Találatok száma: 23

1. Atlétika mezeifutó Eb: a 73. helyen ért célba a gödöllői Lesták Ármin az U20-asok versenyében
    2023-12-10 15:25:00
    Gadanecz György tanítvány 19 riválist előzött meg a 6 kilométeres távon, és tagja volt a 12. pozícióban zárt magyar csapatnak
  2. Tájékozódási futás: Kiss Kamilla országos bajnoki címet szerzett az U20-as korosztályban
    2023-09-27 09:48:16
    Pécs volt a házigazdája a rövidtávú megmérettetésnek szeptember közepén. Jól szerepeltek a Gödöllői Kirchhofer SE versenyzői
  3. Strandröplabda U20 ob: a dobogó két fokán is ünnepelhettek a gödöllői lányok
    2023-08-02 18:10:41
    Szabó Anna Gubik Hannával (ÓSSC) az ezüstérmet szerezte meg a fináléban, a Breuer Mirtill, Kristóf Dóra kettős pedig a harmadik helyen végzett
  4. Tájékozódási futás: országos váltóbajnoki címet szerzett a gödöllői U20-as női staféta
    2023-06-15 18:11:08
    Kiss Kamilla bekerült a nemzeti válogatottba, és utazhat a sportág július elején esedékes junior világbajnokságára
  5. Atlétika mezeifutó ob: gödöllői csapatarany a királyi kastély parkjában
    2023-03-19 17:38:36
    Egyéniben a legjobb helyezés a 4. volt a MATE_GEAC színeiben indultak közül, az U20-as fiúcsapat viszont a dobogó felső fokára állhatott fel
  6. Atlétika fedettpályás ob: a sportág gödöllői üdvöskéje, Sulyán Alexa saját U20-as nemzeti csúcsát adta át a múltnak 200 méteren
    2023-02-19 17:52:54
    A MATE-GEAC különítménye öt érmet szerzett a nyíregyházi viadalon, a legfényesebbet a pazar egyesületi rekordot elért női 4x400 méteres váltó
  7. Atlétika mezeifutó liga: gödöllői bronzérem az U20-as korosztályban
    2022-11-14 14:53:11
    Gadanecz György tanítványa, Lesták Ármin a Nemesvámoson megrendezett 2. fordulóban ért el dobogós helyezést a 7 kilométeres távon
  8. Atlétika U20-as világbajnokság: értékes helyezésekkel rukkoltak elő a gödöllői legények
    2022-08-06 02:13:38
    Guth Mátyás 5. lett magasugrásban, Bánovics József 11. rúdugrásban, míg Soos Levente 34. 400 méteres gátfutásban
  9. Strandröplabda U20 ob: a Bútor, Kristóf kettős ezüst-, a Vecsey, Szabó páros bronzéremmel rukkolt elő
    2022-08-03 19:28:52
    A legjobb négy közé három gödöllői érdekeltségű páros jutott be, így már az elődöntők előtt garantált volt a két érem, ami meg is lett
  10. Atlétika: a Honvéd Kupán sem maradtak érem nélkül a gödöllőiek
    2022-06-19 10:23:55
    Guth Mátyás 219 centiméteres egyéni csúcsával teljesítette az U20-as világbajnokságra történő kijutás szintjét, utazhat Caliba
  11. Atlétika mezeifutó ob: a gödöllői kastély parkjában nyert ezüstérmet Pápai Marci
    2022-03-20 10:20:05
    A MATE-GEAC versenyzői alaposan kiettek magukért a hazai rendezésű viadalon, csapatban az U20-as fiúk elsők lettek
  12. Atlétika: 6 junior- és 2 ifjúsági Szuper Liga aranyéremmel büszkélkedhet Gödöllő
    2021-09-27 10:34:03
    Az U20-as korosztályban Dobránszky Laura és Soos Levente dupláztak, az U18-asoknál Sulyán Alexa és Lesták Ármin nyertek medáliákat
  13. U20-as atlétikai Eb: Soos Levente a kontinens 14. legjobbja 400 gáton
    2021-07-17 15:05:33
    A Gödöllői EAC sprintere az előfutamban megközelítette egyéni csúcsát, amivel az elődöntőig jutott a tallinni versengésben
  14. Strandröplabda U20-as Eb: spanyol kettősön akadtak fenn Vecsey Fanniék a nyolcaddöntőben
    2021-07-10 17:54:22
    A gödöllői játékos Vasvári Zsófi párjaként lépett homokra a törökországi korosztályos kontinensviadalon
  15. Strandröplabda: fél-fél arany- és bronzérem lett a gödöllőieké Gyenesdiáson
    2021-07-04 14:59:40
    Vecsey Fanni ezúttal – készülve az U20-as Európa-bajnokságra – Vasvári Zsófival alkotott egy párost
  16. Atlétika: 15 gödöllői érem az U23-as és U20-as országos bajnokságon
    2021-06-14 08:26:30
    Zöldbe borult a dobogó rúdugrásban. Szörényi István minden bizonnyal büszke lenne egykori tanítványaira
  17. Korosztályos országos csúcs is született a gödöllői atlétika centrumban
    2021-04-26 11:16:59
    A hazai versenyzők közül többen értek el egyéni csúcsot és szerzetek értékes helyezéseket április utolsó vasárnapján
  18. Az U20-as strandröpis lányok mezőnyében is a Vasvári-nővéreken akadt fenn a Vecsey-Gubik kettős
    2020-08-27 18:52:27
    A gödöllői szakosztály versenyzői közül Kristóf Dóra is éremért játszott, de a bronzderbin elvérzett párjával, Kun Stefániával
  19. Atlétika: Renner Luca a Balaton bajnoka
    2019-07-08 10:26:15
    Magasugrásban nyert az U23-as Európa-bajnokságra készülő lány. Két gödöllői srác kapott helyet az U20-as válogatottban
  20. Három bajnokot adott az országnak a Gödöllői EAC
    2018-06-11 08:33:57
    Tíz érmet nyertek az egyetemi szakosztály atlétái az U23-as és junior (U20) országos bajnokságon, Miskolcon