Találatok száma: 439

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
  1. Zsinórban harmadszor ezüstérmes a MATE-Gödöllői EAC az atlétikai csapatbajnokságon!
    2024-09-15 18:36:50
    Az egyetemi klub különítményének tagjai alaposan kitettek magukért, négy ponton múlt, hogy nem lettek a Divízió I. bajnokai
  2. Akrobatikus torna: helytálltak a gödöllői lányok az utánpótlás világbajnokságon
    2024-09-14 19:56:03
    A Földváry Írisz, Gera Viktória, Mezei Luca alkotta trió a 32. helyen végzett a rangos nemzetközi mezőnyben
  3. Strandröplabda U19 világbajnokság: gödöllői lány a nyolcaddöntő kapujában
    2024-08-30 08:24:39
    Derekasan helytállt a kínai korosztályos világversenyen a Szabó Anna, Zolnai Flóra alkotta magyar kettős, amely egy győzelmet ért el a főtáblán, és 17. lett
  4. Atlétika U20-as világbajnokság: Sulyán Alexa elődöntőbe jutása némi gyógyírt jelent Kriszt Saci drámájára
    2024-08-30 01:53:48
    A MATE-Gödöllői EAC hétpróbázója 100 gáton bukott, majd visszalépett. Klubtársa a 14. helyet szerezte meg 200 méteren
  5. Kilenc érmet nyertek a Gödöllő környéki szervátültetett sportolók az Európa-bajnokságon
    2024-08-14 11:30:02
    Az erdőkertesi Csengődi Éva teniszben, a veresegyházi Gubai György asztaliteniszben, a vácszentlászlói Juhász Zoltán bowlingban remekelt Lisszabonban
  6. Füle Sándor személyében gödöllői siker a csúzli Európa-bajnokságon
    2024-08-03 20:15:32
    Július utolsó napjaiban a franciaországi Brignolesben 15 ország részvételével rendezték meg az idei kontinensviadalt
  7. Atlétika: értékes helyezéseket szereztek a gödöllői legények az ifjúsági Európa-bajnokságon
    2024-07-20 20:07:21
    A MATE-GEAC tehetségei közül Szabó Levente gerelyhajító szerepelt a legjobban, az 5. pozícióban zárta a korosztályos kontinensviadalt
  8. Strandröplabda U18 Európa-bajnokság: 7. helyen végzet a gödöllői Breuer Mirtill Németh Zina oldalán
    2024-07-14 17:28:54
    Az előzetes kiemelési rangsorban tizennegyedikként számításba vett magyar kettős óriási fegyvertényt hajtott végre a negyeddöntőbe jutással
  9. Strandröplabda: a kisdöntőben voltak érdekeltek a gödöllői lányok Csepelen
    2024-07-14 14:59:02
    Ratkai Panna a bronzérmet, míg Szabó Anna a 4. helyet tudhatta a magáénak az országos bajnokság döntője előtti, rendkívüli hőségben lezajlott utolsó fordulóban
  10. Atlétika országos bajnokság: olimpiai formában nyert bajnoki címet a gödöllői Mátó Sára
    2024-06-30 20:00:41
    Kilenc versenyszámban ért el dobogós helyezést a MATE-GEAC számos fiatalt felvonultató különítménye a rekkenő hőségben
  11. Vívás: a 12. hely volt a végállomás Gémesi Csanád számára a bázeli Európa-bajnokságon
    2024-06-19 17:35:23
    A MATE-Gödöllői EAC kardozóját a francia Bolade Apithy állította meg a legjobb 616 között. Folytatás a csapatversenyen
  12. Strandröplabda: Windisch Kinga gödöllőiként lett bronzérmes az országos bajnokság csopaki fordulóján
    2024-06-16 17:14:49
    Az elődöntőbe két, a helyi klub színeit képviselő hölgy jutott, de Villám Csenge sajnálatos módon súlyosnak tűnő térdsérülést szenvedett
  13. Sportlövészet, Európa-bajnokság: középmezőnyben végeztek a gödöllői juniorok
    2024-06-01 15:45:05
    A MATE-GEAC fiataljai közül Dénes András szerepelt a legjobban, 19. lett a fiúk 48 indulót számláló táborában
