Oldalak: 1 2
  1. Atlétika: négy gödöllői sprinter utazhat a bahamai olimpiai kvalifikációs váltó-világbajnokságra
    2024-04-19 18:38:05
    Sulyán Alexa, Mátó Sára, Enyingi Patrik és Steigerwald Ernő segítheti a magyar stafétákat az indulási jog kivívásában
  2. Fedettpályás junior- és ifi ob: öt egyéni bajnoki címet zsebelt be a gödöllői Kriszt-Sulyán duó
    2024-02-25 18:07:28
    Rajtuk kívül a középtávfutó Vancsó Noémi és a sprinter Ferencz Ágoston állhatott fel a dobogó felső fokára a nyíregyházi atlétikai csarnokban
  3. Atlétika: gödöllői egyéni csúcsok a nyíregyházi fedettpályás viadalon
    2024-01-21 17:57:27
    A MATE-Gödöllői EAC sprinterei közül Sulyán Alexa érte el a legjobb helyezést, harmadik lett 200 méteren
  4. Megvédte ezüstérmét a MATE-Gödöllői EAC az atlétikai csapatbajnokságon!
    2023-09-10 19:00:05
    Az egyetemi klub különítményének tagjai közül a fiatal sprinterlányok vitték a prímet, Kriszt Saci U18-as és egyéni csúcsot is futott
  5. Atlétikai világbajnokság: 43 éves országos csúcs megdöntésében vállalt szerepet a gödöllői sprinter, Nádházy Evelin
    2023-08-26 20:54:50
    A 4x400 méteres női síkfutás új magyar rekordja 3:27,79 perc, ami hét századmásodperccel múlja felül a moszkvai olimpián elért csúcsot
  6. Atlétika: világbajnoki 35. lett 200 méteren a gödöllői sprinter, Sulyán Alexa
    2023-08-23 12:04:28
    A MATE-GEAC 18 éves tehetsége mindössze 35 századmásodperccel maradt el élete legjobbjától a rekkenő hőségben
  7. Atlétika: Sulyán Alexa révén gödöllői ezüstérem született a junior Európa-bajnokságon!
    2023-08-09 19:16:31
    A MATE-GEAC felnőtt válogatott kerettag sprintere 200 méteres síkfutásban mindössze 8 ezredmásodperccel szorult a dobogó második fokára
  8. Négy gödöllői atlétalány indulhat a budapesti világbajnokságon
    2023-08-08 10:52:09
    Körmendy Katalin tanítványai közül hárman a 4x400 méteres, egy sprinter pedig egyéniben és a 4x100 méteres váltó tagjaként léphet rekortánra
  9. Európa Játékok: Sulyán Alexa befutó tagja volt az országos csúccsal győztes 4x100 méteres váltónak
    2023-06-21 22:17:05
    A MATE-Gödöllői EAC sprintere Kerekes Gréta, Csóti Jusztina és Takács Boglárka társaságában érte el a 43,49 másodperces rekordot a lengyelországi viadalon
  10. Atlétika: a MATE-Gödöllői EAC sprintere, Sulyán Alexa két korosztály országos csúcsát adta át a múltnak
    2023-06-08 20:02:44
    A helyi szakosztály maroknyi csapatának tagjai több értékes helyezést is szereztek a Magyar Nagydíj Sorozat budapesti állomásán
  11. Atlétika: gödöllői sprinterlány indított útjára az országos csúcsot elért váltót
    2023-01-29 11:27:56
    A MATE-GEAC versenyzői több számban is remek eredményt értek el a nyíregyházi nyílt, nemzetközi fedettpályás viadalon
