Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
  1. Atlétika: Kujáni Péter a gödöllői atlétika ifjú négypróba bajnoka
    2024-10-06 17:46:34
    A MATE-GEAC utánpótlás-műhelyét ezúttal az újonc (U14) korosztályban képviselte öt lány és két fiú
  2. Atlétika: négy gödöllői serdülőbajnoki aranyérem a triplázó Krakóczki Bence vezetésével
    2024-09-22 18:22:14
    A MATE-GEAC fiatal fiúversenyzői sporttörténelmet írtak, miután valamennyi dobószámban diadalmaskodtak Székesfehérváron
  3. Atlétika: Kriszt Balázs személyében gödöllői tagja is van a MASZ elnökségének
    2024-09-20 17:30:04
    A MATE-GEAC ügyvezető elnöke új személy a Gyulai Miklós által immár 15 esztendeje vezetett héttagú testületben
  4. Európai Sporthét helyszíne lesz a MATE gödöllői campusa
    2024-09-16 15:15:07
    A „plogging” szemétszedő futás mellett az egyetemi klub vívó-, atlétika- és teremröplabda-szakosztálya várja a mozogni vágyókat
  5. Zsinórban harmadszor ezüstérmes a MATE-Gödöllői EAC az atlétikai csapatbajnokságon!
    2024-09-15 18:36:50
    Az egyetemi klub különítményének tagjai alaposan kitettek magukért, négy ponton múlt, hogy nem lettek a Divízió I. bajnokai
  6. Meghirdette őszi toborzóját a MATE-Gödöllői EAC atlétika szakosztálya
    2024-09-02 12:38:07
    Aki szeretné, hogy gyermeke játékos formában ismerkedjen a mozgással, akkor várják a sportok királynője csapatába!
  7. Atlétika U20-as világbajnokság: Sulyán Alexa elődöntőbe jutása némi gyógyírt jelent Kriszt Saci drámájára
    2024-08-30 01:53:48
    A MATE-Gödöllői EAC hétpróbázója 100 gáton bukott, majd visszalépett. Klubtársa a 14. helyet szerezte meg 200 méteren
  8. Atlétika U23-as és junior ob: Kriszt Saci három medállal járult hozzá a gödöllői éremterméshez
    2024-07-29 08:27:59
    A MATE-GEAC versenyzőinek nevéhez két korosztályban hat magyar bajnoki cím fűződött július utolsó hétvégéjén
  9. Atlétika: értékes helyezéseket szereztek a gödöllői legények az ifjúsági Európa-bajnokságon
    2024-07-20 20:07:21
    A MATE-GEAC tehetségei közül Szabó Levente gerelyhajító szerepelt a legjobban, az 5. pozícióban zárta a korosztályos kontinensviadalt
  10. Atlétika: világelithez tartozó riválisokkal versenyeztek a gödöllői lányok
    2024-07-09 19:40:08
    Mátó Sára 400 méteres gátfutásban, Sulyán Alexa 200 méteres síkfutásban állt rajthoz Székesfehérváron, a 14. Gyulai István Memorialon
  11. Atlétika országos bajnokság: olimpiai formában nyert bajnoki címet a gödöllői Mátó Sára
    2024-06-30 20:00:41
    Kilenc versenyszámban ért el dobogós helyezést a MATE-GEAC számos fiatalt felvonultató különítménye a rekkenő hőségben
  12. Atlétika: négy gödöllői érem a 40. Honvéd Kupán
    2024-06-23 09:09:09
    Nadj Levente az Iharos-pályán nyert 400 méteren, Sulyán Alexa Brnóban két sprintszámban is diadalmaskodott
  13. Atlétika ifi ob: gödöllői „magánszám” lett a 400 méteres fiú gátfutás
    2024-06-17 08:40:36
    Kovács Zoltán három sprintere kibérelte a dobogót. Máté Alpár gerelyese, Szabó Levente, és Gadanecz György gyaloglólánya, Vancsó Noémi fölényesen nyert
  14. Atlétikai Eb: két gödöllői sprinter segítette a 8. helyhez a 4x400 méteres magyar férfiváltót
    2024-06-13 09:05:02
    Az országos csúcsot repesztett kvartett az előfutamban elért harmadik hellyel jutott a fináléba, ahol újabb remek futással rukkolt elő
  15. Atlétikai Eb: az elődöntő jelentette a végállomást a gödöllői lányok számára
    2024-06-11 08:48:39
    A MATE-GEAC fiatal versenyzői közül az egyéni csúcsot elért Mátó Sára 16., míg Sulyán Alexa a 22. lett a római kontinensviadalon
