Találatok száma: 89

Oldalak: 1 2 3
  1. Cselgáncs: a gödöllői klub lett a Diák B korcsoport Magyar Kupa győztese
    2024-03-10 08:56:30
    Mórahalmon jeleskedtek március második szombatján Futó Gábor és Szádvári Zoltán utánpótláskorú tanítványai
  2. A MATE-Gödöllői EAC vívója is révbe érhet az Év Sportolója Gálán
    2023-12-28 15:22:49
    Január második hétfőjén a budapesti Operaházban lezajló eseményen tíz kategóriában hirdetnek győztest. Gémesi Csanád a világbajnok kardválogatott tagjaként érdekelt
  3. Röplabda Magyar Kupa: hat év után újra negyeddöntős a gödöllői csapat!
    2023-11-14 21:17:56
    Szalay Attila együttesére nem kisebb rivális, mint a bajnok és kupagyőztes Vasas Óbuda alakulata vár a legjobb nyolc között
  4. Röplabda Magyar Kupa: az MTK Budapest ellen rivalizál a gödöllői hatos a nyolcaddöntőben
    2023-09-22 10:58:58
    Oda-visszavágó alapon dől majd el, hogy melyik csapat lesz a bajnok és kupagyőztes Vasas Óbuda ellenfele a negyeddöntőben
  5. Európa Játékok: Sulyán Alexa befutó tagja volt az országos csúccsal győztes 4x100 méteres váltónak
    2023-06-21 22:17:05
    A MATE-Gödöllői EAC sprintere Kerekes Gréta, Csóti Jusztina és Takács Boglárka társaságában érte el a 43,49 másodperces rekordot a lengyelországi viadalon
  6. Labdarúgás: egy éven belül megyei bajnok és kupagyőztes is lett a Gödöllői SK!
    2023-05-21 18:52:56
    Győri Zoltán együttese már első húsz percben eldöntötte a díszes serleg sorsát a ceglédi aréna nyári melegében, majd megduplázta előnyét
  7. Erősebb kerettel, a tavalyihoz hasonló célokért küzd a gödöllői focicsapat
    2023-02-09 10:16:55
    Győri Zoltán vezetőedző bízik a négy érkező játékos tudásában, és elismerte, hogy az őszi szezon botlásaiból is tanulni kell
  8. Sportlövészet: Mészáros Eszter világkupa-győztes lett Jakartában!
    2023-01-28 12:32:06
    A MATE-Gödöllői EAC olimpikonja a légpuskások 10 méteres számában állhatott fel a dobogó felső fokára
  9. Ő lett a gödöllői egyetem által támogatott Nagy Diák Agrárteszt 2. győztese
    2023-01-14 14:34:02
    Rédler Zalán, a Balassagyarmati Balassi Bálint Gimnázium diákja a hétköznapokban papagájokkal foglalkozik
  10. Bajnokok Ligája győztes tippek a bukmékerek szerint
    2023-01-14 09:30:57
    Ez a cikk áttekintést nyújt az előrejelzéseikről, és körüljárja az egyes csapatok esélyeit a versenysorozat megnyerésére
  11. Gödöllői vívó is révbe érhet az Év Sportolója Gálán
    2022-12-31 14:02:48
    Január második hétfőjén a budapesti Operaházban lezajló eseményen 11 kategóriában hirdetnek győztest. Gémesi Csanád a válogatott tagjaként érdekelt
  12. Aszódra kerül a gödöllői kastély licitre bocsájtott Rossi-labdája
    2022-12-17 17:25:13
    Dr. Ujváry Tamás ügyvezető igazgató december 17-én adta át az 55 ezer forintot ajánlott győztesnek a dedikált bőrgolyót
