Találatok száma: 29

1. Cselgáncs: hat aranyérmet nyertek a gödöllői dzsúdósok a 13. Budaörs Kupán
    2024-03-17 11:26:42
    A viadalon részt vett 50 egyesület rangsorában a második legjobb lett a Futó Gábor és Szádvári Zoltán által vezetett helyi klub
  2. Cselgáncs: a gödöllői klub lett a Diák B korcsoport Magyar Kupa győztese
    2024-03-10 08:56:30
    Mórahalmon jeleskedtek március második szombatján Futó Gábor és Szádvári Zoltán utánpótláskorú tanítványai
  3. Cselgáncs: öt korosztályban nyertek aranyérmet a gödöllői tehetségek Nemesvámoson
    2024-02-25 12:54:52
    A prímet Baráth Gergő (55 kg) vitte, aki a serdülők és az ifjúságiak mezőnyében sem talált legyőzőre a regionális rangsorversenyen
  4. Cselgáncs: hét érem került a gödöllői fiatalok nyakába Szegeden
    2024-02-19 18:11:29
    Egy-egy első- és második helyezés mellett, öt bronzéremmel gazdagodott Futó Gábor és Szádvári Zoltán tanítványainak medálkollekciója
  5. Cselgáncs: ifik között lett bronzérmes a serdülőkorú Baráth Gergő
    2024-02-04 08:26:12
    A gödöllői klub fiatal versenyzői közül ketten értek el 7. helyezést a fővárosban lezajlott Ifjúsági Országos Rangsorversenyen
  6. Cselgáncs: parádés gödöllői évkezdet Újpesten
    2024-01-22 18:07:11
    A helyi klub fiatal versenyzői főként a Diák B korosztály mezőnyében jeleskedtek a január végi budapesti rangsorversenyen
  7. Cselgáncs ob: két gödöllői aranyérem született Mórahalmon
    2023-12-02 19:27:32
    A 10 éves kissrácok a diák C korcsoportban állhattak fel a dobogó felső fokára a városunkat képviselő judo klub színeiben
  8. Cselgáncs ob: gödöllői aranyérem Ivacs Máté jóvoltából
    2023-11-19 10:21:01
    Futó Gábor tanítványa a serdülő B korcsoportba állhatott fel a dobogó felső fokára a ceglédi viadalon
  9. Cselgáncs: három gödöllői érem a Galánta Kupán
    2023-11-12 11:51:53
    A szlovák városban 26. alkalommal rendezték meg a rangos, öt ország versenyzőinek részvételével lezajlott utánpótlás versenyt
  10. Cselgáncs: hét gödöllői medál Szegedről
    2023-10-29 17:21:57
    A helyi judo klub diákkorú fiatal tehetséget az V. Csaba Béla Emlékversenyen jeleskedtek a Tisza-parti városban