  16. Atlétika: diákolimpiai bajnok lett a gödöllői Premontrei Gimnázium fiúváltója
    2024-05-27 13:13:55
    Szabó Levente révén egy másik érmes helyezés is született az V-VI. korcsoportosok Győrben lezajlott versengésén
  17. Atlétika: Mátó Sára pazar futással teljesítette az Európa-bajnoki kiküldetési szintet
    2024-05-26 19:36:20
    A MATE-Gödöllői EAC 400 gátas futónője 55,49 másodperces idővel nyerte a budapesti bronz besorolású Magyar Nagydíjat
  18. Atlétika: Kriszt Saci egyéni csúccsal szerzett bronzérmet a többpróba országos bajnokságon
    2024-05-26 15:03:34
    A MATE-Gödöllői EAC fiatal versenyzője 234 pontot javított eddigi legjobbján és megerősítette vezető helyét az U20-as világranglistán
  19. Atlétika, váltófutó ob: bajnok lett a 4x400 méteres gödöllői ifjúsági fiústaféta
    2024-05-19 10:15:25
    Május harmadik szombatján a kaposvári Bodosi Mihály Atlétikai Pályán randevúztak a különböző korosztályok legjobbjai
  20. Atlétika, váltó-világbajnokság: három gödöllői sprinter futott olimpiai kvótáért a Bahamákon
    2024-05-06 09:38:58
    A párizsi indulásért lezajlott versengésben a Sulyán Alexát is soraiban tudó 4x100 méteres női staféta volt nagyon közel a cél eléréséhez
  21. Atlétika: a világ idei legjobb U20-as hétpróba-eredményét érte el Kriszt Saci
    2024-04-29 10:11:45
    A gödöllői egyetemi klub versenyzője az olaszországi Brescia városában 5.722 ponttal a 11. lett a rangos nemzetközi mezőnyben
  22. Idén is várja a jelentkezőket a MATE-Gödöllői EAC nyári sporttábora
    2024-04-24 14:47:10
    A résztvevő 7-14 éves gyerkőcök – az atlétika mellett – több sportággal (vívás, sportlövészet, úszás, triatlon) is megismerkedhetnek
  23. Atlétika: négy gödöllői sprinter utazhat a bahamai olimpiai kvalifikációs váltó-világbajnokságra
    2024-04-19 18:38:05
    Sulyán Alexa, Mátó Sára, Enyingi Patrik és Steigerwald Ernő segítheti a magyar stafétákat az indulási jog kivívásában
  24. Atlétika: a gödöllői Vancsó Noémi az országúti gyaloglás U18-as bajnoka
    2024-03-24 16:23:47
    Az egyetemi klub versenyzői közül Lesták Ármin ezüst-, míg Vancsó Enikő bronzérmet nyert a békéscsabai viadalon
  25. Atlétika: szépen csillogó gödöllői medáliák az utánpótláskorúak téli dobóbajnokságán
    2024-03-17 10:18:05
    Krakóczki Bence két számban is diadalmaskodott a serdülők mezőnyében, rajta kívül Tóth Zsombor és Szabó Levente szerezték még érmet
  26. Atlétika: Szeretet, szigor, következetesség Gödöllőn
    2024-03-16 11:25:46
    Terjedelmes írás jelent meg a sportági szövetség honlapján a MATE-GEAC büszkeségeinek eredményeiről és az idei tervekről
  27. Meghirdette toborzóját a MATE-Gödöllői EAC atlétika szakosztálya
    2024-03-13 15:48:56
  28. Atlétika: Krakóczki Bence révén Gödöllőre került a serdülők fedettpályás ötpróba bajnoki címe
    2024-03-11 15:59:28
    A MATE-GEAC ifjú tehetségei közül mindenki egyéni csúcsot teljesített a fővárosi BOK-csarnokban lezajlott viadalon
  29. Fedettpályás junior- és ifi ob: öt egyéni bajnoki címet zsebelt be a gödöllői Kriszt-Sulyán duó
    2024-02-25 18:07:28
    Rajtuk kívül a középtávfutó Vancsó Noémi és a sprinter Ferencz Ágoston állhatott fel a dobogó felső fokára a nyíregyházi atlétikai csarnokban
  30. Atlétika fedettpályás ob: Sulyán Alexa két korosztály országos csúcsát adta át a múltnak!
    2024-02-18 17:39:56
    A MATE-Gödöllői EAC különítménye négy érmet szerzett a nyíregyházi viadalon, a legfényesebbet a hölgyek 4x400 méteres váltója