Találatok száma: 71

Oldalak: 1 2 3
  1. Strandröplabda: ukrán kettős állta Vecsey Fanniék útját az U18-as Eb nyolcaddöntőjében
    2020-09-19 16:12:04
    A Gödöllői RC versenyzője Gubik Hannával döntő szettben maradt alul a törökországi Izmirben, és a 9. helyen végzett
  2. Strandröplabda ob-döntő: Vaida Beával felért a csúcsra a gödöllői Vecsey Fanni
    2020-08-30 11:41:21
    A helyi klub saját nevelésű játékosa alig több mint 17 esztendősen lett a nyári sportág felnőtt magyar bajnoka
  3. Nővére után Kristóf Matyi is bajnoki címet szerzett strandröplabdázásban
    2020-08-28 15:03:08
    Az U14-es korosztályban indult gödöllői versenyző Niemeier Lukas párjaként állhatott fel a dobogó felső fokára
  4. Strandröplabda: Kristóf Dóráék révén került Gödöllőre az U16-osok aranyérme
    2020-08-16 20:29:11
    Az első helyen kiemelt Bútor, Szabó kettős az eldöntőben botlott, ezáltal a harmadik pozícióban zárta a csepeli megmérettetést
  5. Csepelen is ellenállhatatlan volt a Vecsey Fanni, Vaida Beáta strandröplabda-kettős
    2020-08-16 12:01:17
    Megismétlődött a tatai finálé. A gödöllői érdekeltségű páros bejelentkezett az augusztus végi bajnoki döntő legfényesebb medáliájáért
  6. Strandröplabda: ezüstéremig jutott az U22-eseknél a 17 éves gödöllői tehetség, Vecsey Fanni
    2020-08-13 18:44:02
    Végletekig kiélezett volt a finálé, ahol a harmadik szettben minimális különbség döntött a rivális páros javára
  7. Gödöllő strandröplabdás üdvöskéje, Vecsey Fanni Vaida Beával (is) hódított Tatán
    2020-08-02 11:33:52
    Az idei szezonra összeállt páros szettveszteség nélkül nyerte az országos bajnokság első mesterfordulóját
  8. Világbajnok gödöllői strandröplabdás lányok!
    2019-10-10 08:29:18
    A Török Ignác Gimnázium három diáklánya, Kristóf Dóra, Szabó Abba és Bútor Anna Szicíliában érte el a kimagasló sikert
  9. Strandröplabda ob-döntő: érem nélkül maradt a gödöllői felnőtt szekció
    2019-08-04 15:41:26
    Gubicza Laura a MAFC-os Nagy Kitti oldalán bukta el a harmadik helyet a budapesti Lupa-tónál lezajlott megmérettetésen
  10. Strandröplabda: döntő szettben bukta el az aranyérmet a gödöllői Dénesi-Tóth kettős
    2019-07-21 12:51:02
    Mindent egybevetve, szépen teljesítettek a Karádi Zoltán által vezetett szakosztály versenyzői az ob dunaújvárosi selejtező fordulójában
  11. Strandröplabda: gödöllői bronzérem felesben a tatai Öreg-tó partján
    2019-07-07 15:45:59
    Hat GRC-érdekeltségű páros jutott be a legjobb nyolc közé, akik közül a Győri-Harmat kettősnek sikerült dobogóra állnia
  12. Strandröplabda: ezúttal Győri Panna szállította a fél gödöllői ezüstérmet
    2019-06-16 11:44:57
    A GRC versenyzője az ugyancsak helyi kötődésű Szabó Dorottyával az oldalán jutott el a fináléig a siófoki ob-fordulóban
  13. Vecsey Fanni, a történelemíró gödöllői tinilány
    2019-06-16 11:29:58
    A GRC játékosa az első magyar hölgy, aki teremben és homokon is Eb-n szerepelt. Vasvári Zsófiával a 8. helyen végeztek a strandröplabda kontinensviadalon
  14. Kis és nagy bajnokok a TÉRFÉL-ben
    2018-09-08 10:23:49
    Junior világbajnok női kézilabdázó, Európa-bajnok kardvívó és történelmi strandröplabda-aranyérmes lányok öregbítették a gödöllői sport hírnevét a nyáron
  15. Strandröplabda ob-döntő: gödöllői részarany női fronton
