Találatok száma: 13

1. Cselgáncs ob: gödöllői aranyérem Ivacs Máté jóvoltából
    2023-11-19 10:21:01
    Futó Gábor tanítványa a serdülő B korcsoportba állhatott fel a dobogó felső fokára a ceglédi viadalon
  2. Labdarúgás: egy éven belül megyei bajnok és kupagyőztes is lett a Gödöllői SK!
    2023-05-21 18:52:56
    Győri Zoltán együttese már első húsz percben eldöntötte a díszes serleg sorsát a ceglédi aréna nyári melegében, majd megduplázta előnyét
  3. Labdarúgás: Pest megyei kupagyőztes a Gödöllői SK női csapata!
    2022-06-06 16:51:45
    Nagy Imre tanítványai az Ócsa ellen mérkőztek meg Cegléden a trófeáért, és – történetük során először – magabiztosan hódították el a serleget
  4. Gödöllői judo-éremeső Cegléden
    2021-03-08 10:14:07
    A helyi klub fiatal versenyzői minden számban, ahol elindultak, a dobogón végeztek a regionális rangsorversenyen
  5. Gödöllőre is elértek a lekapcsolt kábítószer-maffia szálai
    2018-09-12 17:22:21
    Eredményes volt az összehangolt akció. Tizenhárom gyanúsított közül kilencet őrizetbe vettek a rendőrök
  6. Gödöllői családok is nevezhetnek a közlekedésbiztonsági versenyre
    2017-03-31 08:46:33
    A Pest megyei döntőt május 13-án, Cegléden rendezik meg. A vetélkedés fődíja egy Skoda Rapid Spaceback típusú személygépkocsi
  7. Idén Cegléd ad otthont az egyházi- és világi borok versenyének
    2017-03-06 10:48:18
    Április 12-ig jelentkezhetnek a termelők és a pincészetek a GKRTE rendezvényére, eredményt április utolsó napján hirdetnek
  8. Pest megyei Rendőr- és Tűzoltónap
    2015-04-27 17:35:32
    Május első vasárnapján Ceglédre várják a gödöllői érdeklődőket is, ahol trafipax-szal mérik a futókat
  9. Sebesülteket láttak el a gödöllői kastély parkjában
    2014-04-26 18:27:06
    Mindhárom kategóriában ceglédi siker született a Vöröskereszt Pest megyei elsősegélynyújtó versenyén