Találatok száma: 50

Oldalak: 1 2
  1. Atlétika: a gödöllői Vancsó Noémi az országúti gyaloglás U18-as bajnoka
    2024-03-24 16:23:47
    Az egyetemi klub versenyzői közül Lesták Ármin ezüst-, míg Vancsó Enikő bronzérmet nyert a békéscsabai viadalon
  2. Atlétika: a gödöllői Kiss György 7. lett a szenior világbajnokságban
    2023-04-01 15:55:43
    A GEAC egykori versenyzője a 75-79 éves korosztály 10 kilométeres gyaloglásában ért el komoly nemzetközi sportsikert
  3. Minden színű éremből jutott a gödöllői atlétáknak a serdülők fedettpályás országos bajnokságán
    2023-02-05 17:47:27
    A MATE-GEAC versenyzői remekül helytálltak a BOK-csarnokban lezajlott viadalon. Gadanecz György lány tanítványai uralták a 3000 méteres gyaloglás dobogóját
  4. A gödöllői tűzoltók is intézkedtek a halálos gázolásos autópálya-balesetnél
    2023-01-30 10:52:14
    Egyelőre ismeretlen az oka, hogy miért tartózkodott a 29 éves férfi gyalogos asz M3-as sztrádán, a 17-es kilométernél
  5. Atlétika: legyőzhetetlennek bizonyultak a fiatal gödöllői gyalogló lányok
    2022-10-30 18:23:32
    Gadanecz György tanítványai közül Vancsó Enikő egyéniben, illetve nővérével és Szentgáli-Varga Villővel csapatban is bajnoki aranyérmet nyert
  6. Segítik a biztonságos közlekedést a gödöllői rendőrök az iskolák környékén
    2022-09-01 10:14:55
    Szeptemberben, főként a reggeli órákban ügyelnek a diákokra a helyi kapitányság munkatársai a megnövekedett gyalogos- és gépjármű-forgalomban
  7. Atlétika csapatbajnoki elődöntő: keleti másodikként jutottak a fináléba a gödöllői atléták
    2022-05-16 09:57:10
    Nádházy Evelin lett a MATE-GEAC pontkirálynője, Pápai Márton pedig a királya. Kriszt Sarolta 15 és fél évesen nyerte a 200 métert
  8. Atlétika: Szombathelyen és Békéscsabán jeleskedtek a gödöllői fiatalok
    2022-03-21 16:03:41
    A MATE-GEAC versenyzői közül a gyaloglók voltak sikeresebbek: három éremmel tértek haza a Viharsarokból
  9. Atlétika: hazai pályán, Veszprémben és Pécsett is remekeltek a gödöllői fiatalok
    2021-10-18 11:48:27
    Valamennyi megmérettetésen született MATE-GEAC érem, a dobók és a gyaloglók aranyakkal is gazdagították kollekciójukat
  10. Atlétika: Kriszt Saci „országos csúcsa” és hat gödöllői érem a korosztályos ügyességi- és gátfutó-, valamint gyalogló csapatbajnokságon
    2021-10-04 11:10:00
    Az ifjúsági és a serdülő korosztály legjobbjai Székesfehérváron, illetve Budapesten vetélkedtek
  11. Forgalmas hétvége elé néz Gödöllő belvárosa
    2021-09-08 15:19:19
    A helyi rendőrkapitányság munkatársai óvatosságra és körültekintésre intik a gépjárművel vagy gyalogosan közlekedőket
