Találatok száma: 9

1. Kézilabda: csak fellángolásokra volt képes a gödöllői legénység a Diósgyőr ellen
    2023-09-16 18:30:43
    A játék minden elemében hatékonyabb hazaiak hamar Bartos Gábor csapatának tudtára adták, hogy esélytelen a pontszerzésre
  2. Röplabda NB I. Liga: egy komoly kihagyáson múlt a gödöllői hatos Diósgyőr elleni pontszerzése
    2023-01-14 18:58:09
    Szalay Attila csapata a harmadik játszmában 9-1-es vezetésről veszített, ami némiképp megtörte a GRC-s lányok hitét (is)
  3. Röplabda Magyar Kupa: aranyszettes meccset kell nyernie a gödöllői csapatnak, hogy továbbjusson
    2022-10-27 02:23:46
    Három játszmában szenvedett vereséget Szalay Attila együttese pályaválasztóként a Diósgyőri VTK ellen a nyolcaddöntő első meccsén
  4. Röplabda Magyar Kupa: a Diósgyőri VTK ellen rivalizál a gödöllői hatos a legjobb 16 között
    2022-09-20 18:08:06
    Oda-visszavágó alapon dől majd el, hogy melyik csapat az extraligás Békéscsaba ellenfele a negyeddöntőben
  5. Nem tűnik idegölőnek a gödöllői röplabdások következő bajnoki szezonja
    2020-06-16 11:06:26
    Az NB I. Ligából nem lesz automatikus kieső. A lebonyolítási rendszer sajátossága az ellenfél-választás a rájátszásban
  6. Lemásolta egy héttel korábbi fiaskóját a gödöllői röplabda-csapat
    2020-02-08 19:44:16
    Városunk hatosa ismét 3-1 arányú vereséget szenvedett az esélyesebb Diósgyőr vendégeként. Okulásra azonban jó volt az ütközet
  7. A hetedik meccsen sem jött össze a gödöllőiek első győzelme a röplabda NB I. Ligában
    2019-11-23 19:33:09
    Aránylag hamar kiderült, hogy a Diósgyőri VTK formációja nem igazán ad esélyt Szabados István csapatának a sikerre
  8. Döntőjátszmás gödöllői siker a tét nélküli röplabda-meccsen
    2019-04-07 22:04:28
    Több fiatal játékos is pihenőnapot kapott a Diósgyőr ellen, miután a juniorok bejutottak a két hét múlva esedékes bajnoki döntőbe
  9. Gödöllői nevelésű játékosok lepték el az NB I. nyitófordulóját
    2017-07-16 18:59:39
    Hárman a Ferencvárosban, ketten az Újpestben, egy-egy Góliátos pedig a Diósgyőr és a Honvéd meccsén volt érdekelt