatosan került fölénybe a Pest vármegyei harmadosztályú Tápiószele otthonában
  2. Röplabda Magyar Kupa: hat év után újra negyeddöntős a gödöllői csapat!
    2023-11-14 21:17:56
    Szalay Attila együttesére nem kisebb rivális, mint a bajnok és kupagyőztes Vasas Óbuda alakulata vár a legjobb nyolc között
  3. Röplabda Magyar Kupa: ígéretes gödöllői lépés a negyeddöntős tagságért
    2023-11-01 18:18:59
    Szalay Attila együttese három szettben múlta felül az MTK Budapest társulatát és bizakodva várhatja a november 14-i visszavágót
  4. Röplabda Magyar Kupa: az MTK Budapest ellen rivalizál a gödöllői hatos a nyolcaddöntőben
    2023-09-22 10:58:58
    Oda-visszavágó alapon dől majd el, hogy melyik csapat lesz a bajnok és kupagyőztes Vasas Óbuda ellenfele a negyeddöntőben
  5. Labdarúgás Pest Vármegyei Kupa: simán jutott a negyeddöntőbe a gödöllői legénység
    2023-02-11 16:20:21
    Győri Zoltán csapatának tagjai közül Pomázon duplázni tudott a friss szerzemény, Mertse Ábel és megszerezte első tétmeccses találatát Gólya Ádám
  6. Röplabda Magyar Kupa: a gödöllői hatos nélkül rendezik meg a negyeddöntő párharcait
    2022-11-01 02:23:19
    Szalay Attila együttese a monori 3-0 arányú vereség után Miskolcon szettet tudott nyerni esélyesebb riválisa ellen
  7. Röplabda Magyar Kupa: a Diósgyőri VTK ellen rivalizál a gödöllői hatos a legjobb 16 között
    2022-09-20 18:08:06
    Oda-visszavágó alapon dől majd el, hogy melyik csapat az extraligás Békéscsaba ellenfele a negyeddöntőben
  8. Vívó Európa-bajnokság: Gémesi Csanád a kontinens 8. legjobb kardozója
    2022-06-17 17:22:15
    A MATE-Gödöllői EAC pengeforgatója a negyeddöntőben négy tussal maradt alul francia riválisával szemben
  9. Labdarúgás Pest megyei Kupa: negyeddöntőbe jutott a gödöllői tizenegy
    2022-03-30 21:37:29
    Győri Zoltán együttese a Pest megyei II. osztályú Albertirsa otthonában háromgólos sikerrel teljesítette a kötelező feladatot
  10. Lenullázták a gödöllői futsalosokat a Magyar Kupa negyeddöntő visszavágón
    2018-02-22 01:24:28
    Jó helyzetből kezdte Baranyai Pál csapata a párharc második meccsét, ám végül fejet kellett hajtani a DEAC egysége előtt
  11. Futsal Magyar Kupa: ígéretes gödöllői negyeddöntő-odavágó Debrecenben
    2018-02-15 01:23:51
    Baranyai Pál együttese remekül helytállt az NB I-es rivális otthonában, így minimális különbségű hátránnyal várja a visszavágót
  12. Magyar Kupa: negyeddöntős a gödöllői futsalcsapat
    2017-12-20 22:16:37
    Baranyai Pál együttese az idegenbeli ütközet első két percében robbantott, amivel eldöntötte a továbbjutás sorsát
  13. Magyar Kupa Pest megyei ág: negyeddöntős a Gödöllői SK
    2017-08-16 19:25:36
    Városunk első számú formációja Szentendrén diadalmaskodott. A GEAC alaposan elvérzett Kisnémediben
  14. Gödöllői szettrablás a honi sztárcsapat ellen
    2017-03-22 19:44:09
    Elkezdődött a negyeddöntő párharca. Városunk hatosa hátrányba került a bajnoki címvédő Békéscsaba otthonában
  15. Nagyágyú jutott a gödöllői hatosnak a negyeddöntőben
    2017-03-15 09:21:59
