Találatok száma: 95

Oldalak: 1 2 3 4
  1. Labdarúgás, Pest vármegyei Kupa: elődöntős és Magyar Kupa főtáblás a Gödöllő!
    2024-03-20 18:34:10
    Sipeki István címvédő együttese a sírból hozta vissza a dunavarsányi ütközetet, majd büntetőpárbajban 6-5 arányban nyert
  2. Vívás, világkupa, Padova: negyedik helyre cserélte tavalyi győzelmét a Gémesi Csanádot is soraiban tudó kardcsapat
    2024-03-03 17:41:13
    Az elődöntőig minden simán ment, ezt követően azonban az amerikaiak és a franciák is kemény diónak bizonyultak nemzet egységünk számára
  3. Röplabda Magyar Kupa: gödöllői sikerével a Vasas jutott az elődöntőbe
    2023-12-19 19:39:08
    Szalay Attila csapata főként a második játszmában került közel az Extraligát veretlenül vezető fővárosi piros-kékekhez
  4. Strandröplabda European Team Cup: gödöllői lányok bronzérme Pozsonyban
    2023-10-01 10:30:31
    A GRC játékosaiból álló magyar egység az elődöntőben elszenvedett vereség után javított a harmadik helyért zajló párharcban
  5. Strandröplabda ob-döntő: szoros csatában ezüstérmes lett a gödöllői Windisch Kinga Kun Stefániával az oldalán
    2023-08-13 17:26:30
    A Karádi Zoltán által vezetett szakosztály tagjai közül a Lupa Beachen két páros jutott el a pénzdíjat is érő elődöntős fázisig
  6. Vívás, Egyetemi Világjátékok: lemaradt az éremről a gödöllői egyetem hallgatóját soraiban tudó férfi párbajtőrcsapat
    2023-08-06 10:43:26
    A franciák elleni elődöntőt 5 találatos előnyről bukta el a magyar formáció, amely az olaszokkal vívott bronzmeccsen már csak árnyéka volt önmagának
  7. Strandröplabda MEVZA-torna: bronzérmes gödöllői lányok az U18-as korosztályban
    2023-07-07 20:43:53
    A Breuer Mirtill, Szabó Anna alkotta kettős az elődöntőig hibátlanul menetelt, majd izraeli riválisát legyőzve állhatott fel a dobogó alsó fokára
  8. Strandröplabda: arany nélküli elődöntős gödöllői túlerő az országos bajnokság tatai fordulóján
    2023-06-18 16:13:18
    A főtáblára jutott öt női- és egy férfi páros közül kettő érmet nyert a Tóparti sétányon június harmadik hétvégéjén lezajlott megmérettetésen
  9. Röplabda: Gödöllőn van az ország második legjobb női juniorcsapata!
    2023-05-21 17:16:28
    Wirnhardt Oszkár és Tompa Brigitta együttese az elődöntőben elkaszálta az UTE csapatát, majd a fináléban alulmaradt az MTK-val szemben
  10. Labdarúgás Pest Vármegyei Kupa: a Dunaharaszti kiütésével döntős a Gödöllő!
    2023-04-12 18:41:34
    Győri Zoltán együttese parádés és eredményes játékkal kétséget sem hagyott afelől, hogy sikerrel vegye az elődöntő ütközetét
  11. Labdarúgás Pest Vármegyei Kupa: Mertse Ábel mesterhármasával elődöntős a gödöllői legénység
    2023-03-29 18:51:33
    Szentendrei győzelmével Győri Zoltán csapata bebiztosította indulását a Magyar Kupa 2023/2024-es idényének országos főtábláján
  12. Sportlövészet: hatodik legjobbként zárta a világkupa-döntőt Mészáros Eszter
    2022-12-01 17:37:48
    A MATE-Gödöllői EAC versenyzője a légpuskások 10 méteres egyéni számában 0,3 körrel maradt le az elődöntőről
  13. Hatalmas bravúr! Önerőből lett az ország 2. legjobb atlétacsapata a MATE-Gödöllői EAC!
    2022-09-18 18:43:42
    Az átalakított rendszerben már tiltott volt a fúziós indulás. A legtöbb pontot Nádházy Evelin termelte Debrecenben az egyetemi szakosztálynak
  14. Strandröplabda U20 ob: a Bútor, Kristóf kettős ezüst-, a Vecsey, Szabó páros bronzéremmel rukkolt elő
    2022-08-03 19:28:52
    A legjobb négy közé három gödöllői érdekeltségű páros jutott be, így már az elődöntők előtt garantált volt a két érem, ami meg is lett
