Találatok száma: 1614

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54
  1. Atlétika: szépen csillogó gödöllői medáliák az utánpótláskorúak téli dobóbajnokságán
    2024-03-17 10:18:05
    Krakóczki Bence két számban is diadalmaskodott a serdülők mezőnyében, rajta kívül Tóth Zsombor és Szabó Levente szerezték még érmet
  2. Labdarúgás: négy góllal terhelte meg a veresegyházi kapu(s)t a gödöllői tizenegy
    2024-03-16 17:14:38
    Sipeki István fölényben játszó együttese már az első félidőben bebiztosította a három bajnoki pontot a Szűcs Lajos sportcentrum gyepén
  3. Sportlövészet: Mészáros Eszter jóvoltából gödöllői bajnoka van a légpuskások 10 méteres számának!
    2024-03-16 15:24:19
    A MATE-GEAC versenyzői összesen 11 érmet (négy arany, három ezüst és négy bronz) szereztek a három korosztály számára kiírt országos bajnokságon
  4. Okosotthonok az 1960-as évektől napjainkig
    2024-03-14 10:30:15
    Napjainkban nagyon fontos, hogy egy ilyen rendszer megvédjen minket, kiszolgálja az igényeinket és kényelmessé tegye a mindennapjainkat
  5. Ki jut tovább közvetlenül az A-csoportból a 2024-es Európa-bajnokságon?
    2024-03-11 18:45:52
    Előzetes esélylatolgatás a német, a magyar, a svájci és a skót válogatott által alkotott kvartett erőviszonyairól
  6. Atlétika: Krakóczki Bence révén Gödöllőre került a serdülők fedettpályás ötpróba bajnoki címe
    2024-03-11 15:59:28
    A MATE-GEAC ifjú tehetségei közül mindenki egyéni csúcsot teljesített a fővárosi BOK-csarnokban lezajlott viadalon
  7. Nyolc gödöllői érem az ITF Taekwon-do Magyar Bajnokságról
    2024-03-04 12:48:53
    A helyi klub versenyzői közül ketten nyertek bajnoki címet, négyen lettek másodikok, míg ketten harmadikok Monoron
  8. Úszás: két szenior-világbajnoki érmet nyert Szabó Árpád, a gödöllői vízipóló-csapat tagja
    2024-03-02 08:58:26
    Egyéniben a 100 méteres mellúszásban lett harmadik, majd a 4x50 méteres férfi vegyesváltó tagjaként a dobogó középső fokára állhatott fel
  9. Sportlövészet, Európa-bajnokság: csapatban ezüstérmes, de lemaradt az olimpiai kvótáról Mészáros Eszter
    2024-03-01 16:07:23
    A MATE-Gödöllői EAC klasszisa egyéni csúccsal került a női légpuskások 10 méteres döntőjébe, ahol a 6. helyen végzett. A párizsi indulás még nincs veszve
  10. Sportlövészet, Európa-bajnokság: értékes helyezésekkel bújtak meg a mezőnyben a gödöllői juniorok
    2024-02-26 18:14:27
    A lányoknál Ferik Csilla a 35. helyen végzett, a fiúk mezőnyében Lévai Csongor a 20. míg Dénes András a 34. pozíciót szerezte meg a 10 méteres légpuska számban
  11. Fedettpályás junior- és ifi ob: öt egyéni bajnoki címet zsebelt be a gödöllői Kriszt-Sulyán duó
    2024-02-25 18:07:28
    Rajtuk kívül a középtávfutó Vancsó Noémi és a sprinter Ferencz Ágoston állhatott fel a dobogó felső fokára a nyíregyházi atlétikai csarnokban
  12. Labdarúgás: távolabb lőtte a bajnoki címtől a Dunaharaszti a Gödöllőt
    2024-02-24 16:03:28
    Sipeki István társulata képtelen volt gólt szerezni az éllovas otthonában lejátszott rangadón, miközben hármat kapott
  13. Atlétika, fedett pálya: Tóth Zsombor jóvoltából Gödöllőre került a hétpróba ezüstérme
    2024-02-12 10:14:11
    A MATE-GEAC versenyzője 4761 pontos teljesítményével egyéni csúcsot ért el a fővárosi BOK-csarnokban
  14. Tanúkat keres a rendőrség a gödöllői HÉV-vonalon megtámadott lány ügyében
    2024-02-10 11:15:03
    Olyanok jelentkezését várják, akik akár a szerelvényen, akár a kerepesi megállóban történtekről tudnak érdemleges információkat adni
