Az agglomerációs ingatlanpiac kiemelt figyelmet kapott 2025-ben, és Gödöllő különösen népszerű maradt. A város vonzerejét részben a kiváló infrastruktúra, részben a kedvező árviszonyok táplálják, így nem meglepő, hogy egyre többen keresnek eladó otthont errefelé.
A tanévvel együtt elstartolt az Aktív Magyarország által indított ÉLD+ Élménysport Diákoknak program, ami 17 különböző mozgásforma kipróbálását biztosítja ingyenesen óvodai és iskolai csoportok számára. Köztük gödöllőiekre is.
Két személygépkocsi ütközött össze április 17-én, a reggeli órákban Gödöllőn, az Arany János utca és a Mátyás király utca STOP-táblás kereszteződésénél. Az összetört autók forgalmi akadályt okoztak. A gödöllői hivatásos tűzoltók áramtalanították és átvizsgálták a járműveket, majd megszüntették a forgalmi akadályt – értesültünk Csámpai Attilától, a Pest Vármegyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivőjétől. Fotó: Gödöllő HTP