Találatok száma: 506

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
  1. Vízilabda OB 2: elvesztette veretlenségét, de éremért csatázhat a gödöllői csapat
    2024-04-13 18:08:00
    A mórahalmi kiruccanáson nem termett babér Petlyánszki Péter legénysége számára, de a fiúk készülhetnek a négyes döntőre
  2. Labdarúgás, Pest Vármegyei Kupa: irány a döntő, Gödöllő!
    2024-04-10 19:28:53
    Ötgólos szuperrangadót játszott városunk tizenegye a Pest vármegyei I. osztályú bajnokság éllovasával
  3. Mezeifutó diákolimpia: Gladinecz Milos aranyérmes a gödöllői országos döntőben!
    2024-04-10 18:56:11
    A Hajós iskola alsó tagozatos tanulója a Pest vármegyei győzelem után 237 vetélytársát utasította maga mögé a perőci repülőtéren
  4. Labdarúgás: három pontot ért Richter Tamás gólja a Vecsés-Gödöllő rangadón
    2024-03-23 17:33:19
    Városunk csapata mindvégig uralta ugyan a játékot, ám a mindent eldöntő találatra az utolsó percekig kellett várni
  5. Vízilabda OB 2: bejutott az éremosztó rájátszásba a gödöllői csapat
    2024-03-23 14:01:07
    Petlyánszki Péter legénysége továbbra is őrzi veretlenségét a bajnokságban, és ezzel biztos résztvevője a top négyes döntőnek
  6. Labdarúgás, Pest vármegyei Kupa: elődöntős és Magyar Kupa főtáblás a Gödöllő!
    2024-03-20 18:34:10
    Sipeki István címvédő együttese a sírból hozta vissza a dunavarsányi ütközetet, majd büntetőpárbajban 6-5 arányban nyert
  7. Röplabda NB I. Liga: megtorolta a BVSC a gödöllőiek jó kezdését
    2024-03-16 18:54:27
    Szalay Attila csapatának szettlabdája volt ahhoz, hogy döntő játszmára mentse a sok tanulsággal szolgáló összecsapást
  8. Vízilabda MEFOB: döntőbe jutásával történelmi sikert ért el a gödöllői egyetemi csapat
    2024-03-11 09:33:15
    Petlyánszki Péter legénysége bravúros győzelmet aratott az ELTE együttese ellen, majd elvérzett a végső diadalra esélyes BME-vel szemben
  9. Vívás, világkupa, Padova: negyedik helyre cserélte tavalyi győzelmét a Gémesi Csanádot is soraiban tudó kardcsapat
    2024-03-03 17:41:13
    Az elődöntőig minden simán ment, ezt követően azonban az amerikaiak és a franciák is kemény diónak bizonyultak nemzet egységünk számára
  10. Sportlövészet, Európa-bajnokság: csapatban ezüstérmes, de lemaradt az olimpiai kvótáról Mészáros Eszter
    2024-03-01 16:07:23
    A MATE-Gödöllői EAC klasszisa egyéni csúccsal került a női légpuskások 10 méteres döntőjébe, ahol a 6. helyen végzett. A párizsi indulás még nincs veszve
  11. Labdarúgás, Pest vármegyei Kupa: simán jutott a negyeddöntőbe a Gödöllő
    2024-02-17 16:21:57
    Sipeki István együttese fokozatosan került fölénybe a Pest vármegyei harmadosztályú Tápiószele otthonában
  12. Röplabda NB I. Liga: közel volt a bravúrhoz a TFSE otthonában a gödöllői hatos
    2024-02-10 20:12:57
    Kétszettes hátrányból még felállt Szalay Attila együttese, ám a döntő játszmában újra a vendéglátók akarata érvényesült
  13. Akrobatikus torna: két gödöllői egység jutott döntőbe a grazi Acro Cup viadalon
    2024-02-04 16:10:30
    A Budai, Lutz, Herbai hármas a 4., míg a Nanyista, Nyerges, Ábrahám trió az 5. helyen végzett a Grassalkovich SE színeiben
  14. Sportlövészet: Mészáros Eszter világkupa-huszadik lett a fáraók földjén
    2024-01-28 17:43:45
    A MATE-Gödöllői EAC klasszis légpuskás versenyzője 1,8 körrel maradt el a nyolcas döntőt érő pozíciótól
  15. Sportlövészet: Mészáros Eszter becélozta magát a szlovén Grand Prix-döntőbe
    2024-01-14 18:58:50
    A MATE-Gödöllői EAC másik kiválósága, Gémesi Csanád kardvívó a tuniszi világkupán a 35. helyen végzett
