Találatok száma: 71

Oldalak: 1 2 3
  1. Az ezüstérem fogságába került a gödöllői strandröplabda-páros
    2016-07-10 17:39:05
    Nyíregyháza után Gyenesdiáson is elvérzett a döntőben a Szabó Dorka, Tóth Eszter alkotta kettős
  2. Két érmet ütöttek össze a gödöllői strandröplabda-kettősök Nyíregyházán
    2016-07-03 20:26:39
    A Szabó Dorka, Tóth Eszter duó a második helyig jutott, míg a Jánossy Bálint, Vocskó Máté páros történelmi bronzot nyert az ob-fordulón
  3. Kéttucatnyi gödöllői versenyzővel rajtol a strandröplabda országos bajnokság
    2016-06-16 17:37:45
    Kispesten lépnek először homokra a versenyzők. Aki kedvet érez a sportág kipróbálása iránt, az egyetemi pályán jelentkezhet
  4. Három gödöllői lány kapott meghívót a röplabda-válogatott keretébe
    2016-04-13 11:00:10
    Április 14-én a helyi klub strandröplabdázói is népszerűsítik az olimpia magyarországi rendezését
  5. Gödöllői klub adta az év női strandröplabdázóit
    2015-12-16 10:44:53
    Az országos bajnoki címüket megvédő Lutter Eszter és Lakatos Enikő érdemelték ki az elismerő címet
  6. Strandröplabda-ob: címvédés női fronton, gödöllői színekben
    2015-08-09 17:33:33
    Háromszettes csatában nyert a döntőben a Lutter Eszter, Lakatos Enikő kettős a kispesti homokon
  7. Ők nyerték az 50 ezer forintos pénzdíjat a strandröplabda M4 kupán
    2015-07-22 19:14:46
    A Lakatos, Lutter Eszter, valamint a Meszlényi, Soós páros sikere a gödöllői egyetem forró homokján
  8. Formás popsik, sportos fiúk küzdenek a gödöllői homokon
    2015-07-15 10:54:41
    Július 22-én a Szent István Egyetemen rendezik meg az M4 Kupa strandröplabda-gálát, amit az új sportcsatorna élőben közvetít
  9. Hétvégén debütál a Gödöllői RC strandröplabda szakosztálya
    2015-06-04 09:21:31
    Nem csak a felnőtt versenysport eredményessége a cél, az utánpótlás-nevelésre is fókuszálnak. Edzések indulnak az egyetemi homokon
  10. Háfra Dominika bronzérmet nyert a strandröplabda ob-n
    2013-08-04 10:16:38
    A TEVA-Gödöllői RC centere a német Caroline Kresse oldalán remekelt a Budaörs Beach Arena homokján
  11. Homokon remekelt a gödöllői tinédzser
    2013-07-02 09:26:05
    A szegedi Ádám Dóra oldalán strandröplabda utánpótlás bajnokságot nyert a 18 év alattiak mezőnyében Halla Petra