Találatok száma: 14

1. Gödöllői atléták is hozzájárultak az U16-os nemzeti csapat sikeréhez
    2023-09-24 10:45:32
    Az egyetemi szakosztályból Vancsó Enikő, Ábrahám Zita, Lőkös Laura, Krakóczki Bence és Ferencz Ágoston álltak rajthoz a nemzetközi viadalon
  2. Strandröplabda MEVZA-torna: nem kerültek éremközelbe a gödöllőiek az osztrák versenyen
    2023-07-22 17:47:53
    Az U16-os és U18-as korosztály számára megrendezett viadalon két 5. hely (is) jutott a GRC kötelékében tartozó fiatal párosoknak
  3. Atlétika: nyolc többpróba-számból egyben gödöllői bajnokot avattak
    2023-03-13 17:27:22
    Az újoncoknál (U14) Gyurán Ádám diadalmaskodott, a serdülőknél (U16) két ezüstéremre futotta a fedettpályás összetett viadalon
  4. Strandröplabda: Gödöllőre került a serdülő lányok országos bajnoki aranya
    2022-08-06 10:26:34
    Breuer Mirtill Strébl Noémivel az oldalán lett aranyérmes az U16-os korosztály Lupa Beachen lezajlott döntőjében
  5. Atlétika: tíz próbaszámból négyben gödöllői bajnokot avattak
    2022-03-14 10:17:09
    Az újoncoknál (U14) három, a serdülőknél (U16) egy aranyérmet nyertek a helyi műhely ifjú tehetségei a fedettpályás viadalon
  6. Atlétika: Kriszt Saci „országos csúcsa” és hat gödöllői érem a korosztályos ügyességi- és gátfutó-, valamint gyalogló csapatbajnokságon
    2021-10-04 11:10:00
    Az ifjúsági és a serdülő korosztály legjobbjai Székesfehérváron, illetve Budapesten vetélkedtek
  7. Atlétika: Kriszt Saroltánál három az arany igazság
    2021-09-20 10:45:14
    A Gödöllői EAC tehetsége minden számban nyert, ahol elindult az U16-os országos bajnokságon. Rajta kívül három csapattársa szerzett még érmet
  8. Atlétika: megvédte ötpróba bajnoki címét serdülőknél a gödöllői Kriszt Sarolta!
    2021-07-05 13:01:28
    Az újonc fiúk aranyérmesek lettek a csapatversenyben, a serdülők pedig a harmadik helyen végeztek
  9. Vácon vitézkedtek a gödöllői atlétika ígéretes tehetségei
    2021-05-03 10:25:25
    A GEAC újonc- és serdülőkorú versenyzői mindent egybevetve 18 éremmel tértek haza a Duna-parti városból
  10. Strandröplabda: Kristóf Dóráék révén került Gödöllőre az U16-osok aranyérme
    2020-08-16 20:29:11
    Az első helyen kiemelt Bútor, Szabó kettős az eldöntőben botlott, ezáltal a harmadik pozícióban zárta a csepeli megmérettetést
  11. Gödöllői atlétafiúk aranyat érő ugrásai
    2018-02-05 10:26:34
    Bánovics József egyéni csúccsal, Soos Levente egyetlen hibás kísérlettel lett serdülő országos bajnok fedett pályán
  12. Ismét csillogtatták erényüket a GEAC atlétapalántái
    2017-09-18 09:07:08
    Az U16-os rúdugrók Ausztriában versenyeztek, míg a legkisebbek a Sport XXI egyéni pályaversenyen álltak rajthoz