Április 12-én eldőlt, hogy 16 év kormányzás után nem a Fidesz-KDNP vezetheti az országot a következő években. A parlamenti képviselőválasztás eredménye nem csak országosan, hanem a gödöllői központú, Pest vármegye 6-os számú választókerületben is kedvezőtlenül alakult a kormánypártok számára. Hankó Balázs választókerületi elnökként, illetve kulturális és innovációs miniszterként vágott neki a kampánynak: Összetartó közösséget építünk! szlogenje azonban csak a 32,76 százalékos támogatással egyenértékű második helyre volt elegendő. Bő két hetet vártunk, hogy értékeljük a helyzetet és beszéljünk a jövőről is.
A Gödöllői Királyi Kastély licitre bocsájtja a jelenleg is zajló 2022-es labdarúgó világbajnokság hivatalos labdáját, amit Marco Rossi, a magyar labdarúgó-válogatott olasz származású szövetségi kapitánya látott el kézjegyével.
A december 14-én, szerdán 19 óráig tartó árverésből befolyt összeget műtárgy restaurálásra fordítják a gödöllői kastélyt működtető gazdasági társaság illetékesei. További részletek és a licitálási szabályzat az alábbi bejegyzésben olvasható.