Találatok száma: 22

1. Atlétika U23-as Európa-bajnokság: nemzetközi porondon edződtek a gödöllői indulók
    2023-07-15 18:28:02
    Guth Mátyás 13. lett magasugrásban, Simon Virág 19. 400 méteren, míg Dobránszky Laura 32. 400 méteres gátfutásban
  2. Atlétika U23 és U18 ob: gödöllői különszám lett a lányok 400 méteres síkfutása
    2023-06-26 16:23:32
    Dobránszky Laura az idősebbeknél, Kriszt Sarolta a fiatalabbaknál nyert aranyérmet az egykörös versengésben
  3. Kézilabda: nyert a Fradi U23 Gödöllőn, bajnok a GKC juniorcsapata!
    2023-05-07 19:35:47
    Annak ellenére diadalmaskodtak a zöld-fehér fiatalok, hogy Bartos Gábor legénysége öt góllal is vezetett az első félidőben
  4. Kézilabda: indulatokkal terhelt ütközeten maradt alul a gödöllői legénység
    2023-02-26 19:36:37
    Főként az utolsó negyedórában történtek miatt nem jutott ponthoz a PLER U23 csapata ellen Bartos Gábor formációja
  5. Atlétika U23-as és junior ob: érmekkel hangoltak a világbajnokságon induló gödöllőiek
    2022-07-11 09:55:20
    A MATE-GEAC versenyzői a két korcsoportban összesen 13 medáliát szereztek a Miskolcon lezajlott kétnapos versenyen
  6. Kézilabda: vendégként múlta felül a PLER U23-as csapatát a gödöllői formáció
    2022-04-24 21:04:22
    Bartos Gábor társulata már a találkozó első negyedében megalapozta sikerét, amivel két pozíciót javítottak a tabellán
  7. Kézilabda: hét másodperccel a lefújás előtt esett gól lett a gödöllői csapat veszte
    2021-11-21 19:50:51
    Idegfeszítő rohanás, 85 gól, sok hazai kiállítás jellemezte a GKC – PLER U23 összecsapást, aminek félidejében még a hazaiak vezettek
  8. Atlétika: 15 gödöllői érem az U23-as és U20-as országos bajnokságon
    2021-06-14 08:26:30
    Zöldbe borult a dobogó rúdugrásban. Szörényi István minden bizonnyal büszke lenne egykori tanítványaira
  9. Kézilabda: a PLER U23 elleni vereséggel elszállt a gödöllőiek dobogós reménye
    2021-05-23 20:03:59
    Egy mérkőzéssel a bajnoki szezon vége előtt úgy tűnik, Bartos Gábor együttese megőrizheti 4. pozícióját a csoport tabelláján
  10. Tizenöt érmet akasztottak a gödöllői atléták nyakába az U23-as és junior bajnokságon
    2020-08-17 10:19:15
    A bajnokok közül Pótha Johanna emelkedett ki, aki győztes idejével teljesítette a korosztályos Európa-bajnokság kiküldetési szintjét
  11. Atlétika: Renner Luca a Balaton bajnoka
    2019-07-08 10:26:15
    Magasugrásban nyert az U23-as Európa-bajnokságra készülő lány. Két gödöllői srác kapott helyet az U20-as válogatottban
  12. Atlétika: gödöllői U23-as és juniorbajnoki címek a kánikulában
    2019-06-17 10:05:50
    Az egyetemi klub versenyzői összesen tíz érmet szereztek a mátyásföldi Ikarus-pályán, amiből négy volt a legfényesebb
  13. Felőrölték a fiatal fradisták gödöllői riválisukat
    2018-12-02 18:59:51
    Nyolc góllal maradtak alul városunk kézilabdázói a zöld-fehérek U23-as társulatával szemben, az Elek Gyula Arénában
  14. Három bajnokot adott az országnak a Gödöllői EAC
    2018-06-11 08:33:57
    Tíz érmet nyertek az egyetemi szakosztály atlétái az U23-as és junior (U20) országos bajnokságon, Miskolcon
  15. Tizedikként zárt Répási Petra az U23-as kontinensviadalon
    2017-07-15 17:20:13
    A Gödöllői EAC atlétája 100 méteres síkfutásban az elődöntőig jutott a lengyelországi Európa-bajnokságon
  16. Hangoltak a gödöllői atléták az utánpótlás kontinensviadalokra
    2017-07-09 10:25:58
    Renner Luca és Simonváros Csanád a juniorok-, Répási Petra pedig az U23-as korosztály Európa-bajnokságára készül
  17. Renner Luca nagy ugrása
    2017-06-19 08:42:03
    Kilenc érem jutott a gödöllői atlétáknak a mátyásföldi Ikarus-pályán lezajlott U23-as és junior ob-n
  18. Három érem jutott a gödöllői atlétáknak az U23-as és junior ob-n
    2016-06-27 08:31:33
    Ezen felül további értékes helyezéseket is szereztek városunk sportolói a szombathelyi viadalon
  19. Kézilabda: van, hogy a vereség is lehet szép
    2015-05-02 23:36:02
    Kevés hibával játszva, kis különbséggel maradt alul a Gödöllői KC az NB I-es játékosokkal is felálló PLER U23 ellen
  20. Két góllal nyerték a matiné-meccset a gödöllői kézisek
    2014-11-23 12:04:46
    Városunk csapata a hajrában ragadta magához a kezdeményezést a PLER U23-as formációja ellen
  21. Négy elsőség jutott a gödöllői atlétáknak Debrecenben
    2014-06-30 08:39:02
    A futószámokban szóltak bele az országos bajnoki medáliák elosztásába a GEAC junior- és U23-as versenyzői