1. A meccshajrára lebénult a GKC támadójátéka
    A felnőttek vezeklése mellett üde színfolt, hogy a gödöllői juniorkézisek továbbra is őrzik veretlenségüket
  2. Balul végződött a gólszegény törökszentmiklósi kirándulás
    2013-09-28 21:56:23
    Városunk kézilabdás fiataljai értékes pontrablással feledtették a felnőttek súlyos fiaskóját az alföldi településen
  3. A valaha volt legjobb…
    2013-08-21 14:57:38
    Több mint hat évtized eredményességi csúcsát állították fel a Gödöllői EAC atlétái az idei országos bajnokságon. Értékelő beszélgetés Benkő Ákos mesteredzővel
  4. Váratlan fordulat: megszűnik a gödöllői felnőtt futsal
    2013-08-14 09:21:56
    Kivonul a szakosztály-igazgató, nincs, aki pótolja. Visszavonják a Bikák nevezését az ősszel induló bajnoki- és kupa-versenysorozatból
  5. Villanyfényben bukott pontokat a Gödöllői SK II.
    2013-05-20 21:57:44
    Sokak meglepetésére felnőttek a feladathoz a tabella alsóházi régiójában tanyázó vácszentlászlói focisták
  6. Kitettek magukért a Gödöllői EAC utánpótláskorú atlétái
    2013-03-05 11:52:44
    Érmek és értékes helyezések a junior- és ifjúsági fedettpályás országos bajnokságon, valamint a téli dobóbajnokságon
  7. Erdélyi Zsófi 40. lett a mezeifutó Európa-bajnokságon
    2012-12-09 17:43:20
    A Gödöllői EAC egykori atlétája a magyar indulók közül a legjobb eredményt érte el a felnőtt hölgyek mezőnyében
  8. Mennyiért láthatók a gödöllői kastély attrakciói?
    2012-07-05 17:54:23
    Alig hatezerbe kerül egy felnőttnek, hogy mindent szemügyre vegyen
  9. Eb-ezüstöt nyert Deák Nagy Marcell!
    2012-06-29 20:51:44
    Idei legjobb időeredményével állhatott fel a dobogó második fokára a Gödöllői EAC futója
    2011-09-25 13:44:26
    Sorrendben harmadszor állhatott fel a dobogó legmagasabb fokára a gödöllői kardozó
  14. Deák Nagy Marcell, az aranyifjú!
    2011-07-22 18:12:19
    Országos felnőtt rekorddal nyert junior Európa-bajnokságot a gödöllői futóatléta, és indulhat a londoni olimpián
  15. Nincs vita a meccspénzen
    2011-06-21 14:49:31
    A Pest megyei III. osztályú bajnokság 2010-2011-es idényében mindent megnyert a Gödöllői SK II. csapata