  13. Labdarúgás: Pest megyei kupagyőztes a Gödöllői SK női csapata!
    2022-06-06 16:51:45
    Nagy Imre tanítványai az Ócsa ellen mérkőztek meg Cegléden a trófeáért, és – történetük során először – magabiztosan hódították el a serleget
  14. Gödöllői győztes a Forgass a Földért 24 órás filmversenyen
    2022-05-18 09:11:34
    Az Ujvárosi Áron által rendezett Gaia című alkotás megkapta a nemzetközi versengés harmadik díját, valamint a legjobb operatőrnek járó elismerést is
  15. Röplabda NB I. Liga: bronzra „cserélt” gödöllői aranyérem
    2022-05-07 21:21:06
    Győzelemmel zárta a 2021/2022-es bajnoki idényt az NB I. Liga tavalyi győztese, amely a TFSE vendégeként diadalmaskodott
  16. Negyedszer vette át parlamenti képviselői megbízólevelét Vécsey László
    2022-04-21 09:15:14
    A gödöllői központú körzetben április 3-án győztes honatya a helyi képviselőtestület ülése előtt kapta meg a dokumentumot dr. Szőke Páltól
  17. A gödöllői körzet szavazóköreinek több mint háromnegyedében Vécsey László nyerte a voksolást
    2022-04-09 19:02:09
    A Gémesi György hathatós támogatását élvező, elvérzett hatpárti jelölt 458 szavazattal előzte meg a végső győztest településünkön
  18. Labdarúgás: átok ül a Vecsés ellen a gödöllői tizenegyen
    2022-03-26 18:22:28
    Városunk csapata nem tudta hatékonyan feldolgozni kapusa óriási hibáját, amivel győztes találathoz juttatta a riválist
  19. Röplabda NB I. Liga: bombázói nélkül elvérzett a gödöllői hatos Debrecenben
    2022-02-12 17:00:59
    Tíz győztes ütközet után fájó vereséget szenvedett Szalay Attila együttese, amely sérülés és betegség miatt két kulcsemberét is nélkülözte
  20. A személyiségfejlődés fontos sarokköve a sport
    2022-01-21 17:57:13
    Vallja Ančić-Valkai Ágnes világbajnok, olimpikon, a MATE-Gödöllői EAC Női Vízilabda Szakosztályának vezetője
  21. Kézilabda: örömittas idényzárás felnőtt fronton, őszi bajnokok a gödöllői serdülők
    2021-12-12 19:39:40
    Bartos Gábor csapata 61 nap elteltével vonulhatott le újra győztesen a küzdőtérről. Mácsár Gyula fiataljai 100%-os mutatóval zártak
  22. Ki nyerné a választást mostanság a gödöllői központú körzetben?
    2021-10-22 15:21:31
    Sanyó Ádám adatelemző volt a segítségünkre. A jelenlegi állás szerint a parlamentben ellenzékbe kerülne az itteni voksolás győztese
  23. Ellenzéki előválasztás: ő lesz a legfőbb kihívója a gödöllői körzet kormánypárti jelöltjének
    2021-09-29 19:55:45
    A többek által „idegennek” titulált Hohn Krisztina lett a győztes, megelőzve Simon Erikát és dr. Varga Zoltánt
  24. Gödöllői zenekarok! Jelentkezzetek a Roxiget Fesztiválra!
    2021-07-10 10:34:05
    A tizenhetedik alkalommal lezajló verseny győztese 100 ezer forint értékű hangszer- és hangtechnikai utalványt is nyer
  25. Atlétikai ob: hat gödöllői éremből négyet Nádházy Evelin nyakába akasztottak
    2021-06-28 08:35:07
    A GEAC sprintere két egyéni- és két váltószám után állhatott fel a dobogóra a debreceni viadalon
  26. Sportlövészet: Mészáros Eszter világkupa-győztes!
    2021-06-24 15:12:36
    A Gödöllői EAC olimpiai kvótás sportlövője. a női légpuskások 10 méteres számában utasította maga mögé riválisait Eszéken
  27. Röplabda: vereséggel búcsúzott a bajnoki idénytől az NB I. Liga-győztes gödöllői csapat
    2021-04-18 20:09:59
    Az első szett megnyerése után már kevésbé tudtak felpörögni a tét nélküli összecsapáson Szalay Attila együttesének tagjai
  28. Röplabda: szettveszteség nélkül verték az alapszakasz-győztest a gödöllői lányok
    2021-03-21 20:36:23
    Az első minitorna után Szalay Attila együttese vezeti a rájátszás tabelláját. Folytatás két hét múlva a TFSE otthonában
  29. Röplabda: győzelemmel zárta az alapszakaszt a gödöllői csapat
    2021-03-06 19:06:03
    Tornarendszerben folytatja a helyi hatos az NB I. Ligát rájátszásban, a megmérettetés-sorozat győztese feljut az Extraligába
  30. Különös góllal nyert a gödöllői tizenegy a Felsőpakony ellen
    2020-11-08 15:54:58
    A vendégek kapusának segítsége is kellett a győztes találathoz. Ötöt vágott a GEAC Püspökhatvanban