  12. Mire készüljenek a gödöllői kastélyban lezajló országos vadásznapot felkeresők?
    2021-08-25 17:01:26
    A járványügyi előírások miatt szükséges a védettségi igazolvány, valamint a gyalogos- és gépjármű-forgalom növekedésére is számítani kell
  13. Atlétika: két gödöllői bronzérem a hosszútáv-gyaloglók országos bajnokságán
    2021-04-19 09:54:34
    Gadanecz György négy serdülőkorú tanítványa közül egy lány és egy fiú állhatott fel a dobogóra a békéscsabai versenyen
  14. Gödöllői diákok is élhetnek a Vándortábor Program kínálta lehetőségekkel
    2021-01-25 11:40:21
    A felsőtagozatos és a középiskolás fiatalok január utolsó hétfőjétől jelentkezhetnek a gyalogos, vizes, vagy kerékpáros turnusokra
  15. Kerékpáros kincskereső játék indult Gödöllőn
    2020-09-29 08:34:08
    A sikeresen működő gyalogos pálya mellett mostantól a két keréken közlekedők is szembesülhetnek az Urbango-kihívással
  16. Nem csak az autók, a háztető is roncsolódott a Körösfői utcai karambolban
    2020-04-04 10:37:33
    A gödöllői tűzoltók is segítettek úrrá lenni a helyzeten, amiben egy ideig a gyalogos forgalom is veszélyben volt
  17. Vidéken vitézkedtek a gödöllői egyetemi klub atlétái
    2019-10-14 08:21:53
    Veszprémben, Pécsett és Békéscsabán remekeltek a helyi klub sportolói, akik közül Pápai Márton Mezei Liga győztes lett
  18. Kiss Gergely is gyűjtött ötpróba-pontot Gödöllőn
    2019-10-07 16:15:22
    A Margita 344,2 Turisztika és Sportegyesület Világ Gyaloglónapi Teljesítménytúrát teljesítette a háromszoros olimpiai bajnok vízilabdázó
  19. Kincsvadászattal egybekötött hulladékgyűjtés a gödöllői Buksi-gyalogoshídnál
    2019-09-16 10:50:04
    Várják a csatlakozni vágyó önkénteseket a környezettudatosság erősítése érdekében meghirdetett akcióhoz
  20. Gödöllői rendőröket is bevetnek a „zebra” akcióba
    2019-05-14 14:31:22
    A helyi kapitányság közlekedésrendészeti osztályának munkatársai három helyszínen tájékoztatnak a biztonságos gyalogosközlekedésről
  21. Pozitív volt a gödöllői gyalogosgázolás elkövetőjének helyszíni alkoholtesztje
    2017-10-06 14:36:56
    A férfit előállították. A kórházba szállított hölgy belehalt sérüléseibe, így bűncselekménynek minősül a közúti baleset okozása
  22. Mentőhelikopter érkezett a gödöllői gyalogosgázolás sérültjéhez
    2017-10-05 08:19:32
    Egyelőre tisztázatlan, mi okozta a kora reggeli balesetet a buszpályaudvarhoz vezető átkelőhelynél
  23. Halálos gyalogosgázolásnál intézkedtek a gödöllői rendőrök
    2017-03-09 17:11:00
    Vizsgálat indult a tragikus végkimenetelű közlekedési baleset okainak tisztázása érdekében. Videófelvétel a helyszínről
  24. Súlyos balesethez riasztották a gödöllői rendőröket és tűzoltókat Isaszegre
    2016-08-18 17:52:24
    Kerékpárossal ütközött egy személyautó, ami a járdán egy gyalogost is elsodort. A lányt újra kellett éleszteni, mentőhelikopter vitte kórházba
  25. Gödöllőt is érintik a csíksomlyói búcsúba zarándoklók
    2016-04-05 17:34:32
    Április 6-án érkeznek Máriabesnyőre a menet tagjai, akik egy nappal később Herédig gyalogolnak
  26. Láthatósági mellényt ajándékoztak a gödöllői rendőrök
    2016-03-08 16:02:53
    A közúti közlekedés legvédtelenebb szereplői, a gyalogosok és a kerékpárosok kapták a kiegészítő ruhadarabot
  27. Baleset szemtanúit keresik a gödöllői rendőrök
    2015-12-01 07:53:57
    Elütötte a gyalogost, majd segítségnyújtás nélkül távozott a helyszínről egy autós Veresegyházon
  28. Újra vizet ad az utolsó gödöllői betyár kútja
    2015-09-22 16:03:08
    Jó hír a természetbarátoknak: összefogással újult meg a fertőtlenített Pap Miska-forrás. Gyaloghíd is épült
  29. Túrázzon a Margitával, az éj leple alatt!
    2015-06-08 09:40:07
    Aki kellően hosszú távot választ és teljesít, szombaton rajtol és vasárnap érkezik célba a gödöllői gyalogos próbatételen