Találatok száma: 39

Oldalak: 1 2
  1. Atlétika: Krakóczki Bence révén Gödöllőre került a serdülők fedettpályás ötpróba bajnoki címe
    2024-03-11 15:59:28
    A MATE-GEAC ifjú tehetségei közül mindenki egyéni csúcsot teljesített a fővárosi BOK-csarnokban lezajlott viadalon
  2. Fedettpályás junior- és ifi ob: öt egyéni bajnoki címet zsebelt be a gödöllői Kriszt-Sulyán duó
    2024-02-25 18:07:28
    Rajtuk kívül a középtávfutó Vancsó Noémi és a sprinter Ferencz Ágoston állhatott fel a dobogó felső fokára a nyíregyházi atlétikai csarnokban
  3. Atlétika fedettpályás ob: Sulyán Alexa két korosztály országos csúcsát adta át a múltnak!
    2024-02-18 17:39:56
    A MATE-Gödöllői EAC különítménye négy érmet szerzett a nyíregyházi viadalon, a legfényesebbet a hölgyek 4x400 méteres váltója
  4. Atlétika, fedettpályás serdülő ob: nem volt jobb súlylökő Krakóczki Bencénél
    2024-02-05 10:16:16
    A MATE-Gödöllői EAC versenyzője egyedüliként jutott 16 méter fölé, amivel magabiztosan nyert a fővárosi BOK-csarnokban
  5. Atlétika: két sprintszámot nyert a szabolcsi megyeszékhelyen Sulyán Alexa
    2024-01-27 18:07:09
    A MATE-Gödöllői EAC versenyzői hat dobogós helyezéssel zárták a nyíregyházi fedettpályás nemzetközi viadalt
  6. Atlétika: gödöllői egyéni csúcsok a nyíregyházi fedettpályás viadalon
    2024-01-21 17:57:27
    A MATE-Gödöllői EAC sprinterei közül Sulyán Alexa érte el a legjobb helyezést, harmadik lett 200 méteren
  7. Atlétika: nyolc többpróba-számból egyben gödöllői bajnokot avattak
    2023-03-13 17:27:22
    Az újoncoknál (U14) Gyurán Ádám diadalmaskodott, a serdülőknél (U16) két ezüstéremre futotta a fedettpályás összetett viadalon
  8. Fedettpályás ifi- és junior ob: kétszámjegyű éremgyűjteményre tettek szert a gödöllői atléták
    2023-02-27 10:04:05
    Kriszt Sarolta mind a két hosszú sprinttávon egyéni csúccsal szerzett korosztályos bajnoki címet a BOK-csarnokban
  9. Atlétika fedettpályás ob: a sportág gödöllői üdvöskéje, Sulyán Alexa saját U20-as nemzeti csúcsát adta át a múltnak 200 méteren
    2023-02-19 17:52:54
    A MATE-GEAC különítménye öt érmet szerzett a nyíregyházi viadalon, a legfényesebbet a pazar egyesületi rekordot elért női 4x400 méteres váltó
  10. Minden színű éremből jutott a gödöllői atlétáknak a serdülők fedettpályás országos bajnokságán
    2023-02-05 17:47:27
    A MATE-GEAC versenyzői remekül helytálltak a BOK-csarnokban lezajlott viadalon. Gadanecz György lány tanítványai uralták a 3000 méteres gyaloglás dobogóját
  11. Atlétika: gödöllői sprinterlány indított útjára az országos csúcsot elért váltót
    2023-01-29 11:27:56
    A MATE-GEAC versenyzői több számban is remek eredményt értek el a nyíregyházi nyílt, nemzetközi fedettpályás viadalon
  12. Atlétika: tíz próbaszámból négyben gödöllői bajnokot avattak
    2022-03-14 10:17:09
    Az újoncoknál (U14) három, a serdülőknél (U16) egy aranyérmet nyertek a helyi műhely ifjú tehetségei a fedettpályás viadalon
  13. Atlétika fedettpályás ob: a végén csattant a gödöllői ostor!
    2022-02-27 19:20:14
    Pápai Márton és a női 4x400 méteres váltó aranyéremig jutott a nyíregyházi viadalon, az új sportlétesítményben