    Városunk röplabdás lányai a bajnoki címvédő, MEVZA-liga győztes Békéscsaba ellen mérkőznek. Sajnos, szinte semmi eséllyel
  16. Röplabda MK: negyeddöntős gödöllői lányok
    2016-11-24 19:31:21
    A GRC együttese nagyon simán teljesítette a TFSE elleni párharcot, a rivális szettsikerre sem volt képes
  17. Tizenegy év után nem játszhat bajnoki elődöntőt a gödöllői röplabda-csapat
    2016-03-16 19:52:21
    A negyeddöntő második meccsén veretesebb volt Szabados István együttese, amely a Vasas-Nyíregyháza párharc vesztesével folytatja
  18. Csúfos újpesti vereséggel kezdte a negyeddöntő párharcát a gödöllői röplabda-csapat
    2016-03-12 18:11:44
    Szabados István együttese nem veszíthet több mérkőzést, ha a legjobb négy közé akar kerülni a bajnokságban. Csoda lenne…
  19. Boboztak, majd szoros meccsen nyertek a gödöllői röplabdás lányok
    2016-03-05 20:33:38
    Március 12-én indul a bajnoki negyeddöntő, ahol az UTE lesz a Szabados-csapat ellenfele. Az elődöntős tagságért kétszer kell nyerni
  20. Tizet vágott a Valkónak, így szeplőtlen maradt a GSK
    2016-02-21 13:40:25
    Utolsó csoportmeccsét is megnyerte a gödöllői focicsapat a téli műfüves megyei bajnokságban, következhet a negyeddöntő
  21. Megsüvegelendő a gödöllői röplabdás lányok kupabúcsúja
    2015-12-22 19:42:50
    Remekül kezdték a negyeddöntő visszavágóját Horváth András tanítványai, akik a folytatásban nem bírtak a békéscsabai túlerővel
  22. Röplabda: szettlopás vezette fel a borsodi bánatot Gödöllőn
    2015-02-22 21:32:18
    Alapszakasz-második lett a TEVA-hatos, így a Jászberény együttesével találkozik a bajnoki negyeddöntőben
  23. Negyeddöntős műfüvön a gödöllői tizenegy
    2015-02-14 17:26:45
    A Hévízgyörk ellen egy döntetlen is elég volt a csoportelsőséghez Nagy Dániel csapatának. 3-3 lett a meccs vége
  24. Gémesi Csanád a hetedik helyig jutott a vívó ob-n
    2014-12-19 15:34:26
    A Gödöllői EAC kardozóját az olimpiai bajnok Szilágyi Áron állította meg a negyeddöntőben
  25. Röplabda: három szettben dominált a gödöllői hatos a Jászságban
    2014-12-09 20:34:12
    Látszólag formalitássá vált a visszavágó a Magyar Kupa negyeddöntőjében. Két szett kell az elődöntőhöz az egyetemi csarnokban
  26. Decemberi Gödöllő-Jászberény röplabda-napok
    2014-12-02 11:29:59
    Az MK-negyeddöntő mérkőzései mellett bajnoki ütközeten is találkoznak egymással a riválisok az év utolsó hónapjában
  27. Röplabda: negyeddöntős a Gödöllő a Magyar Kupában
    2014-11-19 18:29:48
    Óriási fölénnyel diadalmaskodott a TEVA-hatos a másodosztályú Szombathely otthonában. Mindenki játéklehetőséget kapott
  28. Vácon búcsúzott a kupától a gödöllői focicsapat
    2014-05-07 19:34:05
    Fiatal tehetségeket is bevetett és magát is becserélte Jenei Sándor a Pest megyei Kupa negyeddöntőjében
  29. Pofon után éledt fel a gödöllői hatos
    2014-02-20 20:26:20
    A lelkes kaposváriak nyerték a bajnoki negyeddöntő első játszmáját, majd érvényesült a papírforma
  30. Cseresorral is nyertek a gödöllői röplabdás lányok
    2013-11-06 20:13:29
    Szalay Attila azt is megengedhette magának, hogy újoncokat avasson a vasiak elleni kupanegyeddöntő első meccsén