Találatok száma: 67

Oldalak: 1 2 3
  1. Atlétika: a gödöllői Vancsó Noémi az országúti gyaloglás U18-as bajnoka
    2024-03-24 16:23:47
    Az egyetemi klub versenyzői közül Lesták Ármin ezüst-, míg Vancsó Enikő bronzérmet nyert a békéscsabai viadalon
  2. Röplabda NB I. Liga: fontos győzelmet aratott a gödöllői hatos a békéscsabai fiókcsapat ellen
    2024-03-13 21:18:32
    Szalay Attila felsőházba tartó együttese egy játszmát engedélyezett a viharsarki formációnak a hétközi összecsapáson
  3. Röplabda NB I. Liga: gödöllői győzelem a Viharsarokban
    2023-11-19 16:39:15
    Szalay Attila formációja négy játszmában múlta felül a békéscsabai fiókcsapatot, amivel megszilárdította 5. helyét a tabellán
  4. Atlétika mezeifutó liga: gödöllői bronzérem a békéscsabai terepen
    2023-10-14 16:48:26
    Gadanecz György tanítványa, Lesták Ármin a versenysorozat 1. fordulójában ért el dobogós helyezést a 7,5 kilométeres távon
  5. Röplabda: négy év után újra Gödöllőn szurkolhatunk a város NB I. Ligás női csapatának
    2023-09-15 10:53:08
    A klubvezetés továbbra is a fiatal, főként saját nevelésű tehetségekre építi a játékoskeretet, amely képes a biztos bennmaradást jelentő helyezés elérésére
  6. Röplabda NB I. Liga: villámgyors diadalt aratott a viharsarki fővárosban a gödöllői hatos
    2022-12-11 18:10:47
    A fiatalokból álló békéscsabai együttes nem tudott lépést tartani Szalay Attila jobb erőket felvonultató csapatával
  7. Gödöllő sem maradt ki a pedagógusok követeléseit támogató élőláncos tiltakozásból
    2022-10-14 10:27:04
    A város több pontján zajlott le a reggeli órákban békés demonstráció, amiben tanárok, szülők és szimpatizánsok egyaránt részt vettek
  8. Röplabda Magyar Kupa: a Diósgyőri VTK ellen rivalizál a gödöllői hatos a legjobb 16 között
    2022-09-20 18:08:06
    Oda-visszavágó alapon dől majd el, hogy melyik csapat az extraligás Békéscsaba ellenfele a negyeddöntőben
  9. Az időjárás felülírta Gödöllőn a polgármester tűzijátékhoz való ragaszkodását
    2022-08-20 20:39:48
    Városunk első embere ünnepi beszédében a békesség fontosságát hangsúlyozta, ami alapfeltétele az ország és a közösségek építésének
  10. Röplabda: bronzérmes lett a Gödöllői RC U13-as lány csapata
    2022-05-09 07:59:26
    Horváth Kristóf és Sándor István tanítványai a 3. helyért lezajlott csatában a Békéscsaba együttesét múlták felül
  11. Atlétika: Szombathelyen és Békéscsabán jeleskedtek a gödöllői fiatalok
    2022-03-21 16:03:41
    A MATE-GEAC versenyzői közül a gyaloglók voltak sikeresebbek: három éremmel tértek haza a Viharsarokból
  12. Miss Hungary 2021: Békési Noémi fejére került a korona a gödöllői kastélyban
    2021-12-05 13:23:12
    Az Esztergomból érkezett, 20 éves, egyetemi hallgató lánynak régi álma vált valóra december első szombatján
  13. Röplabda Magyar Kupa: beigazolódott a papírforma, nyert a Gödöllő ellen a Békéscsaba
    2021-11-09 21:19:57
    Szalay Attila együttesének voltak kifejezetten elismerésre okot adó periódusai a nyolcaddöntő első mérkőzésén. A visszavágó december 4-én lesz a Viharsarokban
  14. Röplabda Magyar Kupa: nyolcaddöntős a gödöllői csapat
    2021-10-14 19:11:26
    Szalay Attila női együttese az NB II-es Veszprém otthonában harcolta ki a továbbjutást. A folytatásban a Békéscsaba következik
  15. Röplabda Magyar Kupa: az NB II-es Veszprém ellen kezdenek a gödöllői lányok