  14. Atlétika: Tóth Zsombor hét-, az ifi korú Kriszt Saci ötpróbában lett országos bajnok!
    2022-02-21 10:07:38
    A MATE-Gödöllői EAC versenyzői nagy fölénnyel diadalmaskodtak a fedettpályás viadalon, a BOK-csarnokban
  15. Atlétika: 12 éremig jutottak a gödöllői ifik és juniorok a fedettpályás országos bajnokságon
    2022-02-14 10:27:38
    Kriszt Sarolta lett a kétnapos viadal legeredményesebb versenyzője, három számban is bajnoki címet szerzett
  16. Országos csúccsal lett az ötpróba fedettpályás serdülőbajnoka Kriszt Saci
    2021-03-29 09:39:29
    Rajta kívül további öt gödöllői atléta szerzett érmet a március utolsó hétvégéjén lezajlott megmérettetésen
  17. Egyet futhattak a fedettpályás Európa-bajnokságon a gödöllői atléták
    2021-03-05 12:17:08
    Nádházy Evelin 400 méteren, Pápai Márton pedig 1500 méteres állt rajthoz a lengyelországi kontinensviadalon
  18. Fedettpályás gödöllői ezüst a juniorok rúdugró számában
    2021-03-01 10:24:22
    Szörényi István tanítványa, Bánovics József 492 centiméteres egyéni csúccsal állhatott fel a dobogó második fokára
  19. Fedettpályás ob: három ezüstérmet nyertek a gödöllői atléták
    2021-02-22 08:22:59
    Az Eb-induló Nádházy Evelin és Pápai Márton mellett, az egyéni csúcsig jutott Mihály Ádám állhatott fel a dobogó második fokára
  20. A Gödöllői EAC sprintere, Nádházy Evelin ott lesz a fedettpályás Európa-bajnokságon
    2021-02-17 17:27:07
    Az atlétalány egy bécsi meghívásos versenyen – egyéni legjobbját beállítva – teljesítette a 400 méteres síkfutás kiküldetési szintjét
  21. GEAC-atlétika: Kriszt Saci a többpróba, Szabó Levi a gerelyhajítás bajnoka lett!
    2020-03-09 09:50:20
    Aranyéremmel zárta fedettpályás idényt, majd ugyanilyen színű medáliával nyitotta a szabadtéri évadot az egyetemi műhely
  22. Két ifjúsági ugrószámot is gödöllői atléta nyert a fedettpályás ob-n
    2020-03-02 08:09:40
    A harmadik GEAC-arany a junior férfiváltó tagjainak nevéhez fűződött, akik másfél másodpercet vertek a mezőnyre
  23. Fedettpályás ob: Mihály Ádám áttörte az ötméteres lélektani határt
    2020-02-24 08:13:29
    Négy érmet szereztek a Gödöllői EAC atlétát a BOK-csarnokban lezajlott viadalon. Az öregek lefutották a fiatalokat váltóban
  24. Gödöllői bronzérem és egyéni csúcsok a serdülőkorú atléták fedettpályás országos bajnokságán
    2020-02-10 11:21:27
    Tóth-Sztavridisz Szófia 60 méteres gátfutásban állhatott fel a dobogó harmadik fokára. Hárompróbában Tóth Zsombor ezüstéremnek örülhetett
  25. Minőségi eredményekkel rukkoltak elő a gödöllői atléták
    2020-01-20 10:11:03
    Az idősebbek a fővárosi BOK-csarnokban, a fiatalok pedig Székesfehérváron termelték az egyéni csúcsokat és az érmeket
  26. Futamhatodikként ért célba Nádházy Evelin
    2019-03-01 16:39:14
    A Gödöllői EAC sprintere 54 másodpercen belüli futással rukkolt elő élete első fedettpályás Európa-bajnokságán
  27. Nyolc medáliát gyűjtöttek a GEAC junior- és ifi atlétái
    2019-02-24 18:04:04
    Az aranyérmek Mihály Ádám rúdugró és a 4x200-as fiúváltó nevéhez fűződtek a fedettpályás országos bajnokságon
  28. Tartja csúcsformáját a gödöllői sprinterlány
    2019-02-13 17:20:11
    Nádházy Evelin országos rekordot futott a váltóval, majd 300 méteren a legjobb magyar fedettpályás eredménnyel ért célba
  29. Hétpróbás gödöllői arany- és ezüstérem
    2019-02-11 07:29:19
    Tóth Zsombor és Szamosi András révén a GEAC atlétái kisajátították a dobogó első két fokát a fedettpályás összetett ob-n
  30. Nádházy Evelin: irány a glasgow-i Európa-bajnokság!