Keresendő szöveg:

Találatok száma: 28

1. Atlétika Budapest Open: három számban gödöllői győztest avattak
    2020-08-03 10:11:30
    Több, ígéretes eredménnyel rukkoltak elő a helyi egyetemi klub versenyzői a közelgő országos bajnokság előtt
  2. Gödöllői legények alkotják az ország legjobb tízpróba-csapatát
    2020-07-27 10:19:32
    Újabb egyéni csúcsokkal hívták fel magukra a figyelmet az egyetemi klub versenyzői a felkészülési viadalokon
  3. Csak jövő nyáron tarthat célra Tokióban a gödöllői sportlövő tehetség
    2020-05-17 10:00:54
    Mészáros Eszter, a helyi egyetemi klub versenyzője már tavaly tavasszal megszerezte az olimpián való indulás jogát
  4. Többet dolgozunk a veszélyhelyzetben, mint a normál időszakban
    2020-04-15 10:00:52
    Az olimpiai kvótás sportolókat soraiban tudó gödöllői egyetemi klub elnöke, dr. Kriszt Balázs is átesett a koronavírus-teszten
  5. Értékes GEAC-helyezések a nemesvámosi mezőn
    2019-10-28 08:09:02
    A gödöllői egyetemi klub versenyzői biztató eredményeket értek el a ligasorozat második állomásán, a balácai villagazdaság területén
  6. Vidéken vitézkedtek a gödöllői egyetemi klub atlétái
    2019-10-14 08:21:53
    Veszprémben, Pécsett és Békéscsabán remekeltek a helyi klub sportolói, akik közül Pápai Márton Mezei Liga győztes lett
  7. Érmes GEAC-os gyereksikerek a gödöllői rendezésű Sport XXI-en
    2019-09-30 10:06:02
    Az egyetemi klub fiataljai korosztályonként két-két csapattal vágott neki a regionális megmérettetésnek
  8. Ügyes gyerekeket vár a sportok királynője csapatába a Gödöllői EAC
    2019-08-30 15:15:16
    Az egyetemi klub atlétika szakosztálya szeptember végéig hirdetett toborzót 2004-2010-es születésű fiataloknak
  9. Kilenc gödöllői érem a junior és ifi ligadöntőn
    2019-08-26 10:13:38
    Az egyetemi klub atlétáinak sikerei anyagilag is segítették a szakosztályt. Mihály Ádám és Mihajlovic Alex diadalmaskodtak
  10. Bíztató eredményekkel rukkoltak elő a gödöllői atléták
    2019-06-24 08:32:46
    Két nap leforgása alatt három versenyen is számot adtak felkészültségükről a helyi egyetemi klub sportolói
  11. Atlétika: gödöllői U23-as és juniorbajnoki címek a kánikulában
    2019-06-17 10:05:50
    Az egyetemi klub versenyzői összesen tíz érmet szereztek a mátyásföldi Ikarus-pályán, amiből négy volt a legfényesebb
  12. Meglepte a testületi döntés az egyetemi klub elnökét
    2019-06-06 10:03:22
    Kriszt Balázs elismerte, tévedett, amikor azt gondolta, hogy a mérhető eredmények számítanak, nem pedig az érzelmek és a kapcsolatok
  13. Gödöllői váltó-sikerek a zalai dombok között
    2019-06-03 16:35:38
    Hat érmet szereztek a helyi egyetemi klub atlétái június első vasárnapján, minden színű medáliából kettő-kettőt
  14. Páratlan Gödöllői EAC siker többpróbában
    2018-02-12 10:24:54
    Az egyetemi klub versenyzői kisajátították maguknak a dobogó mindhárom fokát a BOK-csarnokban
  15. Gödöllői atléták sikeres fedettpályás idénynyitója
    2018-01-21 19:14:08
    Január harmadik szombatján a fővárosi BOK-csarnokban rendezték meg a Budapest Bajnokságot
  16. Tizenhat GEAC-érem adott alapot a hangos énekszónak
    2017-05-30 08:38:21
    Debrecenben jártak az egyetemi klub gyermekatlétái, aki 4 arany-, 8 ezüst- és 8 bronzmedáliát gyűjtöttek a „kis ob-n”
  17. Dortmundban is letették a névjegyüket a gödöllői atlétapalánták
    2017-03-13 17:32:17
    A budapesti válogatottat segítették a helyi egyetemi klub tehetségei, akik közül Kriszt Sarolta volt a legeredményesebb
  18. Gödöllői gyermekatléták sikerszombatja Miskolcon
    2016-10-03 10:12:44
    Több számban is diadalmaskodtak az egyetemi klub 10 éves tehetségei a borsodi megyeszékhelyen
  19. Gazdag gödöllői éremtermés az atlétikai szuper liga döntőn
    2016-09-05 10:55:41
    Összesen 11 medáliát nyertek az egyetemi klub sportolói a pénzdíjas viadalon, és bizakodva készülhetnek a csapatbajnoki fináléra
  20. Új dobóketreccel büszkélkedhet a Gödöllői EAC
    2016-08-14 10:41:05
    A Puskás-stadionból kapta tartós bérbe a 12 méter magas építményt az egyetemi klub atlétika szakosztálya
  21. Mezeifutó ob: dobogóra állhatott a gödöllői serdülő leány csapat
    2016-03-15 09:01:09
    Betegség miatt az egyetemi klub versenyzői közül többen is képtelenek voltak elindulni kecskeméti viadalon
  22. Bajnoki ezüstéremig menetelt a Gödöllői EAC férfi kardcsapata
    2015-12-20 20:41:14
    A bombaerős Vasas ellen léptek pástra a döntőben az egyetemi klub pengeforgatói. A piros-kékek átgázoltak rajtuk
  23. Gödöllői liga-sikerek az atléták ifi- és junior Budapest-bajnokságán
    2015-08-31 10:11:18
    Az egyetemi klub versenyzői közül többen is kiváló eredményt értek el az Ikarus-pályán lezajlott megmérettetésen
  24. Éremeső hullott a gödöllői atlétákra Székesfehérváron
    2015-05-20 14:40:19
    Az egyetemi klub 23 csapattal indult a versenyen, akik közül 19 állhatott dobogóra a különböző számokban
  25. Atlétika: újabb gödöllői érmehalmozás
    2015-03-02 07:11:26
    Tizenöt medállal zárták a fedett pályás ob-t az egyetemi klub ifjúsági és junior korú versenyzői
  26. A Gödöllői EAC-é az ország harmadik legjobb kardcsapata
    2014-12-21 15:49:27
    Nem maradt érem nélkül az egyetemi klub a vívók országos bajnokságán. Bronzot nyertek aranyvasárnap
  27. Több fronton is remek eredményekkel rukkolt elő a gödöllői atlétabázis
    2014-06-02 09:35:10
    Temérdek érmet nyertek az egyetemi klub és a helyi iskolák versenyzői a május végi megmérettetéseken
  28. Kaptur Éva az ország leggyorsabb hölgye
    2013-07-28 21:05:41
    A Gödöllői EAC sprintere négy aranyérmet nyert az atléták országos bajnokságán, ahol az egyetemi klub 11 medállal gazdagodott