  15. Vívó Európa-bajnokság: csapatban szerzett arannyal térhet haza Antalya-ból Gémesi Csanád!
    2022-06-20 18:48:22
    A MATE-Gödöllői EAC kardozója húzóembere volt a válogatottnak a negyed- és az elődöntőben, majd a fináléban is
  16. Röplabda: lemaradtak a juniorbajnoki éremről a gödöllői lányok
    2022-06-06 15:43:43
    Wirnhardt Oszkár és Tompa Brigitta együttese az elődöntőben elveszítette húzóemberét, amivel a bronzderbin megpecsételődött a sorsa
  17. Atlétika csapatbajnoki elődöntő: keleti másodikként jutottak a fináléba a gödöllői atléták
    2022-05-16 09:57:10
    Nádházy Evelin lett a MATE-GEAC pontkirálynője, Pápai Márton pedig a királya. Kriszt Sarolta 15 és fél évesen nyerte a 200 métert
  18. Labdarúgás Pest megyei Kupa: nem elődöntős a gödöllői tizenegy
    2022-04-13 19:24:56
    Győri Zoltán együttese a Pest megyei II. osztályú Pécel otthonában 2-2 arányú döntetlent ért el, amivel búcsút intett a serlegnek
  19. Sportlövészet: világkupa 4. lett Mészáros Eszter
    2022-02-28 17:44:08
    A MATE-Gödöllői EAC versenyzője fölényesen nyerte az elődöntő-csoportját, ám a négyes fináléban nem tudott érmet szerezni
  20. Atlétika csb-döntő: másfél ponttal maradt el a dobogótól a GEAC-Ikarus alkotta formáció
    2021-09-13 08:45:29
    A tavalyi elsőség után – a főkét a sérülések miatti tartalékos kiállás miatt – ezúttal meg kellett elégedni a 4. hellyel. Nádházy Evelin volt a legponterősebb
  21. U20-as atlétikai Eb: Soos Levente a kontinens 14. legjobbja 400 gáton
    2021-07-17 15:05:33
    A Gödöllői EAC sprintere az előfutamban megközelítette egyéni csúcsát, amivel az elődöntőig jutott a tallinni versengésben
  22. Második helyezettként jutottak a csapatbajnoki döntőbe a gödöllői atléták
    2021-05-17 10:21:23
    Csak a Budapesti Honvéd SE versenyzői voltak jobbak a GEAC-Ikarus formációnál a Keleti-csoport elődöntőjében. A pontkirálynő Nádházy Evelin lett
  23. Legjobb vidékiként országos bajnoki negyedik a gödöllői kardcsapat
    2020-12-20 17:12:09
    A Gémesi-testvérek az első két meccsüket megnyerték, majd vereséget szenvedtek az elődöntőben és a helyosztón
  24. Vívó ob 2020: Gémesi Csanád jóvoltából Gödöllőre került a férfikardozók bronzérme
    2020-12-19 14:34:01
    Az elődöntőben a kétszeres olimpiai bajnok Szilágyi Áron állta útját Navarrete József tanítványának
  25. A gödöllői atlétika arany-vasárnapja
    2020-09-07 10:07:14
    Nem csak a HÉV köti össze Mátyásföldet városunkkal, hanem a sport is. Hat év után lett ismét csapatbajnok az egyetemi szakosztály
  26. TFSE-siker az I. Berze Zsófia röplabda-emléktornán
    2019-09-22 21:34:28
    A rendező Gödöllői RC társulata elbukta a Palota elleni elődöntőt, majd a bronzmérkőzésen is alulmaradt a DVTK-val szemben
  27. Új egyéni csúcsot futott Nádházy Evelin az universiade elődöntőjében
    2019-07-09 18:58:32
    A Gödöllői EAC sprintere futamában harmadik lett, összességében pedig a 11. helyen zárta a nápolyi megmérettetést
  28. Két pont hiányzott, hogy győztesként jussanak a csapatbajnoki döntőbe a gödöllői atléták
    2019-05-13 08:37:59
    Az első nap után még a vezetett a GEAC-Ikarus fúziós formáció a Miskolcon lezajlott megmérettetésen
  29. Bronzérmet nyert a Gémesi Csanáddal felálló kardcsapat a világbajnokságon
    2018-07-25 14:24:57
    Az elődöntőben az olaszok állították meg a magyarokat, hogy döntőbe jussanak. Grúzia ellen sikerült javítani
  30. Régen volt ilyen: strandröplabda ob-forduló gödöllői arany nélkül