  15. Szakrendelő-államosítás: a gödöllői intézmény egyszer már megmenekült
    2024-02-09 11:51:22
    Gémesi György 11 éve simán átadta volna a feladatellátást, legutóbb pedig ezzel ellentétes álláspontra helyezkedett, mint MÖSZ-elnök
  16. Atlétika, fedettpályás serdülő ob: nem volt jobb súlylökő Krakóczki Bencénél
    2024-02-05 10:16:16
    A MATE-Gödöllői EAC versenyzője egyedüliként jutott 16 méter fölé, amivel magabiztosan nyert a fővárosi BOK-csarnokban
  17. Asztalitenisz: U21-es Európa-bajnokot nevelt Tóth Krisztina, Gödöllő díszpolgára
    2024-02-01 08:55:40
    A hétszeres kontinens-első, párosban vb-bronzérmes klasszis 17 éves ukrán tanítványa nagy meglepetésre nyert leány egyesben
  18. Önkormányzati választás 2024: Donáth Anna nem említette a „kitűnő polgármesterek” között Gémesi György nevét
    2024-01-30 17:48:10
    A Momentum Mozgalom január 28-án megválasztott elnökének gondolatait sajtóközleményben foglalták össze
  19. Röplabda NB I. Liga: a gyér gödöllői ellenállás miatt elmaradt a rangadó-fíling
    2024-01-25 21:22:44
    Szettvesztés nélkül diadalmaskodott a Vasas fiókcsapata az egyetemi sportcsarnokban a támadásban halovány helyi hatos ellen
  20. Pokol várta a gödöllői tűzoltókat Erdőkertesen
    2024-01-19 15:13:16
    Egy ikerház egyik fele égett, szerencsére, az ingatlanokban nem tartózkodott senki
  21. Releváns tartalom célcsoportonként
    2024-01-15 10:34:27
    Azt még az online marketingben járatlanok is tudják, hogy egy vállalkozásnak szüksége van online jelenlétre
  22. Tanfolyamok a szépségápolás és divat témakörében
    2024-01-13 17:09:35
    Sokan vannak, akik szeretnének hobbiból kitanulni egy szakmát, de olyanok is, akik később ezzel szeretnék a kenyerüket keresni
  23. Két személy veheti át a Gödöllő Kultúrájáért díjat 2024-ben
    2024-01-09 18:04:31
    A képviselők döntése alapján Istók Anna, a könyvtár igazgatóhelyettese és Tóth Péter, a Duflex elnöke érdemelték ki az elismerő címet
  24. Sportlövészet: öt gödöllői versenyző indulhat a győri Európa-bajnokságon
    2024-01-08 10:44:35
    Február utolsó hetében kezdődik a légfegyveres kontinensviadal, ahol az egyéni számokban két-két olimpiai kvóta szerezhető
  25. Ilyen lett a gödöllői sportcsapatok félévi bajnoki bizonyítványa
    2023-12-31 11:30:11
    Összefoglaltuk a röplabda, a kézilabda, a vízilabda, a sakk, az asztalitenisz és a labdarúgás helyi képviselőinek őszi teljesítményét
  26. A MATE-Gödöllői EAC vívója is révbe érhet az Év Sportolója Gálán
    2023-12-28 15:22:49
    Január második hétfőjén a budapesti Operaházban lezajló eseményen tíz kategóriában hirdetnek győztest. Gémesi Csanád a világbajnok kardválogatott tagjaként érdekelt
  27. Elhunyt Csiszár Ferenc, a gödöllői atlétika egykori kiválósága
    2023-12-21 10:29:23
    A Szepi becenéven is ismert és tisztelt élsportoló kétszer nyert országos bajnoki címet diszkoszvetésben
  28. Nem kívánok olyan gazdasági társaságban szerepet vállalni, amelynek tulajdonosai között a gödöllői önkormányzat is szerepel
    2023-12-20 15:19:03
    Feigli Ferenc két, a hulladékgazdálkodással foglalkozó cég vezetői tisztségéről is lemondott november közepén
  29. Pest vármegye legjobbja lett a kardvívás gödöllői világbajnoka, Gémesi Csanád
    2023-12-18 17:37:52
    December 15-án a budapesti Vármegyeháza dísztermében köszöntötték az idei évben kimagaslóan teljesített sportolókat és sportvezetőket
  30. Kiss Gergely felfelé ívelő pályára állította a nulláról indult gödöllői vízilabdát