Találatok száma: 30

1. Vívás: kiélezett meccsen maradtak le a bronzéremről a budapesti világkupán Gémesi Csanádék
    2024-03-24 18:12:32
    Lezárult az olimpiai kvalifikációs időszak, a magyar válogatott hazai környezetben „engedte át” a második helyet az amerikaiaknak
  2. Vívás, világkupa, Padova: negyedik helyre cserélte tavalyi győzelmét a Gémesi Csanádot is soraiban tudó kardcsapat
    2024-03-03 17:41:13
    Az elődöntőig minden simán ment, ezt követően azonban az amerikaiak és a franciák is kemény diónak bizonyultak nemzet egységünk számára
  3. Sportlövészet: bronzérmet nyert Mészáros Eszter Péni Istvánnal a granadai világkupán
    2024-02-17 11:22:49
    A MATE-Gödöllői EAC klasszisa és társa indiai párost múlt felül 17-9 arányban a medálért lezajlott párharcban
  4. Vívás, világkupa, Tbiliszi: Gémesi Csanádék kijutottak a párizsi olimpiára!
    2024-02-11 17:47:20
    Már a legjobb négy közé kerülés is elegendő lett volna, de a magyar kardcsapat ezüstéremig menetelt a grúz fővárosban
  5. Sportlövészet: Mészáros Eszter világkupa-huszadik lett a fáraók földjén
    2024-01-28 17:43:45
    A MATE-Gödöllői EAC klasszis légpuskás versenyzője 1,8 körrel maradt el a nyolcas döntőt érő pozíciótól
  6. Sportlövészet: Mészáros Eszter becélozta magát a szlovén Grand Prix-döntőbe
    2024-01-14 18:58:50
    A MATE-Gödöllői EAC másik kiválósága, Gémesi Csanád kardvívó a tuniszi világkupán a 35. helyen végzett
  7. Sportlövészet: a 14. helyen végzett a világkupa-döntőben Mészáros Eszter
    2023-11-22 10:15:36
    A MATE-Gödöllői EAC versenyzője a légpuskások 10 méteres egyéni számában 5,4 körrel maradt le a nyolcas döntőről
  8. Vívás, világkupa: lemaradtak a dobogóról Gémesi Csanádék az algíri viadalon
    2023-11-12 17:50:48
    Az érem nélküli teljesítmény egyelőre nem befolyásolja a magyar kardcsapat olimpiai kvalifikációs világranglista-helyezését
  9. Sportlövészet: Mészáros Eszter világkupa-ezüstérmes Pekler Zalánnal!
    2023-09-15 18:29:50
    A MATE-Gödöllői EAC légpuskás versenyzője és komáromi társa remekeltek a Rio de Janeiróban zajló megmérettetésen
  10. Vívás: világkupa-győzelemmel kezdték Gémesi Csanádék az olimpiai kvalifikációs időszakot
    2023-05-14 15:41:30
    Madridban indult az a periódus, amikor ranglista-pontokat gyűjthetnek a párizsi repülőjegyért a kardcsapatok (is)
  11. Sportlövészet: így céloztak a gödöllői lányok a bakui világkupán
    2023-05-12 17:40:32
    A MATE-GEAC kötelékéből hárman is rajthoz állhattak az azeri fővárosban, a légpuskások rendkívül népes mezőnyében
  12. Sportlövészet: világkupa-ezüstérmes lett Mészáros Eszter Limában
    2023-04-15 22:31:08
    A MATE-Gödöllői EAC légpuskás versenyzője közel állt ahhoz, hogy a legfényesebb medállal zárja a rangos viadalt
  13. Vívás: világkupa-bronzéremmel hangoltak Gémesi Csanádék az olimpiai kvalifikációs időszakra
    2023-03-26 18:12:59
    Április 3-án kezdődik és 2024. április 1-jéig tart az a periódus, amikor ranglista-pontokat gyűjthetnek a párizsi repülőjegyért a kardcsapatok (is)
  14. Sportlövészet: lenullázta osztrák ellenfelét a Mészáros-Péni kettős a jakartai világkupa aranymeccsén
    2023-01-30 10:08:46
    A MATE-Gödöllői EAC klasszis versenyzője második kiemelkedő sikerét aratta a távol-keleti megmérettetésen
