Találatok száma: 20

1. Sportlövészet: Bajnokok Ligája győzelemmel gyarapodott a gödöllői kiválóság, Mészáros Eszter sikerlistája!
    2023-11-04 19:47:44
    Az Európai Sportlövő Szövetség által kiírt versenysorozat Budapesten, egy szállodában debütált november első napjaiban
  2. Bajnokok Ligája győztes tippek a bukmékerek szerint
    2023-01-14 09:30:57
    Ez a cikk áttekintést nyújt az előrejelzéseikről, és körüljárja az egyes csapatok esélyeit a versenysorozat megnyerésére
  3. Kézilabda: örömittas idényzárás felnőtt fronton, őszi bajnokok a gödöllői serdülők
    2021-12-12 19:39:40
    Bartos Gábor csapata 61 nap elteltével vonulhatott le újra győztesen a küzdőtérről. Mácsár Gyula fiataljai 100%-os mutatóval zártak
  4. Úszó- és vízilabda-szakosztályok alakultak Gödöllőn
    2021-09-23 07:49:59
    Olimpiai-, világ- és Európa-bajnokok kerültek a MATE-GEAC néven életre hívott egyesület részlegei élére
  5. Tizenöt érmet akasztottak a gödöllői atléták nyakába az U23-as és junior bajnokságon
    2020-08-17 10:19:15
    A bajnokok közül Pótha Johanna emelkedett ki, aki győztes idejével teljesítette a korosztályos Európa-bajnokság kiküldetési szintjét
  6. Kis és nagy bajnokok a TÉRFÉL-ben
    2018-09-08 10:23:49
    Junior világbajnok női kézilabdázó, Európa-bajnok kardvívó és történelmi strandröplabda-aranyérmes lányok öregbítették a gödöllői sport hírnevét a nyáron
  7. TÉRFÉL 23.: röplabda évadértékelés, kistarcsai sportnap és gödöllői kézilabda-bajnokok
    2018-05-19 10:15:03
    Három téma, négy stúdióvendéggel a Régió Plusz Televízió és a Gödöllői Hírek közös sportmagazin-műsorában
  8. Gödöllői foci-tavasz, történelmi hóröplabda-bajnokok és egyedülálló lovas kezdeményezés a TÉRFÉL-ben
    2018-02-24 14:24:55
    Tizenhetedik adásában is érdekes témákat feszeget a Régió Plusz Televízió és a Gödöllői Hírek közös magazinműsora
  9. Rúdra termett gödöllői lányok
    2017-05-23 14:38:29
    Fantasztikus eredményekkel rukkoltak elő a Catwalk Ironairbase stúdió versenyzői a sportág legősibb hazai versenyén
  10. Jöhet az éjszakába nyúló szurkolás!
    2016-08-04 10:42:18
    A gödöllői sportkedvelőknek is komoly kihívást jelent majd az 5 órás időkülönbség leküzdése a riói olimpia alatt
  11. Éremtaszító végjátékba bonyolódtak a gödöllői juniorok a kézilabda bajnokok tornáján
    2016-06-13 17:37:29
    Városunk csapata öt nappal az esemény előtt kapott meghívást a csömöri eseményre, ahol simán nyerték csoportmeccseiket
  12. Tizenkilencszeres világbajnokok a Lázár-testvérek!
    2015-09-13 15:39:40
    Vilmos kettő aranyéremmel, öccse, Zoltán egy-egy arany- és ezüstmedáliával gazdagodott Fábiánsebestyénben
  13. Olimpiai bajnokok is segédkeztek a gödöllői sportos díjátadón
    2015-02-19 19:25:59
    Városunkban megtörténhetett, hogy egyéni versenyző lett a csapatsportág kategória legjobbja. Széplaki István kapta az életműdíjat
  14. Gyere velünk a Bajnokok Ligája döntőre!
    2014-04-04 09:12:46
    Gödöllőről sem elérhetetlen a lisszaboni út, annak, aki benevez a Fiatal Újságírók Nemzetközi Versenyére
  15. Megvalósult a Lázár-testvérek álma: tíz év után ismét együtt lettek világbajnokok
    2013-09-01 16:22:17
    Vilmos egyéniben és csapatban is első lett a kettesfogathajtók kistapolcsányi viadalán, Zoli egyéni bronzot nyert a csapatarany mellé
  16. Váci arany, gödöllői bronz a bajnokok tornáján
    2013-06-23 16:09:15
    A pilisszentivániak elleni kisdöntőben Szabó László klasszikus mesterhármasával vigasztalódott a Gödöllői SK öregfiúk focicsapata
  17. Öregfiúk cseleznek a bajnokok tornáján
    2013-06-18 14:37:06
    A Gödöllői SK focicsapata házigazdaként lép pályára június 23-án, a Táncsics Mihály úti sportcentrumban
  18. Két korosztályban is megyebajnokok lettek a Főnix ISE kézilabdázói
    2013-06-10 17:14:27
    Az olimpiai ezüstérmes Simics Judit és Zsembery Tamás szakmai irányításával érték el a sikert a gödöllői fiatalok
  19. Szent István Egyetem Regatta Szarvason
    2013-06-06 16:09:55
    Olimpiai- és világbajnokok is erősítik a gödöllői központú felsőoktatási intézmény két sárkányhajóját
  20. Csoportelsőnek tekinthetők a gödöllői öregfiúk
    2013-05-21 21:11:18
    Városunk nagy múltú labdarúgói a bajnokok tornáján harcba szállhatnak a Pest megye legjobbja címért