Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57
  1. Uniós elnökség: elenyészőnek mondható „diplomáciai terhelésre” számíthat Gödöllő
    2024-07-01 10:08:49
    A 2024-es esztendő második felében esedékes folyamat különleges lehetőségeket és kihívásokat egyaránt tartogat
  2. Atlétika országos bajnokság: olimpiai formában nyert bajnoki címet a gödöllői Mátó Sára
    2024-06-30 20:00:41
    Kilenc versenyszámban ért el dobogós helyezést a MATE-GEAC számos fiatalt felvonultató különítménye a rekkenő hőségben
  3. Tájékozódási futás: váltóban és középtávú versengésben is avattak gödöllői bajnokot
    2024-06-28 09:50:48
    A Kirchhofer SE versenyzői közül Balázs Eszter az ifjúsági, míg Kiss Kamilla a junior-válogatott tagjaként teljesíthet nemzetközi színtéren
  4. Dr. Kiss Árpád jegyző nem tekinti különös helyzetnek, hogy a Gödöllői SK elnöke lett
    2024-06-26 10:20:07
    A helyi sportegyesület új vezetője a fejlesztések megvalósulását és a városi sportélet erősítését, színvonalának növelését tartja fontos feladatának
  5. Vívás: megvan Gémesi Csanád harmadik Európa-bajnoki csapataranya!
    2024-06-23 19:14:17
    A MATE-Gödöllői EAC klasszis kardozója Újvidék (2018) és Antalya (2022) után állhatott fel a dobogó felső fokára
  6. Röplabda: rendezte sorait a sportággal a gödöllői önkormányzat
    2024-06-20 13:38:51
    Minden korábbi, csarnoképítést segítő határozatát visszavonta a városvezetés, amely 10 millió forintos támogatást nyújtott a MATE-GEAC-nak
  7. Vívás: a 12. hely volt a végállomás Gémesi Csanád számára a bázeli Európa-bajnokságon
    2024-06-19 17:35:23
    A MATE-Gödöllői EAC kardozóját a francia Bolade Apithy állította meg a legjobb 616 között. Folytatás a csapatversenyen
  8. A most záruló tanévben ők voltak a tanulásban és sportolásban élenjáró gödöllői diákok
    2024-06-18 09:07:32
    Két kivétellel minden helyi tanoda tett javaslatot az idei díjazottakra. Többen vannak olyanok, akik már megkapták ezt az elismerést
  9. Strandröplabda: Windisch Kinga gödöllőiként lett bronzérmes az országos bajnokság csopaki fordulóján
    2024-06-16 17:14:49
    Az elődöntőbe két, a helyi klub színeit képviselő hölgy jutott, de Villám Csenge sajnálatos módon súlyosnak tűnő térdsérülést szenvedett
  10. Így értékelték a gödöllői választás eredményét az érintettek
    2024-06-11 18:54:45
    Volt, aki tömören fogalmazta meg nézetét, és olyanok is, akik hosszasabb fejtegetésbe bocsátkoztak
  11. Vízilabda OB 2: bronzéremmel zárta első harmadosztályú bajnoki idényét a gödöllői csapat
    2024-06-08 20:15:38
    A Petlyánszki Péter és Kiss Gergely szakmai irányításával készülő legénység remekül helytállt a június 8-án befejeződött pontvadászatban
  12. Dr. Kiss Árpád jegyző lett a Gödöllői SK új elnöke
    2024-06-04 18:33:54
    A tagság rendkívüli ülésen szavazott bizalmat a hivatalvezetőnek, aki a választás adta elfoglaltsága miatt később ígért válaszokat
  13. Vívó ob: Gödöllőre került a gyermekkorú lányok egyéni- és csapataranyérme
    2024-06-02 16:43:49
    A MATE-GEAC U13-as korosztályú kardozói közül Péterfi Júlia volt a legeredményesebb, aki mindkét bajnoki címből kivette a részét
  14. Labdarúgás: nulla-egy után hengerelt a gödöllői társulat a bajnoki évzárón
    2024-06-01 19:37:06
    A dunavarsányiak egy bődületes szabadrúgásgóllal szereztek vezetést, majd ötször rezdült a vendégek hálója
  15. Sportlövészet, Európa-bajnokság: középmezőnyben végeztek a gödöllői juniorok
    2024-06-01 15:45:05
    A MATE-GEAC fiataljai közül Dénes András szerepelt a legjobban, 19. lett a fiúk 48 indulót számláló táborában