  15. Sportlövészet: Mészáros Eszter világkupa-győztes lett Jakartában!
    2023-01-28 12:32:06
    A MATE-Gödöllői EAC olimpikonja a légpuskások 10 méteres számában állhatott fel a dobogó felső fokára
  16. Sportlövészet: hatodik legjobbként zárta a világkupa-döntőt Mészáros Eszter
    2022-12-01 17:37:48
    A MATE-Gödöllői EAC versenyzője a légpuskások 10 méteres egyéni számában 0,3 körrel maradt le az elődöntőről
  17. Sportlövészet, világkupa: ezüstéremnek örülhetett a Mészáros Eszter, Péni István alkotta vegyes csapat
    2022-07-13 08:19:26
    A MATE-Gödöllői EAC légpuskása és társa az indiai rivális párossal szemben maradt alul a döntőben a dél-koreai megmérettetésen
  18. Sportlövészet: világkupa-bronzéremmel bővült Mészáros Eszter sikerlistája
    2022-07-11 16:38:13
    A MATE-Gödöllői EAC légpuskása a 10 méteres számban állhatott fel a dobogó alsó fokára a dél-koreai viadalon
  19. Sportlövészet: Mészáros Eszter világkupa-aranyérmes csapatban
    2022-03-03 23:16:36
    A MATE-Gödöllői EAC kiválósága a kairói viadalon állhatott fel a dobogó felső fokára a légpuskások 10 méteres száma után
  20. Sportlövészet: világkupa 4. lett Mészáros Eszter
    2022-02-28 17:44:08
    A MATE-Gödöllői EAC versenyzője fölényesen nyerte az elődöntő-csoportját, ám a négyes fináléban nem tudott érmet szerezni
  21. A személyiségfejlődés fontos sarokköve a sport
    2022-01-21 17:57:13
    Vallja Ančić-Valkai Ágnes világbajnok, olimpikon, a MATE-Gödöllői EAC Női Vízilabda Szakosztályának vezetője
  22. Sportlövészet: amerikai társával nyert bronzérmet Mészáros Eszter a világkupa döntőn
    2021-11-05 18:41:36
    A MATE-GEAC versenyzője a légpuskások 10 méteres vegyes csapatversenye után állhatott fel a dobogóra
  23. Sportlövészet: Mészáros Eszter indulhat a világkupa döntőn
    2021-08-06 17:36:59
    A Gödöllői EAC olimpikon versenyzője világranglista 9. helyével biztosította részvételét az októberi ciprusi viadalon
  24. Sportlövészet: Mészáros Eszter Péni Istvánnal is világkupát nyert!
    2021-06-26 11:08:01
    A légpuskások 10 méteres vegyes csapatversenyében érte el újabb sikerét a Gödöllői EAC olimpiai kvótás sportlövője
  25. Sportlövészet: Mészáros Eszter világkupa-győztes!
    2021-06-24 15:12:36
    A Gödöllői EAC olimpiai kvótás sportlövője. a női légpuskások 10 méteres számában utasította maga mögé riválisait Eszéken
  26. Lázár Zoltán nem ül bakra. Két éve bejött a „húzása”
    2014-11-19 13:45:18
    November utolsó két napján ismét lovas világkupát rendeznek a Papp László Budapest Sportarénában. Az ifjabb Lázár ugrat
  27. Gémesi Csanád 2. lett a madridi világkupán
    2014-02-09 07:23:49
    Honfitársát, az olimpiai bajnoki cím védőjét is felülmúlta a gödöllői kardvívó a spanyol fővárosban