  11. Cselgáncs: Hevesi Csoma országos bajnoki címet szerzett a Gödöllői Judo Klubnak!
    2023-10-02 10:37:00
    Szeptember utolsó és október első napján Pakson jeleskedtek a helyi egyesület tehetségei, akik számos érmet nyertek
  12. Cselgáncs: hat gödöllői medál Egerből
    2023-09-17 17:51:25
    A helyi judo klub diák- és serdülőkorú fiatal tehetséget a XXIV. Tóth Péter nemzetközi rangsorversenyen jeleskedtek
  13. Cselgáncs: gödöllői érmek Tatabányáról és Brnóból
    2023-09-11 11:27:43
    A helyi judo klub fiataljai remekül helytálltak az őszi szezonnyitó megmérettetéseken, akik elindultak, valamennyien dobogóra állhattak
  14. Cselgáncs: Ivacs Máté bronzérmet nyert a serdülőkorúak diákolimpiáján
    2023-06-11 18:24:59
    Június második szombatján Mosonmagyaróváron, az UFM Arénában adtak randevút egymásnak a sportág hátországát képviselő fiatal tehetségek
  15. Cselgáncs: Krakóczki Máté bronzérmes a diákolimpián
    2023-06-04 11:47:24
    Június első vasárnapján Sopronban, a Novomatic Arénában adtak randevút egymásnak a sportág legjobb ifjúsági korosztályú tanulói
  16. Cselgáncs: bronzérmes lett Rimaszombaton a gödöllői Gömbkötő Misa
    2023-05-14 17:29:05
    A fiatal tehetség nagyon ügyesen, taktikusan küzdve érte el dobogós helyet jelentő sikerét a rangos nemzetközi viadalon
  17. Cselgáncs: négy érmet nyertek a gödöllői judokák a diákolimpián
    2023-05-08 17:28:02
    Május első vasárnapján Győrben, az Olimpiai Sportparkban adtak randevút egymásnak a sportág legjobb tanulói
  18. Cselgáncs: négy gödöllői érem a Lendva Kupán
    2023-02-06 10:30:06
    A szlovén városban 47. alkalommal rendezték meg a rangos, hat ország versenyzőinek részvételével lezajlott utánpótlás versenyt
  19. Cselgáncs: három országos bajnoki érmet nyertek a 10 éves gödöllői fiatalok
    2022-12-04 10:14:46
    A Mórahalmon megrendezett viadalon két ezüst- és egy bronzmedál jutott a helyi egyesület tehetséges fiataljainak
  20. Cselgáncs ob: három korosztályban is érmet nyertek a gödöllői fiatalok
    2022-11-12 10:04:11
    A legnagyobb sikert Gombkötő Misa érte el, aki a serdülők 73 kilogrammos súlycsoportjában csak a döntőben maradt alul
  21. Cselgáncs: gödöllői bronzérmek Szegedről
    2022-06-05 14:13:08
    Baráth Gergő az újoncok és a serdülők között egyaránt harmadik lett, míg Krakóczki Máté az ifik között nyert medáliát a nemzetközi viadalon
  22. Cselgáncs: gödöllői érmek a Magyar Kupákon
    2022-03-28 17:18:24
    A helyi klub fiatal versenyzői közül hárman állhattak dobogóra a Diák A és a serdülő korosztály számára rendezett viadalokon
  23. Cselgáncs: négy országos bajnoki éremmel gazdagodtak a gödöllői srácok
    2021-10-10 10:57:10
    A helyi judo klub versenyzői egy arany-, két ezüst- és egy bronzmedáliát nyertek a diák A és B korosztály legjelentősebb idei viadalán, Egerben
  24. Cselgáncs: négy gödöllői érem az Atomvárosból
    2021-10-05 11:28:51
    A helyi judo klub diák-, serdülő- és ifjúsági korú fiatal tehetséget a 40. Atom-kupa Köves László-emlékversenyen igazolták tehetségüket
  25. Cselgáncs: hét gödöllői érem Egerből
    2021-09-19 11:32:36
    A helyi judo klub diák- és serdülőkorú fiatal tehetséget a XXII. Tóth Péter országos rangsorversenyen jeleskedtek
  26. Cselgáncs: bronzérmes lett Brnóban a gödöllői Krakóczki Máté
    2021-09-13 10:59:36
    A fiatal tehetség nagyon ügyesen, taktikusan küzdve, öt meccséből négyet megnyerve végzett a 3. helyen
  27. Tatamin küzdöttek az érmekért a gödöllői fiatalok
    2020-11-16 17:08:00
    Győrben rendezték meg a korosztályos országos bajnokságot, amin a helyi judo klub cselgáncsozói is kitettek magukért
  28. Universiade-aranyérmes Joó Abigél, a SZIE hallgatója
    2013-07-07 18:34:01
    A cselgáncsozó a -78 kilogrammos súlycsoportban lett első, Gémesi Bence a legjobb 32-ig jutott a kardozók versenyében
  29. Borverseny zsűrijébe várják az olimpiai ezüstérmes cselgáncsozót
    2013-03-09 10:06:08
    A Gödöllő Környéki Regionális Turisztikai Egyesület illetékesei felkérték Ungvári Miklóst, vegyen részt a társadalmi ítészek munkájában