A Roadpol Alcohol & Drugs Marathon 24 órás ellenőrzése során a gödöllői rendőrök ismét olyan járművezetővel szemben intézkedtek, aki súlyosan megszegte a közlekedési szabályokat – olvasható a police.hu oldalon.
Kéményseprővel találkozni csak akkor hoz szerencsét, ha az otthonunkban találkozunk velük, amikor a házunk kéményét ellenőrzik. Ha jól működik az égéstermék-elvezetőnk, biztonságban tudhatjuk otthonunkat, családunkat. Magánszemélyeknek a kéményseprés ingyenes, viszont a kéményseprők a családi házakhoz nem mennek ki automatikusan. Az ellenőrzéshez időpontot kell egyeztetni. Az időpontfoglalás, ellenőrzés és – ha szükséges – a tisztítás is ingyenes. Ahol szilárd tüzelővel fűtenek ott évente egyszer, ahol gázzal, ott kétévente egyszer ingyenes a kéményellenőrzés – olvasható a Pest Vármegyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság honlapján.
Ha nem lenne hátra 6. fordulóban elmaradt mérkőzés jövő heti pótlása, ez a – Taksonyban lejátszott – találkozó lett volna a gödöllői tizenegy utolsó fellépése a Pest vármegyei I. osztályú bajnokság őszi idényében. A mezőny első feléhez tartozó dunavarsányiak (5. hely) elleni villanyfényes összecsapás nem ígérkezett sétagaloppnak Sipeki István együttese számára…
…és nem is lett az. Olyannyira nem, hogy a többet kezdeményező és támadó, meddő mezőnyfölényben játszó, az első játékrészben büntetőt hibázó gödöllői társulat érvényes gólt képtelen volt elérni. Az újabb pontvesztéssel jócskán megnehezedett városunk tizenegyének dolga, ha teljesíteni szeretné a kitűzött célt, ami nem más, mint megkaparintani a bajnoki idény végén a biztos NB III-as osztályozót jelentő első helyet.
Pest vármegyei I. osztályú bajnokság, 15. forduló: Fémalk-Dunavarsány – Gödöllői SK 0-0 Tizennégy lejátszott mérkőzés alapján a Gödöllői SK csapata 33 ponttal, 37-11-es gólkülönbséggel a tabella 2. helyén áll a Pest vármegyei I. osztályú bajnokságban. Következik: Budakalászi MSE – Gödöllői SK november 25., szombat 13 óra (a 6. fordulóból elhalasztott mérkőzés pótlása).