  16. Labdarúgás: jöhet a Gödöllő – Fradi összecsapás!
    2024-05-31 16:19:50
    Veretlenül nyerte az MLSZ Országos U14 Alap Keleti-csoportjának bajnokságát a GSK csapata, amely ősztől a kiemelt csoportban rivalizálhat
  17. Szabó Levente is csatlakozott a kontinensviadalokra utazó gödöllői atléták táborához
    2024-05-31 10:07:35
    A június 7-én kezdődő római Európa-bajnokságon hat sprinter képviselheti a helyi egyetemi klub szakosztályát
  18. Elnöknek választották az uszonyosúszók Gémesi Györgyöt
    2024-05-29 18:27:52
    A gödöllői polgármester-jelölt korábban már irányította a magyar vívósport legfontosabb szervezetét
  19. Ötven éves lett Gödöllő asztaliteniszező díszpolgára Tóth Krisztina!
    2024-05-29 12:51:14
    A tehetségét annak idején városunkban felvillantó bajnoknő jelenleg Bajorországban él és az ottani utánpótlás-nevelést segíti
  20. Sportlövészet, Európa-bajnokság: ami Eszéken nem jött össze, Münchenben beteljesülhet
    2024-05-28 18:01:29
    A MATE-Gödöllői EAC hölgyei közül Mészáros Eszter a 22., míg Lovász Dorina a 31. helyen végzett az 50 méteres összetett versenyben
  21. Atlétika: diákolimpiai bajnok lett a gödöllői Premontrei Gimnázium fiúváltója
    2024-05-27 13:13:55
    Szabó Levente révén egy másik érmes helyezés is született az V-VI. korcsoportosok Győrben lezajlott versengésén
  22. Atlétika: Mátó Sára pazar futással teljesítette az Európa-bajnoki kiküldetési szintet
    2024-05-26 19:36:20
    A MATE-Gödöllői EAC 400 gátas futónője 55,49 másodperces idővel nyerte a budapesti bronz besorolású Magyar Nagydíjat
  23. Kézilabda: győzelemmel intettek búcsút a bajnoki idénynek a gödöllői fiúk
    2024-05-26 18:56:30
    Bartos Gábor társulata a felsőházi rájátszás 5. helyén zárta a 2023/2024-es NB II-es bajnoki évadot és készülhet a következőre
  24. Atlétika: Kriszt Saci egyéni csúccsal szerzett bronzérmet a többpróba országos bajnokságon
    2024-05-26 15:03:34
    A MATE-Gödöllői EAC fiatal versenyzője 234 pontot javított eddigi legjobbján és megerősítette vezető helyét az U20-as világranglistán
  25. Vívó ob: Gémesi Csanád újra a férfi kardvívás egyéni magyar bajnoka!
    2024-05-25 17:46:41
    A MATE-Gödöllői EAC klasszisa 2022-ben már felért a csúcsra. A döntőben Rabb Krisztián (Vasas) ellen nyert 15-12 arányban
  26. Tájékozódási futás: diákolimpiai- és egyetemi-főiskolai bajnokkal büszkélkedhet Gödöllő
    2024-05-23 14:19:45
    A „Damis” Várszegi Gréta a II. korcsoportos lányoknál, Kiss Kamilla az ELTE hallgatójaként nyert aranyérmet
  27. Megugrott a műszaki mentések száma a gödöllői parancsnokság illetékességi területén
    2024-05-21 18:02:13
    Egy éven belül 29 százalékot romlott ez a mutató, ami a lakosságot is nagyobb óvatosságra, odafigyelésre intheti
  28. Labdarúgás: magabiztos örkényi sikerével életben tartotta aranyreményét a gödöllői alakulat
    2024-05-19 19:25:57
    Városunk tizenegyének a hátralévő két meccsen nem szabad hibázni, miközben a rivális DMTK-nak egy győzelem is elég a bajnoki címhez
  29. Atlétika, váltófutó ob: bajnok lett a 4x400 méteres gödöllői ifjúsági fiústaféta
    2024-05-19 10:15:25
    Május harmadik szombatján a kaposvári Bodosi Mihály Atlétikai Pályán randevúztak a különböző korosztályok legjobbjai
  30. Labdarúgás: gödöllői gólfesztivál a sereghajtó ellen
    2024-05-15 20:15:22
    Sipeki István legénysége már az első félidőben lerendezte a három bajnoki pont sorsát a szerény képességű felsőpakonyiakkal szemben