  12. Atlétika: Sulyán Alexa parádés juniorcsúcsot repesztett 200 méteren!
    2023-01-21 18:28:37
    A MATE-Gödöllői EAC sprintere 24,02 másodperces idejével négy éves korosztályos rekordot adott át a múltnak Nyíregyházán
  13. Atlétika: a gödöllői Soos Levente egyéni csúcsot futott a Magyar Nagydíjsorozat pápai állomásán
    2022-09-06 18:49:58
    Szabó Diana az 5. pozíciót szerezte meg rúdugrásban, míg a sprinter lányok, Dobránszky Laura és Nádházy Evelin a 7. helyen végeztek
  14. Atlétika: három gödöllői sprinterlány utazhat a müncheni Európa-bajnokságra
    2022-08-04 14:20:26
    Nádházy Evelin és Simon Virág mellett, a rendkívül fiatal, 15 és fél éves Kriszt Sarolta is készülhet a 4x400 méteres váltószámra
  15. Atlétika ifjúsági ob: utolérhetetlen gödöllői sprinterlányok
    2022-06-13 10:02:16
    Ezúttal Sulyán Alexa vitte a prímet a MATE-GEAC versenyzői közül, aki kétszer is a dobogó felső fokára állhatott fel
  16. U20-as atlétikai Eb: Soos Levente a kontinens 14. legjobbja 400 gáton
    2021-07-17 15:05:33
    A Gödöllői EAC sprintere az előfutamban megközelítette egyéni csúcsát, amivel az elődöntőig jutott a tallinni versengésben
  17. Atlétikai ob: hat gödöllői éremből négyet Nádházy Evelin nyakába akasztottak
    2021-06-28 08:35:07
    A GEAC sprintere két egyéni- és két váltószám után állhatott fel a dobogóra a debreceni viadalon
  18. A Gödöllői EAC sprintere, Nádházy Evelin ott lesz a fedettpályás Európa-bajnokságon
    2021-02-17 17:27:07
    Az atlétalány egy bécsi meghívásos versenyen – egyéni legjobbját beállítva – teljesítette a 400 méteres síkfutás kiküldetési szintjét
  19. Szezoncsúccsal ért célba Nádházy Evelin Ostravában
    2021-02-04 10:12:57
    A Gödöllői EAC sprintere 53,78 másodperc alatt teljesítette a 400 méteres távot, és 3 századdal maradt el az Eb kiküldetési szinttől
  20. Idei legjobbját futotta Nádházy Evelin Bécsben
    2021-01-30 18:18:27
    A Gödöllői EAC sprintere a 400 méteres síkfutásban 54,16 másodperce idővel ért célba, és lett 10. a rangos mezőnyben
  21. Gödöllői atléták is bekerültek a hazai rendezésű 2023-as világbajnokságra felkészítő programba
    2021-01-15 14:02:53
    Két sprinter és egy magasugró kap kiemelt szövetségi támogatást, ezen felül két GEAC-os rúdugró fejlődéséhez is hozzájárul a MASZ
  22. Világszinten mérvadó vetélytársakkal versenyzett Nádházy Evelin és Ajide Dániel
    2020-08-19 18:00:17
    A Gödöllői EAC sprinterei közel jártak idei legjobbjukhoz a 10. alkalommal megrendezett Gyulai István Memorial atlétikai viadalon
  23. Gödöllői edző felel a magyar utánpótláskorú atléták fejlődéséért
    2020-01-21 11:25:58
    Komoly szakmai elismerés és megtiszteltetés érte a korábban sprinterként sikeres Kovács Zoltánt
  24. Atlétika: Európa-bajnoki ezüstérmet nyert a GEAC szenior sprintere
    2019-09-12 08:45:57
    Takács Ákos 400 méteres síkfutásban lett második az M35-ös kategóriában az olaszországi Jesoloban
  25. Új egyéni csúcsot futott Nádházy Evelin az universiade elődöntőjében
    2019-07-09 18:58:32
    A Gödöllői EAC sprintere futamában harmadik lett, összességében pedig a 11. helyen zárta a nápolyi megmérettetést
  26. Dél-Afrikában edződnek a gödöllői sprinterek
    2019-04-08 10:26:10
    Nádházy Evelin és Deák Nagy Marcell a távoli országban ideális körülmények között készülnek a szabadtéri idényre
  27. Futamhatodikként ért célba Nádházy Evelin
    2019-03-01 16:39:14
    A Gödöllői EAC sprintere 54 másodpercen belüli futással rukkolt elő élete első fedettpályás Európa-bajnokságán
  28. Tartja csúcsformáját a gödöllői sprinterlány
    2019-02-13 17:20:11
    Nádházy Evelin országos rekordot futott a váltóval, majd 300 méteren a legjobb magyar fedettpályás eredménnyel ért célba
  29. Fedett pályás egyéni csúcsot repesztett Nádházy Evelin
    2019-01-26 11:47:39
    A Gödöllői EAC sprintere Norvégiában nyert rangos viadalt, és idejével közel került az Eb kiküldetési szinthez
  30. Atlétikai Eb: nem jutott a középfutamba a gödöllői sprinterlány