Találatok száma: 595

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
  1. A gödöllői kastélyban is megünneplik a Történeti Kertek Európai Napját!
    2024-04-19 11:13:03
    Az érdeklődők április utolsó hétvégéjén szembesülhetnek a tavasz színeiben pompázó angolkert titkaival és helyszíneivel
  2. Beszédes számokkal zárult a gödöllői rendőrök által szervezett elővezetési akció
    2024-04-16 09:47:08
    A razziában összesen 83 fő vett részt, akik 81 személyt füleltek le 136 szabálysértési ügyben, 5 főt pedig börtönbe kísértek
  3. Cselgáncs: hat aranyérmet nyertek a gödöllői dzsúdósok a 13. Budaörs Kupán
    2024-03-17 11:26:42
    A viadalon részt vett 50 egyesület rangsorában a második legjobb lett a Futó Gábor és Szádvári Zoltán által vezetett helyi klub
  4. Nyolc gödöllői érem az ITF Taekwon-do Magyar Bajnokságról
    2024-03-04 12:48:53
    A helyi klub versenyzői közül ketten nyertek bajnoki címet, négyen lettek másodikok, míg ketten harmadikok Monoron
  5. Sportlövészet, Európa-bajnokság: értékes helyezésekkel bújtak meg a mezőnyben a gödöllői juniorok
    2024-02-26 18:14:27
    A lányoknál Ferik Csilla a 35. helyen végzett, a fiúk mezőnyében Lévai Csongor a 20. míg Dénes András a 34. pozíciót szerezte meg a 10 méteres légpuska számban
  6. Cselgáncs: öt korosztályban nyertek aranyérmet a gödöllői tehetségek Nemesvámoson
    2024-02-25 12:54:52
    A prímet Baráth Gergő (55 kg) vitte, aki a serdülők és az ifjúságiak mezőnyében sem talált legyőzőre a regionális rangsorversenyen
  7. Cselgáncs: ifik között lett bronzérmes a serdülőkorú Baráth Gergő
    2024-02-04 08:26:12
    A gödöllői klub fiatal versenyzői közül ketten értek el 7. helyezést a fővárosban lezajlott Ifjúsági Országos Rangsorversenyen
  8. Gödöllőn van egy jelentősebb réteg, amelynek érdekeit jelenleg senki sem képviseli
    2024-01-17 16:48:55
    Helyzetértékelő interjú Svisztné Kis Ildikóval, a Demokratikus Koalíció Pest vármegyei közgyűlési tagjával
  9. Ők azok a helytörténeti jelentőségű személyek, akik emléktáblát kaphatnak Gödöllőn
    2023-12-23 15:58:58
    A kezdeményezés az Értékvédő Közhasznú Egyesülettől származik, amely magára vállalta a nyolc tábla kihelyezésének finanszírozását
  10. Élelmiszer-adománnyal segíti a rászorulókat a gödöllői központú egyetem
    2023-12-05 09:51:20
    A MATE egymillió forint értékben juttatott el alapvető termékeket karácsony előtt az Ökomenikus Segélyszervezetnek
  11. Gödöllői városháza-projekt: elérkezett a kétes értékű 3000 napos jubileum
    2023-11-27 14:46:48
    Az ügyben az első érdemi döntés 2015 szeptemberében született meg. Akkor 1,5 milliárd forint volt a kalkulált költség, ma ennek több mint duplájánál tartunk
  12. MATE Sportgála: együttműködési megállapodás aláírása díjeső kíséretében
    2023-11-24 09:14:46
    A gödöllői kastély dísztermében másodszor rendezték meg az eseményt, ahol az idei esztendő legjobbjainak teljesítményét ismerték el
  13. Építkezel? Vedd igénybe tapasztalt szakemberek segítségét!
    2023-11-23 09:49:38
    Egy agilis műszaki ellenőr a beruházás értékének 1-5%-át elkéri, de ennél többet spórolhat, ugyanis az érdekeidet maximálisan képviseli
  14. Henkei Viktória: Egy jó polgármester feladata nem merül ki az állandó „mindenhol ott vagyok, hogy szerepeljek” munkában
    2023-11-20 17:53:33
    A 2019-ben kandidáló polgármester-jelölt asszonytól a város első embere a közmeghallgatáson azt kérdezte: miért ebben a mocsokban lakik?
