Ukrán-magyar bűnszervezetet számoltak fel a nyomozók. 830 millió forint vagyont elvontak az öt gyanúsítottól, akik közül négyet a bíróság már le is tartóztatott, míg egynek bűnügyi felügyeletét rendelte el.
Mondok Zoltán rendőr alezredes tavaly szeptember közepe óta áll a Gödöllői Rendőrkapitányság élén. Megbízatása után két nappal tájékoztatta a helyi képviselőtestület tagságát a Petőfi Sándor utcai rendvédelmi egység 2024-es munkájáról, közel kilenc hónappal később pedig a 26 település közrendjéért és közbiztonságáért felelős kapitányság 2025-ben végzett – Gödöllőre vonatkozó – tevékenységéről adott számot.
Szeptember utolsó és október első napján igencsak akadt elfoglaltságuk a fiatal gödöllői dzsúdósoknak. Futó Gábor és Szádvári Zoltán tanítványai Pakson adtak számot tudásukról, nem is akárhogyan! Lássuk! Diák B országos bajnokság (86 klub 449 versenyző) 1. helyezés: Hevesi Csoma (50 kg) 3. helyezés: Szucsák Ferenc (50 kg), Bondár Ágoston (38 kg) 5. helyezés: Kárpáti Boglárka (+49 kg) A három megszerzett medállal a gödöllői egyesület a 3. helyen végzett az éremtáblázaton. Diák C Magyar Kupa 2. helyezés: Mészáros Olivér (33 kg) 3. helyezés: Zechmeiszter Oszkár (30 kg) 7. helyezés: Domokos-Csörge Máté (30 kg) Atom Kupa serdülő korosztály 2. helyezés: Maász Hajnal (57 kg) 3. helyezés: Baráth Gergely (50 kg), Ivacs Máté (66 kg)