Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
  1. Atlétika: négy gödöllői sprinter utazhat a bahamai olimpiai kvalifikációs váltó-világbajnokságra
    2024-04-19 18:38:05
    Sulyán Alexa, Mátó Sára, Enyingi Patrik és Steigerwald Ernő segítheti a magyar stafétákat az indulási jog kivívásában
  2. Labdarúgás, Pest Vármegyei Kupa: irány a döntő, Gödöllő!
    2024-04-10 19:28:53
    Ötgólos szuperrangadót játszott városunk tizenegye a Pest vármegyei I. osztályú bajnokság éllovasával
  3. Gödöllői tájfutók a magyar ifjúsági válogatottban
    2024-03-27 11:01:12
    A Kirchhofer SE tehetségei remekül szerepeltek a Bakonyban lezajlott tömegrajtos csapatbajnokságon is
  4. Vízilabda OB 2: bejutott az éremosztó rájátszásba a gödöllői csapat
    2024-03-23 14:01:07
    Petlyánszki Péter legénysége továbbra is őrzi veretlenségét a bajnokságban, és ezzel biztos résztvevője a top négyes döntőnek
  5. Atlétika: szépen csillogó gödöllői medáliák az utánpótláskorúak téli dobóbajnokságán
    2024-03-17 10:18:05
    Krakóczki Bence két számban is diadalmaskodott a serdülők mezőnyében, rajta kívül Tóth Zsombor és Szabó Levente szerezték még érmet
  6. Sportlövészet: Mészáros Eszter jóvoltából gödöllői bajnoka van a légpuskások 10 méteres számának!
    2024-03-16 15:24:19
    A MATE-GEAC versenyzői összesen 11 érmet (négy arany, három ezüst és négy bronz) szereztek a három korosztály számára kiírt országos bajnokságon
  7. Ki jut tovább közvetlenül az A-csoportból a 2024-es Európa-bajnokságon?
    2024-03-11 18:45:52
    Előzetes esélylatolgatás a német, a magyar, a svájci és a skót válogatott által alkotott kvartett erőviszonyairól
  8. Nyolc gödöllői érem az ITF Taekwon-do Magyar Bajnokságról
    2024-03-04 12:48:53
    A helyi klub versenyzői közül ketten nyertek bajnoki címet, négyen lettek másodikok, míg ketten harmadikok Monoron
  9. Sportlövészet, Európa-bajnokság: csapatban ezüstérmes, de lemaradt az olimpiai kvótáról Mészáros Eszter
    2024-03-01 16:07:23
    A MATE-Gödöllői EAC klasszisa egyéni csúccsal került a női légpuskások 10 méteres döntőjébe, ahol a 6. helyen végzett. A párizsi indulás még nincs veszve
  10. Sportlövészet, Európa-bajnokság: értékes helyezésekkel bújtak meg a mezőnyben a gödöllői juniorok
    2024-02-26 18:14:27
    A lányoknál Ferik Csilla a 35. helyen végzett, a fiúk mezőnyében Lévai Csongor a 20. míg Dénes András a 34. pozíciót szerezte meg a 10 méteres légpuska számban
  11. Sportlövészet: öt gödöllői versenyző indulhat a győri Európa-bajnokságon
    2024-01-08 10:44:35
    Február utolsó hetében kezdődik a légfegyveres kontinensviadal, ahol az egyéni számokban két-két olimpiai kvóta szerezhető
  12. Kiss Gergely felfelé ívelő pályára állította a nulláról indult gödöllői vízilabdát
    2023-12-12 18:09:14
    Alig két év alatt OB 2-es csapata lett a MATE-GEAC-MSA-nak, amit a világklasszis és Gyuricza Csaba rektor maximalizmusa egyaránt elősegített
  13. Az Év férfi sportolójának választották a gödöllői motorversenyzőt, Surányi Balázst
    2023-11-27 11:34:29
    Az alig 18 éves versenyző idén megnyerte a cseh és az osztrák Supermoto juniorbajnokságot, és indult a világbajnokságon is
  14. Vízilabda-meccsel indul a gödöllői sportszombat
    2023-11-08 18:14:35
    November 11-én négy helyi csapatért is szoríthatunk a különböző bajnokságokban, három formáció ütközetét helyben láthatjuk
  15. A gödöllői atlétika idén kilépett a nemzetközi porondra, és nem is akárhogyan
    2023-11-07 17:49:13
    Dr. Kriszt Balázs ügyvezető elnök derűlátó a jövő évi terveket illetően, de babonából nem mondja ki, hogy lesz-e MATE-GEAC-os induló a párizsi olimpián
