Találatok száma: 11

1. Vívás: aranyérmet nyert az újoncok mezőnyében a kardforgató gödöllői fiúcsapat
    2023-05-07 18:29:14
    A korosztály országos bajnokságát Nagykanizsán rendezték meg. Városunk fiataljai a törökbálintiakat múlták felül a döntőben
  2. A Törökbálint látta kárát a gödöllői tizenegy első, idegenbeli diadalának
    2019-09-21 18:36:09
    Nulla-egyről három-egyre fordított a Táncsics Mihály úti társulat, amely egy gólt megőrzött az előnyéből
  3. Magyar Kupa: büntetőpárbajban bukott el a gödöllői focicsapat
    2018-07-28 19:13:39
    Foghíjas együttessel búcsúzott a küzdelemsorozatból városunk tizenegye a megyei másodosztályú Törökbálint otthonában
  4. Ponttal távoztak a törökbálinti focisták Gödöllőről
    2016-05-22 19:14:55
    A kiesés elől menekülő vendégek megúszták kapott gól nélkül. Szadán a második félidőben tette egyértelművé fölényét a GSK II.
  5. Nyerhető meccset redukáltak döntetlenre a gödöllői focisták
    2015-11-07 15:53:10
    Jól kezdett, majd érthetetlen módon visszavett a tempóból a GSK csapata Törökbálinton
  6. Törökbálinton is vitézkedett a gödöllői futsal-formáció
    2015-05-16 03:34:28
    Városunk csapata eddig száz százalékos a rájátszásban, és egy pontra van szüksége a 25. hely eléréséhez
  7. Sima győzelemmel kezdték a rájátszást a gödöllői futsalosok
    2015-05-08 21:39:20
    Tíz gólt pakolt a Törökbálint kapujába a MAG-LOG. A versengés az NB II. 25-27. helyeiért zajlik
  8. Büntetővel bitorolta el a három pontot a Gödöllői SK
    2015-04-18 18:50:34
    A Törökbálint ellen megszakadt Nagy Dániel csapatának öt forduló óta tartó nyeretlenségi sorozata
  9. Lerohanással alapozta meg idegenbeli diadalát a Gödöllői SK
    2014-10-04 17:29:22
    Városunk focistái olyan első félidőt produkáltak Törökbálinton, amire nem volt kellő ellenszere a hazai gárdának
  10. Bravúros átemelés-góllal mentett pontot a gödöllői tizenegy
    2014-05-10 19:23:28
    Bencze Zsolt pazar helyzetfelismerés után 25 méterről emelt a törökbálinti kapuba a jó iramú ütközeten
  11. Áthatolt a Törökbálint a gödöllői focicsapaton
    2012-11-24 15:25:42
    Morális válság lett úrrá a helyi tizenegyen, aminek lehetnek személyi következményei