    2018-08-12 13:51:26
    Zsinórban ötödször nyert bajnoki címet Lutter Eszter, aki ezúttal a harmadszor első Szombathelyi Szandrával hódított
  16. Régen volt ilyen: strandröplabda ob-forduló gödöllői arany nélkül
    2018-07-22 14:40:03
    Az eddig veretlen Lutter Eszter, Szombathelyi Szandra kettős az elődöntőben elvérzett, így Dénesiek jutottak messzebbre Dunaújvárosban
  17. Tíz gödöllői páros lép homokra a Penta Kupán
    2018-07-19 17:02:47
    Július 23-ától 26-ig négy korcsoportban tart a strandröplabda-nagyüzem a Kenyérgyári úti pályákon
  18. Penta Kupa strandröplabda utánpótlás-torna gödöllői homokon
    2018-07-07 10:22:55
    Négy korosztály lányai versengenek majd a helyezésekért július 23-a és 26-a között a Kenyérgyári úton
  19. Felezett gödöllői siker a strandröplabda ob nyíregyházi fordulóján
    2018-07-01 17:44:07
    Magabiztosan nyert a Lutter, Szombathelyi kettős, viszont két bronzderbit is elbuktak a városunk színeiben indulók
  20. Gödöllői érmekben gazdag tatai strandröplabda-forduló
    2018-06-10 17:23:54
    Fél aranyat, másfél ezüstöt és egy bronzot termeltek a helyi szakosztály versenyzői az ob tatai fordulójában
  21. Új felállásban is cél a strandröplabda bajnoki cím
    2018-06-06 11:16:03
    A gödöllői színekben versenyző négyszeres győztes Lutter Eszter Szombathelyi Szandrával alkot egy párt a 2018-as idényben
  22. Mindent vitt idén a gödöllői strandröplabda páros
    2017-12-20 10:38:16
    Lutter Eszter és Lakatos Enikő zsinórban megszerzett negyedik bajnoki címükért érdemelték ki a szövetség év legjobbja elismerését
  23. TÉRFÉL a labdarúgásról és strandröplabdáról
    2017-09-04 13:28:35
    Közös magazinműsor indult a Régió Plusz Televízió és a Gödöllői Hírek együttműködésében a sportról
  24. Strandröplabda ob: gödöllői házidöntőt vívtak a hölgyek Dunaújvárosban
    2017-07-30 16:11:00
    Egy szorosabb és egy hézagosabb játszmában nyert a bajnoki címvédő Lakatos, Lutter kettős a Szabó, Tóth páros ellen
  25. Nyeretlenek maradtak a gödöllői párosok a főtáblán
    2017-07-14 17:52:05
    A siófoki Beach Aréna a házigazdája a magyar strandröplabdázás története eddigi legrangosabb viadalának
  26. Strandröplabda ob: gödöllői ezüst- és bronzmedálok a nyíregyházi fordulón
    2017-07-02 19:08:11
    A bajnoki címvédő Lakatos, Lutter kettős ezúttal alulmaradt a döntőben. A másik két érmet a Kovács-nővérek és Soós Izsák termelték
  27. Strandröplabda: letaszították riválisaikat a dobogóról a gödöllői lányok
    2017-06-25 14:38:51
    Tatán rendezték meg az idei országos bajnokság első kvalifikációs fordulóját. A címvédő sikerét hozta a női verseny
  28. Idén nyáron is lesz strandröplabda tábor Gödöllőn
    2017-06-12 17:16:54
    Június 19-től július végéig van lehetőség sportolni a helyi egyetem teniszklubjának homokos pályáin
  29. Idén is pezseg az élet a gödöllői egyetem teniszpályáján
    2017-04-26 11:24:17
    Október közepéig lesznek nyitva a szabadtéri létesítmények. A beachtenisz és strandröplabda szerelmeseit is várják
  30. Kisajátították a bajnoki dobogót a gödöllői strandröplabdás hölgyek
    2016-08-05 21:03:43
    Sorrendben harmadszor lett első a Lutter Eszter, Lakatos Enikő kettős, amely hátrányból fordított a margitszigeti döntőben