  15. A gödöllői atlétika idén kilépett a nemzetközi porondra, és nem is akárhogyan
    2023-11-07 17:49:13
    Dr. Kriszt Balázs ügyvezető elnök derűlátó a jövő évi terveket illetően, de babonából nem mondja ki, hogy lesz-e MATE-GEAC-os induló a párizsi olimpián
  16. Gödöllőn se adjunk esélyt a bűnözőknek a mindenszentek és halottak napi temetőlátogatás során!
    2023-10-27 10:41:35
    A helyi rendőrkapitányság – együttműködésben a polgárőr-szervezetekkel – ebben az évben is fokozott jelenlétet biztosít a sírkerteknél
  17. Egy gyűrű mind felett!
    2023-10-17 10:29:22
    Akad olyan is, ami, ha még nem is változtatja meg az életet, a szexuális örömöket igencsak nagymértékben fokozza. 18 év felettieknek!
  18. Röplabda NB I. Liga: igazolva a papírformát, simán nyertek a gödöllői lányok a Kispest ellen
    2023-10-14 19:22:07
    A szülinapos Szalay Attila együttese mindössze 46 pontot engedélyezett ellenfelének a három szett folyamán
  19. A gödöllői rendőrök felderítő munkája előzte meg a rajtaütést
    2023-10-12 16:29:16
    A Pest vármegyei nyomozók október 7-én, az esti órákban verték bilincsbe a 47 éves kistarcsai apát és 20 éves fiát
  20. Atlétika utánpótlás ügyességi csb: négy számban nyertek aranyérmet a gödöllői fiatalok
    2023-10-09 10:38:51
    A serdülőkorú fiú dobóatléták dupláztak: diszkoszvetésben és gerelyhajításban egyaránt aranyérmet akasztottak a nyakukba
  21. Atlétika többpróba ob: egyéni csúcsot értek el a gödöllői lányok az újoncok versenyében
    2023-10-02 17:39:08
    Hollókői Szófia a 10. helyen végzett, míg Tokai Kitti a 30. pozíciót szerezte meg a kecskeméti viadalon, az U14 B kategóriában
  22. Cselgáncs: Hevesi Csoma országos bajnoki címet szerzett a Gödöllői Judo Klubnak!
    2023-10-02 10:37:00
    Szeptember utolsó és október első napján Pakson jeleskedtek a helyi egyesület tehetségei, akik számos érmet nyertek
  23. Sportlövészet: pazarul céloztak a gödöllőiek az 50 méteres légpuska-számokban
    2023-09-25 10:00:35
    A MATE-GEAC versenyzői 5 aranyérmet nyertek az országos bajnokságon. A juniorkorú Ferik Csillát két vetélkedésben sem tudták legyőzni
  24. Állatkertek Éjszakája: Gödöllőről is várnak érdeklődőket a Veresegyházi Medveotthonban
    2023-08-22 17:55:09
    Augusztus 25-én, pénteken 17 órától 21.30 óráig vehetnek részt a látogatók a különlegesnek ígérkező eseményen
  25. Sportlövő vb: értékes helyezések jutottak a bivalyerős mezőnyben a gödöllői Mészáros Eszternek
    2023-08-21 15:13:42
    A MATE-GEAC versenyzője nem jutott közel az olimpiai kvótaszerzéshez, de a világranglistán elfoglalt pozíciója ebből a szempontból kecsegtető
  26. Gödöllőn is szezonja van: erre figyeljen, ha kiadja a lakását!
    2023-08-09 14:58:37
    Az éves szja-bevallásban az ingatlan-bérbeadásból származó jövedelmet fel kell feltüntetni. Az adó mértéke 15 százalék
  27. Sportlövészet junior vb: csapatban lett aranyérmes Dénes András, a gödöllői egyetem hallgatója
    2023-07-21 10:05:15
    A MATE-GEAC 15 éves üdvöskéje, Ferik Csilla értékes helyezéseket szerzett a dél-koreai világversenyen
  28. Gödöllőn is érzékelhető változásokkal jár a koncessziós hulladékgazdálkodási rendszer bevezetése
    2023-07-01 11:42:39
    A lakossági szolgáltatási díjak változatlanok maradnak, az önkormányzatok megtartják köztisztasági feladat-ellátási kötelezettségüket
  29. Európa Játékok: értékes helyezések jutottak az összetett számokban a gödöllői sportlövő lányoknak
    2023-06-29 13:39:18
    A MATE-GEAC két üdvöskéje, Mészáros Eszter és Lovász Dorina nem voltak messze a csapatversenyben, hogy éremért csatázhassanak