Találatok száma: 93

Oldalak: 1 2 3 4
  1. Tájékozódási futás: nemzetközi színtéren is helytálltak a gödöllőiek
    2024-04-23 15:23:04
    Balázs Eszter és Foris Máté képviselte a Kirchhofer SE színeit az idei, Vérteskozmán lezajlott Közép-Európai Ifjúsági Kupán
  2. Gödöllői tájfutók a magyar ifjúsági válogatottban
    2024-03-27 11:01:12
    A Kirchhofer SE tehetségei remekül szerepeltek a Bakonyban lezajlott tömegrajtos csapatbajnokságon is
  3. Cselgáncs: öt korosztályban nyertek aranyérmet a gödöllői tehetségek Nemesvámoson
    2024-02-25 12:54:52
    A prímet Baráth Gergő (55 kg) vitte, aki a serdülők és az ifjúságiak mezőnyében sem talált legyőzőre a regionális rangsorversenyen
  4. Cselgáncs: ifik között lett bronzérmes a serdülőkorú Baráth Gergő
    2024-02-04 08:26:12
    A gödöllői klub fiatal versenyzői közül ketten értek el 7. helyezést a fővárosban lezajlott Ifjúsági Országos Rangsorversenyen
  5. Két gödöllői atlétalány is kiérdemelte az év atlétája címet
    2023-11-18 16:18:45
    Kriszt Sarolta az ifjúság-, míg Sulyán Alexa a junior korosztály legjobbja lett a sportág szakembereinek összesített véleménye alapján
  6. Sportlövészet: ifjúsági Európa-bajnoki címet nyert a gödöllői Ferik Csilla!
    2023-10-08 11:35:33
    A MATE-GEAC légpuskás versenyzője és három csapattársa a döntőben 83-69 arányban nyert a norvégok ellen a tallinni kontinensviadalon
  7. Atlétika EYOF: európai ifjúsági olimpiát nyert Kriszt Sarolta!
    2023-07-27 19:01:30
    A MATE-Gödöllői EAC tehetsége hétpróbában utasította maga mögé a mezőnyt, és 5.830 ponttal új korosztályos magyar csúcsot ért el
  8. Cselgáncs: Krakóczki Máté bronzérmes a diákolimpián
    2023-06-04 11:47:24
    Június első vasárnapján Sopronban, a Novomatic Arénában adtak randevút egymásnak a sportág legjobb ifjúsági korosztályú tanulói
  9. Atlétika: Kriszt Saci az ötpróba és a 60 méteres gátfutás új országos ifjúsági csúcstartója!
    2023-02-12 17:59:12
    A MATE-Gödöllői EAC versenyzője 4228 pontos teljesítményével a világ hatodik legjobb eredményét produkálta a BOK-csarnokban
  10. Bernek Péterrel bővült a MATE-Gödöllői EAC úszó-szakosztályának szakmai csapata
    2022-09-27 18:16:41
    A rövid pályás világ- és Európa-bajnok, ifjúsági olimpiai bajnok a versenyző csoport tagjainak fejlődését segíti elő tapasztalatával
  11. Atlétika: Sulyán Alexa verhetetlen volt a legrövidebb sprintszámokban az ifjúsági Liga-döntőn
    2022-09-05 10:02:16
    Rajta kívül a junioroknál három gödöllői aranyérem született a szeptember első hétvégéjén lezajlott győri viadalon
  12. Gödöllői atlétalány viszi a magyar zászlót a besztercebányai EYOF-on
    2022-07-22 10:13:21
    Kriszt Sarolta ifjúsági Európa-bajnoki ezüstérmes hétpróbázó mellett Fodor Péter is rajthoz áll a MATE-GEAC utánpótlás-műhelyéből
  13. Atlétika: Kriszt Sarolta ezüstérmes lett hétpróbában az ifjúsági Európa-bajnokságon!
    2022-07-05 18:10:08
    Sulyán Alexa egyetlen századmásodperccel maradt le a döntőről 200 méteren, így a 9. helyen zárta a kontinensviadalt
  14. Atlétika ifjúsági ob: utolérhetetlen gödöllői sprinterlányok
    2022-06-13 10:02:16
    Ezúttal Sulyán Alexa vitte a prímet a MATE-GEAC versenyzői közül, aki kétszer is a dobogó felső fokára állhatott fel