  14. Labdarúgás: jöhet a Gödöllő – Fradi összecsapás!
    2024-05-31 16:19:50
    Veretlenül nyerte az MLSZ Országos U14 Alap Keleti-csoportjának bajnokságát a GSK csapata, amely ősztől a kiemelt csoportban rivalizálhat
  15. Szabó Levente is csatlakozott a kontinensviadalokra utazó gödöllői atléták táborához
    2024-05-31 10:07:35
    A június 7-én kezdődő római Európa-bajnokságon hat sprinter képviselheti a helyi egyetemi klub szakosztályát
  16. Sportlövészet, Európa-bajnokság: ami Eszéken nem jött össze, Münchenben beteljesülhet
    2024-05-28 18:01:29
    A MATE-Gödöllői EAC hölgyei közül Mészáros Eszter a 22., míg Lovász Dorina a 31. helyen végzett az 50 méteres összetett versenyben
  17. Atlétika: Kriszt Saci egyéni csúccsal szerzett bronzérmet a többpróba országos bajnokságon
    2024-05-26 15:03:34
    A MATE-Gödöllői EAC fiatal versenyzője 234 pontot javított eddigi legjobbján és megerősítette vezető helyét az U20-as világranglistán
  18. Atlétika, váltó-világbajnokság: három gödöllői sprinter futott olimpiai kvótáért a Bahamákon
    2024-05-06 09:38:58
    A párizsi indulásért lezajlott versengésben a Sulyán Alexát is soraiban tudó 4x100 méteres női staféta volt nagyon közel a cél eléréséhez
  19. Atlétika: négy gödöllői sprinter utazhat a bahamai olimpiai kvalifikációs váltó-világbajnokságra
    2024-04-19 18:38:05
    Sulyán Alexa, Mátó Sára, Enyingi Patrik és Steigerwald Ernő segítheti a magyar stafétákat az indulási jog kivívásában
  20. Labdarúgás, Pest Vármegyei Kupa: irány a döntő, Gödöllő!
    2024-04-10 19:28:53
    Ötgólos szuperrangadót játszott városunk tizenegye a Pest vármegyei I. osztályú bajnokság éllovasával
  21. Gödöllői tájfutók a magyar ifjúsági válogatottban
    2024-03-27 11:01:12
    A Kirchhofer SE tehetségei remekül szerepeltek a Bakonyban lezajlott tömegrajtos csapatbajnokságon is
  22. Vízilabda OB 2: bejutott az éremosztó rájátszásba a gödöllői csapat
    2024-03-23 14:01:07
    Petlyánszki Péter legénysége továbbra is őrzi veretlenségét a bajnokságban, és ezzel biztos résztvevője a top négyes döntőnek
  23. Atlétika: szépen csillogó gödöllői medáliák az utánpótláskorúak téli dobóbajnokságán
    2024-03-17 10:18:05
    Krakóczki Bence két számban is diadalmaskodott a serdülők mezőnyében, rajta kívül Tóth Zsombor és Szabó Levente szerezték még érmet
  24. Sportlövészet: Mészáros Eszter jóvoltából gödöllői bajnoka van a légpuskások 10 méteres számának!
    2024-03-16 15:24:19
    A MATE-GEAC versenyzői összesen 11 érmet (négy arany, három ezüst és négy bronz) szereztek a három korosztály számára kiírt országos bajnokságon
  25. Ki jut tovább közvetlenül az A-csoportból a 2024-es Európa-bajnokságon?
    2024-03-11 18:45:52
    Előzetes esélylatolgatás a német, a magyar, a svájci és a skót válogatott által alkotott kvartett erőviszonyairól
  26. Nyolc gödöllői érem az ITF Taekwon-do Magyar Bajnokságról
    2024-03-04 12:48:53
    A helyi klub versenyzői közül ketten nyertek bajnoki címet, négyen lettek másodikok, míg ketten harmadikok Monoron
  27. Sportlövészet, Európa-bajnokság: csapatban ezüstérmes, de lemaradt az olimpiai kvótáról Mészáros Eszter
    2024-03-01 16:07:23
    A MATE-Gödöllői EAC klasszisa egyéni csúccsal került a női légpuskások 10 méteres döntőjébe, ahol a 6. helyen végzett. A párizsi indulás még nincs veszve
  28. Sportlövészet, Európa-bajnokság: értékes helyezésekkel bújtak meg a mezőnyben a gödöllői juniorok
    2024-02-26 18:14:27
    A lányoknál Ferik Csilla a 35. helyen végzett, a fiúk mezőnyében Lévai Csongor a 20. míg Dénes András a 34. pozíciót szerezte meg a 10 méteres légpuska számban
  29. Sportlövészet: öt gödöllői versenyző indulhat a győri Európa-bajnokságon
    2024-01-08 10:44:35
    Február utolsó hetében kezdődik a légfegyveres kontinensviadal, ahol az egyéni számokban két-két olimpiai kvóta szerezhető
  30. Kiss Gergely felfelé ívelő pályára állította a nulláról indult gödöllői vízilabdát