    2021-09-07 11:26:42
    Egy mérkőzésen dől majd el, hogy melyik csapat lesz az idei döntős Békéscsaba ellenfele a nyolcaddöntőben
  16. Röplabda: a juniorok után a gödöllői ifik is helyet követeltek maguknak az országos döntőben
    2021-05-02 10:52:31
    Wirnhardt Oszkár és fia, Bence csapata június első hétvégéjén, Békéscsabán küzdhet majd a minél értékesebb helyezésért
  17. Atlétika: két gödöllői bronzérem a hosszútáv-gyaloglók országos bajnokságán
    2021-04-19 09:54:34
    Gadanecz György négy serdülőkorú tanítványa közül egy lány és egy fiú állhatott fel a dobogóra a békéscsabai versenyen
  18. Történhet bármi, a karácsony nem maradhat el
    2020-12-24 12:38:43
    Békés ünnepet és az ideinél zökkenőmentesebb, sikeres új esztendőt kívánunk a Gödöllői Hírek valamennyi olvasójának és támogatóinknak
  19. Kézilabda: magabiztosan nyertek a gödöllői utánpótlás-csapatok
    2020-11-29 17:45:03
    A serdülők a Békéscsabát, az ifik a Veresegyház gárdáját múlták felül a Hajós iskola tornacsarnokában
  20. Két nap alatt véget ért a Magyar Kupa kaland a gödöllői hatos számára
    2020-09-27 12:48:24
    Városunk röplabdásai az oda-visszavágós párharc során két szettben is rápirítottak a jobb erőkből álló Békéscsabára
  21. Magyar Kupa: a Békéscsaba ellen kezd a gödöllői a röplabda-csapat
    2020-08-13 10:46:11
    Október végéig, oda-visszavágó alapon kell lejátszani a meccseket. A párharc továbbjutója a legjobb nyolc közé kerül
  22. Nem tűnik idegölőnek a gödöllői röplabdások következő bajnoki szezonja
    2020-06-16 11:06:26
    Az NB I. Ligából nem lesz automatikus kieső. A lebonyolítási rendszer sajátossága az ellenfél-választás a rájátszásban
  23. Vidéken vitézkedtek a gödöllői egyetemi klub atlétái
    2019-10-14 08:21:53
    Veszprémben, Pécsett és Békéscsabán remekeltek a helyi klub sportolói, akik közül Pápai Márton Mezei Liga győztes lett
  24. Röplabda: diákolimpiai bronzrémes gödöllőiek
    2019-02-10 16:23:40
    Békéscsabán érte el a sikert a Török Ignác Gimnázium V-VI. korcsoportos, Szabados István által irányított csapata
  25. Esetenként fricskázták a bajnokot a mosolygós gödöllői lányok
    2017-11-19 19:32:43
    Papírforma vereséget szenvedett Grózer György röplabda-csapata a játék minden elemében jobb Békéscsaba ellen
  26. Legyenek békések, kegyeletteljesek a megemlékezés napjai!
    2017-10-27 11:04:45
    Felhívást tett közzé a Gödöllői Rendőrkapitányság Mindenszentek és Halottak Napjának nyugalma érdekében
  27. Nem veszélyeztették a papírformát Békéscsabán a gödöllői röplabdások
    2017-10-14 19:43:27
    Grózer György vereséggel debütált a Penta-GRC kispadján az első bajnoki alapszakasz nyitó fordulójában
  28. Nótaéneklésben is jártas, volt polgármester kerül a Gödöllői Piac Kft. élére
    2017-10-02 10:32:44
    Fekete Zoltán a Békés megyei Okányból pályázta meg az igazgatói állást. Tucatnyi kandidáló közül esett rá a választás
  29. Gyermekbajnoki hatodikként zárt a gödöllői leány röplabda-csapat
    2017-06-05 17:29:16
    Békéscsabán rendezték meg az országos döntőt, ahol városunk fiataljai nagyon közel álltak a négy közé jutáshoz
  30. Kettős vereséggel távolodtak el az elődöntőtől a gödöllői röpisek
    2017-03-26 19:51:47
    Az egyetemi sportcsarnokban is simán nyert a bajnoki címvédő Békéscsaba, amelynek aligha lesz riválisa az évadban