  16. Tájékozódási futás: több számban is dobogóra állhattak a gödöllőiek az országos bajnokságokon
    2023-10-31 17:50:39
    A Kirchhofer SE tehetségei közül Kiss Kamilla szerepelt a legjobban, több számban is ezüstérmet szerzett
  17. Sportlövészet: Mészáros Eszter megvédte juniorbajnoki címét
    2023-10-21 18:22:59
    A MATE-Gödöllői EAC légpuskásai összesen hét érmet (egy arany és hat ezüst) szereztek a három korosztály számára kiírt országos bajnokságon
  18. Akrobatikus torna: dicsérhető a gödöllői vegyes páros helyállása az Európa-bajnokságon
    2023-10-17 10:19:24
    Október közepén Várnában rendezték meg a korcsoportos kontinensviadalt, amint Kőhler Csaba és Misnyovszki Mirtill képviselte városunkat
  19. Surányi Balázs, a gödöllői motoros-tehetség jó úton halad álma, a világbajnoki cím felé
    2023-09-26 10:32:44
    Az alig 18 éves versenyző ebben az évben megnyerte a cseh és az osztrák Supermoto juniorbajnokságot, és indult a világbajnokságon is
  20. Sportlövészet: pazarul céloztak a gödöllőiek az 50 méteres légpuska-számokban
    2023-09-25 10:00:35
    A MATE-GEAC versenyzői 5 aranyérmet nyertek az országos bajnokságon. A juniorkorú Ferik Csillát két vetélkedésben sem tudták legyőzni
  21. Kézilabda: fokozatosan őrölte fel a Veresegyház erejét a Gödöllő
    2023-09-10 22:31:45
    Sikeres rajtot vett Bartos Gábor együttese az átszervezett NB II-es bajnokság C jelű csoportjában
  22. Megvédte ezüstérmét a MATE-Gödöllői EAC az atlétikai csapatbajnokságon!
    2023-09-10 19:00:05
    Az egyetemi klub különítményének tagjai közül a fiatal sprinterlányok vitték a prímet, Kriszt Saci U18-as és egyéni csúcsot is futott
  23. Atlétika: minden színű éremből követeltek maguknak a gödöllőiek Szuper Liga döntőben
    2023-09-04 07:45:57
    Mind a két MATE-GEAC női váltó magabiztosan nyerte az egyesületi staféták országos bajnokságát a kecskeméti viadalon
  24. Strandröplabda U18 Európa-bajnokság: a 13. helyen végeztek a gödöllői lányok
    2023-08-27 18:36:17
    A Breuer Mirtill, Szabó Anna alkotta kettős a nyolcaddöntőig bravúrosan menetelt, majd az első helyen kiemelt spanyol kettős ellen elvérzett
  25. Atlétikai világbajnokság: 43 éves országos csúcs megdöntésében vállalt szerepet a gödöllői sprinter, Nádházy Evelin
    2023-08-26 20:54:50
    A 4x400 méteres női síkfutás új magyar rekordja 3:27,79 perc, ami hét századmásodperccel múlja felül a moszkvai olimpián elért csúcsot
  26. Atlétika: világbajnoki 35. lett 200 méteren a gödöllői sprinter, Sulyán Alexa
    2023-08-23 12:04:28
    A MATE-GEAC 18 éves tehetsége mindössze 35 századmásodperccel maradt el élete legjobbjától a rekkenő hőségben
  27. Világhírű norvég atléták edzőtáboroztak Gödöllőn
    2023-08-18 11:28:45
    A középtávfutó legendák közül ketten indulnak az augusztus 19-én kezdődő budapesti világbajnokságon. Egyikük aranyeséllyel
  28. Tájfutó masters világbajnokság: ezüstérmet nyert Kármán Katalin
    2023-08-16 19:00:39
    A Gödöllői Kirchhofer SE kötelékében edzőként dolgozó sportolónő a 65 évesek középtávú versenyében ért másodikként célba a kassai megmérettetésen
  29. Röplabda: a gödöllői nevelésű Kump Alíz is pályára léphet az Európa-bajnokságon
    2023-08-16 10:13:07
    Lezajlott a keretszűkítés az augusztus 17-én a házigazda belgák ellen rajtoló kontinensviadalra készülő női válogatottnál
  30. Atlétika: Sulyán Alexa révén gödöllői ezüstérem született a junior Európa-bajnokságon!
    2023-08-09 19:16:31
    A MATE-GEAC felnőtt válogatott kerettag sprintere 200 méteres síkfutásban mindössze 8 ezredmásodperccel szorult a dobogó második fokára