  15. Atlétika: Kriszt Saci országos csúccsal teljesítette az Eb-szintet hétpróbában!
    2022-05-22 18:37:03
    A MATE-Gödöllői EAC ifjúsági korú versenyzője hat számban is egyéni rekordot ért el, és utazhat a jeruzsálemi kontinensviadalra
  16. Cselgáncs: négy gödöllői érem az Atomvárosból
    2021-10-05 11:28:51
    A helyi judo klub diák-, serdülő- és ifjúsági korú fiatal tehetséget a 40. Atom-kupa Köves László-emlékversenyen igazolták tehetségüket
  17. Atlétika: Kriszt Saci „országos csúcsa” és hat gödöllői érem a korosztályos ügyességi- és gátfutó-, valamint gyalogló csapatbajnokságon
    2021-10-04 11:10:00
    Az ifjúsági és a serdülő korosztály legjobbjai Székesfehérváron, illetve Budapesten vetélkedtek
  18. Atlétika: 6 junior- és 2 ifjúsági Szuper Liga aranyéremmel büszkélkedhet Gödöllő
    2021-09-27 10:34:03
    Az U20-as korosztályban Dobránszky Laura és Soos Levente dupláztak, az U18-asoknál Sulyán Alexa és Lesták Ármin nyertek medáliákat
  19. Atlétika: három érmet nyertek a gödöllőiek az országos ifibajnokságon
    2021-08-09 10:15:44
    Sulyán Alexa duplázott, 100 és 200 méteren egyaránt második lett. Lesták Ármin 200 méter akadályon nyert bronzot
  20. Atlétika: megvédte ötpróba bajnoki címét serdülőknél a gödöllői Kriszt Sarolta!
    2021-07-05 13:01:28
    Az újonc fiúk aranyérmesek lettek a csapatversenyben, a serdülők pedig a harmadik helyen végeztek
  21. Nem maradtak arany nélkül a gödöllői sportlövők a ZTE Kupán
    2021-05-04 13:26:45
    Lakner Áron az ifjúsági korú légpuskások 60 lövéses fekvő számában diadalmaskodott, klubtársa, Havjár Kristóf pedig 3. lett
  22. Vereséggel búcsúztak az óévtől a gödöllői kézilabdázók
    2020-12-12 20:45:39
    Kevésnek bizonyult a 28 lőtt gól. A helyi klub ifjúsági együttese a PLER ellen is megőrizte száz százalékos mutatóját
  23. Nyolc góllal győzte le a Pénzügyőrt a gödöllői kézilabda-csapat
    2020-12-06 22:22:26
    Bartos Gábor együttese főként a második félidőben brillírozott. Az ifjúsági gárda őszi bajnoknak tekinthető
  24. Kétfrontos gödöllői kézilabda-siker a Pilisvörösvár ellen
    2020-10-24 21:23:26
    A GKC ifjúsági csapata fölényesen nyert és őrzi száz százalékos mutatóját. A felnőttek szoros küzdelemben diadalmaskodtak
  25. Két ifjúsági ugrószámot is gödöllői atléta nyert a fedettpályás ob-n
    2020-03-02 08:09:40
    A harmadik GEAC-arany a junior férfiváltó tagjainak nevéhez fűződött, akik másfél másodpercet vertek a mezőnyre
  26. Egyéni csúcsig szállt a gerely Mihajlovic Alex kezéből
    2019-08-19 10:28:22
    Szép eredményekkel büszkélkedhettek a gödöllői atléták a Junior és Ifjúsági Budapest Bajnokságon
  27. Árnyékot vetettek a fényviszonyok a szervezésre
    2019-04-01 10:30:17
    Az utolsó pillanatban Gödöllőről Budapestre kellett költöztetni az asztaliteniszezők országos ifjúsági bajnokságát
  28. Kézilabda: három fronton diadalmaskodtak a gödöllői legények
    2019-03-17 18:29:58
    A felnőttek mellett az ifjúsági- és a serdülő-csapat is magabiztosan intézte el aktuális ellenfelét
  29. Téli dobóbajnokság: az ifik közt taroltak a gödöllői gerelyesek
    2019-02-23 17:59:11
    Szombathely adott otthont az ifjúsági és junior korosztály számára kiírt országos megmérettetésnek
  30. Kortárs alkotók műveivel vetélkedtek a gödöllői kastély barokk színházában
    2018-11-24 16:22:53
    Huszonnegyedik alkalommal rendezték meg az Erzsébet királynénak emléket állító vers- és prózamondó versenyt