Találatok száma: 11

1. Úszás: két szenior-világbajnoki érmet nyert Szabó Árpád, a gödöllői vízipóló-csapat tagja
    2024-03-02 08:58:26
    Egyéniben a 100 méteres mellúszásban lett harmadik, majd a 4x50 méteres férfi vegyesváltó tagjaként a dobogó középső fokára állhatott fel
  2. Atlétika: a gödöllői Kiss György 7. lett a szenior világbajnokságban
    2023-04-01 15:55:43
    A GEAC egykori versenyzője a 75-79 éves korosztály 10 kilométeres gyaloglásában ért el komoly nemzetközi sportsikert
  3. Tájfutó masters világbajnokság: gödöllői indulók értékes helyezései
    2022-07-16 16:29:00
    A sprinttávon érték el a legjobb eredményeket a városunkhoz kötődő versenyzők: Kármán Katalin és Dékány Andrea egyaránt 8. helyen végeztek
  4. Világbajnoki címet szerzett Kármán Katalin
    2021-08-14 12:37:14
    A Gödöllőn tanító sportolónő a szenior tájfutók csákvári viadalán állhatott fel a dobogó felső fokára
  5. Atlétika: Európa-bajnoki ezüstérmet nyert a GEAC szenior sprintere
    2019-09-12 08:45:57
    Takács Ákos 400 méteres síkfutásban lett második az M35-ös kategóriában az olaszországi Jesoloban
  6. Takács Ákos világbajnoki hatodik helyezett Torunban
    2019-03-28 07:34:59
    A Gödöllői EAC atlétája a szeniorok M35-ös kategóriájában érte el a kiváló sikert 400 méteres síkfutásban
  7. Helytálltak a gödöllői fiúk a robotolimpia világdöntőjében
    2018-11-18 19:53:31
    A Református Líceum Gimnázium csapata a nyílt kategóriában, a szenior korcsoportban indult a thaiföldi versenyen
  8. Világbajnoki bronzérmes Kármán Katalin
    2018-07-08 18:54:36
    A Gödöllőn tanító sportolónő a szenior tájfutók koppenhágai viadalán állhatott fel a dobogó harmadik fokára
  9. Gödöllői érmekben bővelkedő atlétika-versenyek
    2018-03-19 10:37:53
    Csapatezüstöt nyertek a mezeifutó lányok, Soos Levente remekelt Dortmundba, Szörényi István szenior bajnok lett rúdugrásban
  10. Nagyon intelligens önjáró gokart épült Gödöllőn
    2016-04-25 10:50:34
    Az ebbe a csoportba tartozó járművek kategóriájában a harmadik helyet szerezte meg a SZIe-Kart szenior csapata
  11. Gödöllői újonc a vb-ezüstérmes szenior röplabda-válogatottban
    2015-12-15 16:38:49
    A Szent István Egyetem többszörös MEFOB-bajnok csapatának edzője, Kovács Attila is részese volt a törökországi sikernek