  16. Röplabda Magyar Kupa: gödöllői sikerével a Vasas jutott az elődöntőbe
    2023-12-19 19:39:08
    Szalay Attila csapata főként a második játszmában került közel az Extraligát veretlenül vezető fővárosi piros-kékekhez
  17. Röplabda NB I. Liga: döntő szettben nyert az újonc szegediek ellen a gödöllői hatos
    2023-12-02 20:18:36
    Meglepően sok hibával játszott Szalay Attila együttese a Tisza-parti városban, és kevés kellett egy váratlan kudarchoz
  18. Sportlövészet: a 14. helyen végzett a világkupa-döntőben Mészáros Eszter
    2023-11-22 10:15:36
    A MATE-Gödöllői EAC versenyzője a légpuskások 10 méteres egyéni számában 5,4 körrel maradt le a nyolcas döntőről
  19. Döntöttek az őszi félév gödöllői sport-ösztöndíjasairól
    2023-11-17 13:33:09
    Három atléta- és egy sportlövő lány havi 40 ezer forintos támogatását hagyták jóvá a közalapítvány kuratóriumának tagjai
  20. Röplabda Magyar Kupa: hat év után újra negyeddöntős a gödöllői csapat!
    2023-11-14 21:17:56
    Szalay Attila együttesére nem kisebb rivális, mint a bajnok és kupagyőztes Vasas Óbuda alakulata vár a legjobb nyolc között
  21. A pusztulás jeleit mutatja az egykori gödöllői doktoranduszok háza
    2023-11-06 18:39:27
    A Kormány 2017 decemberében döntött egy új mentőállomás kivitelezésének előkészítésről a szóban forgó ingatlan területén
  22. Röplabda Magyar Kupa: ígéretes gödöllői lépés a negyeddöntős tagságért
    2023-11-01 18:18:59
    Szalay Attila együttese három szettben múlta felül az MTK Budapest társulatát és bizakodva várhatja a november 14-i visszavágót
  23. Gödöllői lány a Pest Vármegye Szépe döntősei között
    2023-10-17 17:26:30
    Elkezdődött a versengés közönségszavazása, a városunkban nevelkedett Bor Janka is várja a támogató voksokat
  24. Sportlövészet: ifjúsági Európa-bajnoki címet nyert a gödöllői Ferik Csilla!
    2023-10-08 11:35:33
    A MATE-GEAC légpuskás versenyzője és három csapattársa a döntőben 83-69 arányban nyert a norvégok ellen a tallinni kontinensviadalon
  25. „Az alkotó ember előtt végtelen a tér ” címmel hirdették meg a gödöllői vers- és prózamondó versenyt
    2023-10-07 11:43:28
    Október 28-ig várják a jelentkezőket az Erzsébet királynénak emléket állító kulturális megmérettetésre. Döntő november 25-én
  26. Strandröplabda European Team Cup: gödöllői lányok bronzérme Pozsonyban
    2023-10-01 10:30:31
    A GRC játékosaiból álló magyar egység az elődöntőben elszenvedett vereség után javított a harmadik helyért zajló párharcban
  27. Röplabda Magyar Kupa: az MTK Budapest ellen rivalizál a gödöllői hatos a nyolcaddöntőben
    2023-09-22 10:58:58
    Oda-visszavágó alapon dől majd el, hogy melyik csapat lesz a bajnok és kupagyőztes Vasas Óbuda ellenfele a negyeddöntőben
  28. Kifizették az épülő városháza harangjátékának komponálóit, 40 milliós közpénz-forrás táplálta a Belvárosi Napokat
    2023-09-21 10:00:12
    Szeptember 21-én a városatyák elfogadták a pénzügyi beszámolókat, és 150 millió forintos osztalék kifizetéséről is döntöttek
  29. Megvédte ezüstérmét a MATE-Gödöllői EAC az atlétikai csapatbajnokságon!
    2023-09-10 19:00:05
    Az egyetemi klub különítményének tagjai közül a fiatal sprinterlányok vitték a prímet, Kriszt Saci U18-as és egyéni csúcsot is futott
  30. Atlétika: minden színű éremből követeltek maguknak a gödöllőiek Szuper Liga döntőben
    2023-09-04 07:45:57
    Mind a két MATE-GEAC női váltó magabiztosan nyerte az egyesületi staféták országos bajnokságát a kecskeméti viadalon